PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygar atas artik tarkanin menejeri değil

ozgem__
28-09-10, 14:44
Üzülerek söylüyorum ki uygarı sevmeyenlere müjdeler olsun artık Tarkan'ın menejeri değil,üzüldüm...

facebookta alpay aydın paylaşmış..doğruysa ben çok sevindim hiç bişey yapmıyodu tarkan adına .. ve bizimlede tatsız bi iki olay geçmişti.. o yüzden kendisini sevmiyodum açıkçası hayırlı olsun ne diyim:)

http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=1351571536

ece**
28-09-10, 14:51
tarkanın yaptığı en iyi şeylerden biri olacak eminim.. !!! çok sewindim çook !!

özlemmis
28-09-10, 14:55
bende çok sevindim tarkanı ileri değil geri götüren biriydi hatta geç alınmış bir karar.Umarım doğrudur sevincim kursağımda kalmaz.

TarkanColl
28-09-10, 15:00
Hayırlısı olsun...

eskalen
28-09-10, 15:00
Alpay Aydin'in statu'sune baktim yaziyor..Iyi yakalamissin anlik istihbaharat olarak :) Ama gercek mi degil mi? Pek bilemeyiz..Alpay Aydin'in yazmasindan ibaret su an...Lakin gercekse hayirlisi olsun..

Ben sahsen Uygar Atas'a karsi notrum...Ne bilim Iyi bir adam'a benziyordu...Ya da bize karsi olumsuz bir davranisi hic gormedim ondan boyle de dusunuyor olabilirim..Gitmesine ne inanilmaz uzuldum ne de sevindim....Bence Tarkan'in menejer ve daha baksa kademedeki kisilerle yollarinin ayrilmasini dusunmesinden cok "onu yakin koruyan kisi/kisileri" gozden gecirmesi gerekiyor!!

fatihvefatih
28-09-10, 15:38
ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh beeeeeeeeeeeee !!!! Sanırım Tarkan artık akıllandı :)))))))))))))) Yıllardır söylüyorum Uygar Ataş, Tarkan gibi bir dünya starına yakışmıyor diye!! Günün en güzel haberi, yolun açık olsun Megastar Tarkan :))))))))

adını_kalbime_yazdım
28-09-10, 15:57
ßencede hayırlı olsun pek ısınamamıştım ona .

Rumeli59
28-09-10, 15:57
cok sükürler olsun

bounce
28-09-10, 16:06
''Uygar abi bi resim çektirebilir miyiz'' demiştim yanında da bi kaç hatun vardı... sallamamıştı. Bende sallamayacağım artık gördüğümde... iyi olduğunu düşünüyorum.. kesinlikle bu davranışı Tarkan'ı asla geri götürmez.. çünkü Uygar Ataş'ın çok fazla bi artısı olamadı son dönemde.Sanırım Turne olmaması bardağı taşırdı..
Gökhan Eskalen çok güzel ayar vermiş. Bence onun yazısını bi daha okuyun!! Belki Levent Ağaoğlu'da gider. o zaman süper olur..

TEVETOGLU
28-09-10, 16:07
Tarkan'ın kararına saygı duyuyorum.Yolu açık olsun.

asd1234
28-09-10, 16:27
Gitmesine ne inanilmaz uzuldum ne de sevindim....Bence Tarkan'in menejer ve daha baksa kademedeki kisilerle yollarinin ayrilmasini dusunmesinden cok "onu yakin koruyan kisi/kisileri" gozden gecirmesi gerekiyor!!

