PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın Lise günlüğü - Siyah ajandadaki şarkılar

TarkanColl
09-10-10, 01:44
Merhaba Tarkan,

lisede okurken siyah kaplı ece ajandan olduğunu duydum. Bu ajandaya şarkı sözleri yazar ve sıra arkadaşına bu şarkıları söylermişsin. Edebiyatının o zamandan çok iyi olduğunu söylermiş sana arkadaşın. Ayrıca el yazın da çok güzelmiş.

Bu ajanda şimdi nerede? Oradaki şarkıları çok merak ediyorum... :)

Ayrıca lisedeyken Tarkan okadar çapkınmışsın ki her aşık olduğun kıza yüzük takarmış. Ne oldu diye soran arkadaşına ise "aşık oldum bu kız farklı" dermişsin.

princeofpersia
09-10-10, 04:28
Merak ettim bende o şarkıları :)

ozgem__
09-10-10, 12:21
:) çok hoş ya tarkan kendini o zamanlarda belli ediyomuş baksanıza:D hem her kıza yüzük takması da yani kıskanılcak bi durum .d ama demek ki gerçek ilişkiye çok önem veriyo bunu zaten biliyoruz kısa süreli ilişkileri sevmez tarkan bunu bilgedende anlayabiiriz. ayrıca ajandayıda merak ettim

twilight
09-10-10, 12:27
Ajanda nerede simdi,cidden cok merak ettim... :)
Ama Tarkan'in fazla capkin olduguna inanmiyorum,
Bilge,Elif Dagdeviren v.s hep uzun süreli iliskilerdi...

pdrlütfiye
09-10-10, 12:54
canım benim yaaa... içi dışı bir çocuk. e ne olmuş bir küçük çapkıncık olmuşsa? hem ne var bunda, en azından kızlara yüzüğü takıyomuş? :)

Bakinka
09-10-10, 13:19
bende merak ettik o sozleri ve o kizleri...acaba yuzukleri hatira olarak tutan var mi aralarinda???

simgem__
09-10-10, 15:57
:) çok hoş ya tarkan kendini o zamanlarda belli ediyomuş baksanıza:D hem her kıza yüzük takması da yani kıskanılcak bi durum .d ama demek ki gerçek ilişkiye çok önem veriyo bunu zaten biliyoruz kısa süreli ilişkileri sevmez tarkan bunu bilgedende anlayabiiriz. ayrıca ajandayıda merak ettim

evet bende çok merak ettimmm :17:

xurush'nine
09-10-10, 16:55
Ece ajanda ne demek? Defter falan mi?

ece**
09-10-10, 23:15
Ece ajanda ne demek? Defter falan mi?

ajandanın markası. hala war hatta o markada ajandalar.ama benim dediğimle ebru ablanın dediği aynımı aynı şeyden mi bahsediyoruz emin değilim :D

TarkanColl
09-10-10, 23:50
ajandanın markası. hala war hatta o markada ajandalar.ama benim dediğimle ebru ablanın dediği aynımı aynı şeyden mi bahsediyoruz emin değilim :D

Evet ece ajandanın markası.

xurush'nine
10-10-10, 00:35
Bilgi icin tesekkur ederim arkadaslar, fakat ajanda kelimesini bilmiyorum ben..(: :5: O yuzdebn ece(ya da dilos..:P) ajandayi hala anlamis degilim.. :) :15: Ama icine yazi yazilan album ya da defter turu falan diye tahmin ediyorum.. :19:

Bu arada seni gidi capkin 1224 Tarkan! :11: Sen ne guzel capkinlilar yapmisin boyle..;) :4:
Allahim bu ne ceza ya, adam ne yapsa mutluluktan oluyuruz.. :28:

pdrlütfiye
10-10-10, 12:25
nineciğim seninle aynı fikirdeyim. adamın attığı adım, aldığı nefes bizi heyecanlandırıyor. ben kendime bile bu kadar zaman ayıramıyorum. yalnız kaldığımda kendimi değil tarkanı düşünüyorum... :D

jetaime
10-10-10, 21:13
1224 ajanda nerde yaaa
cok merrak ediyomm ben

asd1234
11-10-10, 18:34
Vay Tarkan var,lise yıllarında da fırlamaymış demek ki :D

Bu arada seni gidi capkin 1224 Tarkan! :11: Sen ne guzel capkinlilar yapmisin boyle..;) :4:
Allahim bu ne ceza ya, adam ne yapsa mutluluktan oluyuruz.. :28:

Tam da bu durumdayız cidden nine, Allah bize kolaylık versin :D

bilge
15-11-10, 23:26
bende çok merak ettim acaba nerdedir..=) ya da sıra arkadaşını bulup ondan öğrenelim.=)) acaba o zman yüzük taktığı kızlar şimdi TARKAN hakkında ne düşünüyorlardır..=))

secil.06
16-11-10, 01:02
Merak edilmeyecek gibi değil :20:
Tarkanın bir bakışı,bir gülüşü yeter:10:
umarım en kısa zaman da bi kısmı da olsa ajandanın :22:
Tarkan coll de görürüz :41: