PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : palmali life

flores
30-09-10, 21:47
Tarkanin yeni sponsoru klibinden oyle gorunduyune gore "palmali sirketler qrupu". ."Palmali shirketler qrupu " azerbaycanli is adami Mubariz Mensimovun.
palmali life oteli, pal fm de ona ait.Belki de Azerbaycanla bagli lahiye dedikde bununla bagli bir sey .Reklam filmi mesela ola bilir.
Siz nasil dusunuyorsunuz?

xurush'nine
30-09-10, 22:54
Hic bir fikrim yok..Ilk defa senden duyuyorum bunu..Ama klibde "palma(li) life" diye bir yazi geciyordu orasi oyle..

adını_kalbime_yazdım
30-09-10, 23:55
Umarım doğrudur arkadasım bilgilendirdiğin için teşekkür ederim flores

Bakinka
01-10-10, 07:28
Plamali life 'in azerbaycana ait oldugunu biliyordum,yaniliyor olabilirim ama Mahsun Kirmizigulun yillar once Bakude cektigi "Ay Aman" klibinin sponsoru ayni sirket olmali sanirim.

twilight
02-10-10, 20:03
Evet,
Sanirsam,Tarkan'in yeni - klip - sponsoru Palmalife...
Ama,keske,Vimjo ile calissaydi :) Tabi Palma Life ta kaliteli...

eskalen
02-10-10, 20:17
Arkadaslar yine yanlis bir konuya tikanmissiniz...Palma life'i tanimiyorum..Ama o Tarkan'in sponsoru degill...Sadece klip sponsoru...Herhale kliple iligli bir sahne cekiminde destekleri falan oldu...Zaten tesekkurler basligi altinda yaziyor..Tesekkurler "Pal Fm" ve "Palma life" diye!

flores
02-10-10, 20:35
Umarım doğrudur arkadasım bilgilendirdiğin için teşekkür ederim flores

bir sey deyil.ben tesekkur ederim.

flores
02-10-10, 20:39
Arkadaslar yine yanlis bir konuya tikanmissiniz...Palma life'i tanimiyorum..Ama o Tarkan'in sponsoru degill...Sadece klip sponsoru...Herhale kliple iligli bir sahne cekiminde destekleri falan oldu...Zaten tesekkurler basligi altinda yaziyor..Tesekkurler "Pal Fm" ve "Palma life" diye!

ola bilir.ben sadece bir isbirliyi ola bileceyini dusunuyorum.

jetaime
06-10-10, 22:06
PALMA LIFE YAZIYO VIDEO DA
ISTE BIR RESORT BODRUMDA OYLE HATIRLIYORUM BEN
http://www.palmaliferesort.com/tr/