İşte şuna katılıyorum. Hayırlısı olsun,umarım Tarkan için iyi olur..

fincan
28-09-10, 16:57
Neler yaşandı aralarında bilmiyoruz o yüzden yorum yapamıyorum ama her ikisi içinde hayırlısı olsun inşallah tabi haber gerçekse

DaLy
28-09-10, 17:31
Adam layıkıyla yaptı görevini abartmaya gerek yok.Ayrıca ekip sürekli yenilenmeli yeni isimler eklenmeli..Doğru olan bu.

nedjohnlansen
28-09-10, 19:27
tarkan'ın bugüne kadar "menejerin başarısı" bu diyebileceğimiz hiç bir icraatı olmadı. oldu mu? ne oldu? en son gördük ki harbiyede 7 konser verdi, bu kendi başarısıdır. başka şehirde konser verdi mi doğru düzgün? hayır. bir şehirde 7 konser veren bir adamın başka şehirde konser vermemesi menejerin başarısızlığıdır, başka bir şey değildir. turne için sponsor da bulunamadı belli, daha ne olsun?

denizarya
28-09-10, 19:48
cok sükür artik basit yerlerde yer almaz daha iyi isler yapabilir

secil.06
28-09-10, 20:45
Hakında hayırlısı kısmet Tarkan için iyi olan onunla kalsın..

İZMİRLİ
28-09-10, 21:25
Ne yazık ki çok geç verilmiş bir karar, şahsi fikrim Tarkan'ın en verimli yaşlarında önünü tıkamış bir insandır kendisi , seveni sevmeyeni vardır, ama Tarkan gibi bir yıldızla çalışabilecek profesyonellikte ve kabiliyette biri değildi , insan olarak çok iyi biri olabilir zaten öyle olmasa Tarkan bunca yıl onunla çalışmazdı, ikisi içinde hayırlısı olsun.

xurush'nine
28-09-10, 21:27
Tarkan boyle karar vermisse, o zaman bir bildigi vardir diyicegiz ..Insallah kadrosunu yeniler ve isinde daha basarili insanlara yer verir ekibinde!
Aralarinda neler olmus bilemeyiz ama acikcasi ben de Uygar'i isinde pek basarili bulmuyordum..Tarkan icin en hayirlisi neyse o olsun!Onun da yolu acik olsun diyelim burasi tamam..

Bir sey dikkatimi cekti yorumlariniza goz atarken..Ben bize iyi davrandi ondan notumuz iyi kotuleyemiyoruz, ya da beni "sallamadi" ben de "sallamam" falan filanca yapilmis yorumlari cok bencilce buldum..Koc koca megastar menajerini(yine korumasi olsa belki..) bize iyi ya da kotu davrandi mi diye sececek?!Ayrica bizler icin onelmli olan menajerinin Tarkan'a nasil davranmasi ve de isindeki basarisi degil mi?..

twilight
28-09-10, 22:03
Alpay abi kisisel iletisine yazmis..bu gün duydugum en iyi haber diyebilirim... :) Kesinlikle Tarkana hic iyiligi dokunmayan bi adamdi.
Tarkani ileri degil geri götürüyordu...
Karma dönemine bi bakin,simdiye bi bakin...
Ne demek istedigimi anlarsiniz...

**MegaStarkan**
28-09-10, 23:42
Onu basarisiz bulmak icin ilk önce "yetkili" görevlimi idi gibi sorular sormak lazim. Tarkan Uygar is iliskisi ne kadar derin bilemicegim... bu sürec icerisinde tek Uygar beye yüklenmek bence adil degil, Tarkan'in da hatalari vardir hatta bence Tarkan daha cok bildigini okumaya calisti, umursamadi. Suan icin Tarkan yeniden beklenen basariyi yakalayinca farkli bir boyuta ulasmaya calisiyor ve bence iyi bir secim. Yenilik hep iyidir, Tarkan icin en hayirlisi olsun.

bounce
29-09-10, 17:51
evet yorumlara göz atmak güzel ama doğru da anlamak lazım..Yanlış yerlere çekmeyin cümleleri.Benim bahsettiğim ''sallamadı'' durumları sadece bi detay, bi anı.. karakterini iyi yorumlamamıştım kendisinin.. Tamam çektirmek zorunda da değil ama bunu nazik bi şekilde de dile getirebilir insan..
Dediğin gibi eğer işinde başarılı olsaydı -ki keşke olsaydı- devam ederlerdi.

yiğit
29-09-10, 18:00
mutluyum...umutluyum:)

xurush'nine
29-09-10, 18:46
karakterini iyi yorumlamamıştım kendisinin...

