PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rusların çektiği komik bir video :)

İZMİRLİ
01-10-10, 21:45
...............................

güzel eğlenceli bir video olmuş, izlemenizi tavsiye ederim.

''yorumları okuduktan sonra''
(aman haa sakın izlemeyin Tarkanla fena dalga geçmişler nasıl yaparlar bunu, bence hemen bu videoyu youtube şikayet edelim kaldırsınlar böyle rezillik olmaz)

patriot_214
02-10-10, 14:09
Hiç güzel olmamış. Dalqa geçiyorlar Tarkanla.

denizarya
02-10-10, 15:56
alay ediyolar iste neresi güzel ki

twilight
02-10-10, 16:07
Berbat ötesi..
Eğlence buysa,herkesle alay edilsin...bu mudur eglence?

Bamboo
02-10-10, 16:08
sözleri anlamıyom ve içeriği bilmiyom ama burkalı kadınlar bile var videoda, bence bu video türkiyeyi nasıl gördüklerine en iyi örneklerden biri..

Bakinka
02-10-10, 16:13
aptalca bi sey !!!

İZMİRLİ
02-10-10, 19:10
Öyle kompleksli bir milletiz ki mizahın M sinden anlamıyoruz , komik bir video olmuş gülüp geçin forumda sivrilmek için dikkat çekmek için bazı arkadaşlar ''özellikle de biri'' her şeyi eleştiriyor.Ne kadar zeki olduğunu farklı düşündüğünü göstermeye çalışıyor herhalde ama tam tersi yaptığı yorumlardan ne kadar aptal olduğu çıkıyor ortaya.

Hüli 82
02-10-10, 19:15
berbat olmus hic hosuma gitmedi

twilight
02-10-10, 19:36
Öyle kompleksli bir milletiz ki mizahın M sinden anlamıyoruz , komik bir video olmuş gülüp geçin forumda sivrilmek için dikkat çekmek için bazı arkadaşlar ''özellikle de biri'' her şeyi eleştiriyor.Ne kadar zeki olduğunu farklı düşündüğünü göstermeye çalışıyor herhalde ama tam tersi yaptığı yorumlardan ne kadar aptal olduğu çıkıyor ortaya.

Benden bahsettiniz sanirim...
Zeka'm konusunda gayette iddialiyim beyfendi/hanfendi...
Özellikle de biri demek yerine keske isim verseydiniz de diger arkadaslardan da hokkali bi tokat yeseydiniz,afiyet olsun... :19:

İZMİRLİ
02-10-10, 20:02
Benden bahsettiniz sanirim...
Zeka'm konusunda gayette iddialiyim beyfendi/hanfendi...
Özellikle de biri demek yerine keske isim verseydiniz de diger arkadaslardan da hokkali bi tokat yeseydiniz,afiyet olsun... :19:

twilight, cinsiyetini söyle de bende ona göre konuşuyum. Senden bahsettiğimi ne güzel de anlamışsın, aferin...Forumda şimdiye kadar hiç bir tartışmanın içine girmemeye özen göstermiştim ama sen bana bunu bozdurucan anlaşılan... Hokkalı bir tokat mı :))) Diğer arkadaşlara lafım yok ama , isteyen bi denesin bakalım.

twilight
02-10-10, 20:08
twilight, cinsiyetini söyle de bende ona göre konuşuyum. Senden bahsettiğimi ne güzel de anlamışsın, aferin...Forumda şimdiye kadar hiç bir tartışmanın içine girmemeye özen göstermiştim ama sen bana bunu bozdurucan anlaşılan... Hokkalı bir tokat mı :))) Diğer arkadaşlara lafım yok ama , isteyen bi denesin bakalım.

Cinsiyet:Erkek... :) N'apim Arkadaslarim bana ''zeki'' oldugumu söylüyorlar...benden ondan sonra simardim galiba..bi kabahatim olduysa özür dilerim ancak;altini cizmem gerekiyorsa da cizerim... Siz bana aptal dediniz,siz özür diliyeceksiniz!

Ama twilight böyledir,önce sevdirir,sonra sopa sopa vurur! :19:

İZMİRLİ
02-10-10, 20:18
twilight; seninle ağız dalaşı yapmıyacağım, aptal dediğim için senden özür dilerim. Fakat benden sana bir tavsiye şu çok bilmişlik taslamalarını bırak, yoksa böyle giderse daha çok tartışma yaşarsın, ben sabırlıyımdır ama bir yere kadar ,forumda ki kimseden de Allah'a şükür korkum yok herkesle her şekilde gerekirse yüz yüze bile görüşür tartışırız, buda böyle biline.
İZMİRLİ.

TheLastAirBender
02-10-10, 21:12
arkadaslar linki tekrar koyun başlıgın bi anlamı kalmıyor yoksa yada linki silecekseniz başlıgıda silin , çünkü ben yeni gördüm topiği baktım link yok merak ettim yeni gören arkadaslarda videoyu merak edebilirler..:20::7:

pare pare
02-10-10, 21:14
Bencede dalga geciyorlar tarkanla ! (((

xurush'nine
02-10-10, 23:16
Arkadaslar ruscasi olmayanlar icin soylemek istiyorum:Sarki sozlerinde kesinlikle ne Tarkani ne turkleri asagilayacak bir cumle yok..Begenirsiniz begenmezsiniz o baska konu.Hani sizde Ankarali Namik(miydi?) "yakalarsam tik tik" okumustu ya ,onun gibi bir sey yani mevzu olarak ta gorundugu gubu koylu cocugun hikayesini anlatiyor..
Tabii ki de gonul ister ki Tarkan'in sarkilarini holly valanca'lar okusun.. Bunu da Dagistanli bir cocuk okumus iste..(Rus olmadigi da belli oliyur aksanindan)Dagistanda cerkezler avarlar cecenler ve s yasar, hepsi de Tarkan'i sever biliyorsunuz.Bir az varos tarzi komedi olmus.. Cok hos olmaya bilir.(zevk meselesi-kimi guler gecer kimi hoslanmaz mesela)Ama ozellikle yapilmis bir sey yok ortada..Genc cocukgun biri meshur olmak icin Tarkan sarkisini kendince yorumlamis o kadar.. Tarkan ya da turkler asagilaniyor diye dert etmeye gerek yok.

TarkanColl
03-10-10, 00:30
Video gitti kavga bitti, konuya kilit vurmanın zamanı geldi...