Lafi baska yere falan gekdigim yok Cihan. Az cok taniyoruz burda bir birimizi..Senin Tarkan'a deger veren bir oldugunu o kotu subat gunlerinde yorumlarindaki uzuntuden anlamistim..Her ne kadar kalp kirmayi sevmesem de(aslinda en kolay olani da bu - uc bes igneleyici laf soylersin (havan)olur biter) acik sozlu biriyim..Lafim bir tek sana olsa alinti yapar yazardim..Ben genel konustum -Yani her birimiz icin en buyuk cikar Tarkan'in cikari olmali dedim.. Ve (dedigin gibi) kendini yalnis ifade ettigini sandigim icin de senin lafini kullandim..Boylece de bencil biri olmadigin ortaya cikti..:)

Ayrica ceksin, canim tum ekip senle resim ceksin bundan sadece senin adina mutluluk duyarim..

Pamela_beyazgul
29-09-10, 19:19
ben de Tarkanin kararina saygi duyuyorum. Bi de ben duydumki yeni menejer abisi Hakan olabilirmis!!!!!!

leyla
29-09-10, 21:22
hayirlisi olsun

Bamboo
30-09-10, 13:16
eğer doğru ise hayırlsı olsun her ikisi içinde dielim.. tarkan açısından da umarım gelen gideni aratmaz diyorum..

jetaime
06-10-10, 21:15
oooo cok guzel bir haber bende cok sevindim

TarkanColl
10-11-10, 20:12
Bu konuyu biraz daha açıklayabilir misiniz?

TarkanColl
10-11-10, 20:17
Tamam sildim ama Uygar Ataş'ın menajerliği hala devam ediyor mu çok merak eiyoruz. Bilginiz var sanırım...

günışığım
10-11-10, 23:50
uygar bey ankara konserinde varmis gelmis demekki devam ediyor menejerligi arkadaslar

bounce
11-11-10, 01:58
kuliste ben görmedim kendisini.. bende çok merak ediyorum ama şöyle bişey daha var ki Murat Dalkılıç'ında menejerliğini yapmaya başlamış.. ben kabul etmezdim Tarkanın yerinde olsam çünkü Tarkan iki menejerle çalışmıyor..
yollar ayrılmış olabilir.

özge
11-11-10, 02:03
ben gördüm kulistee hattaa murat dalkılıçtaa oradaydı...yanii ayrılmaa durumu olsaa orda ne işi var uygarınn...şuan için ölee durum yok gibi gözüküyo sonrası nasıl olur bilemez kimse tabii..

bounce
11-11-10, 02:32
ben gördüm kulistee hattaa murat dalkılıçtaa oradaydı...yanii ayrılmaa durumu olsaa orda ne işi var uygarınn...şuan için ölee durum yok gibi gözüküyo sonrası nasıl olur bilemez kimse tabii..

gördüğüne göre ayrılmamışlar demek.. biz içerdeyken dışarıdaydı demekki

kartales26
11-11-10, 09:54
arkadaşlar murat dalkılıç zaten hitt müzikle anlaştı.Yeni albümünü hitt müzikten çıkaracak.Bu sebepten Uygar ataşla birlikte görülmesi normal.Tarkan'ın hala menejeri bildiğim kadarıyla.Ama Uygar Ataş murat dalkılıç'ın hitt müzikten dolayı patronu konumunda olabilir veya onunda menejeri olabilir

tarkaseksüel
11-11-10, 12:08
Murat dalkılıç ın sıtesınde menajerlik bölümünde uygar bey ın onun menajerı olduğu yazıyor...