PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhabalar

adını_kalbime_yazdım
24-09-10, 12:26
Merhabalar tekrardan ben geldim bazı arkadaşlar tanıyordun üzücü bir sekilde forumdan atıldım ama bazı arkadasların ısrarı ve benim tekrardan istemem nedeni ile buradayım saklanmak istemedim zaten görünüyor , Yönetime sesleniyorum eğer üzücü veya kırıcı herhangi bir söz söylediysem Özür dilerim sizlerden Söz veriyorum bundan sonra benim açımdan bir tatsızlık çıkmayak .Buraya büyük patlama ile gelmek istedim ve en azından konser resimleri ile bir nebze olsun gönlüzü almak istedim iyi etmişimdir inşallah , Çok büyük bir Tarkan Hayranı olduğum için bana en doğru yakışan bu diye düşündüm:41:

starzu
24-09-10, 14:34
start the fıre samet sen olduğunu anlamıştım hoşgeldin yeniden bu sefer uslu dur emi:1:

adını_kalbime_yazdım
24-09-10, 15:00
start the fıre samet sen olduğunu anlamıştım hoşgeldin yeniden bu sefer uslu dur emi:1:

Peki ablacım öyle olacak emin ol :11:

Zara
24-09-10, 17:45
Merhabalarr Hoş geldın sametcım ve cok ıyı ettın tekrardan uye olduguna cok sevındım canım =))

Bamboo
24-09-10, 19:27
hoşgeldin bence de.. senlen pek ii anlaşamasakta gerçek bi tarkan fanı olduğun için üzülmüştüm atılmana.. umarım aynı hataları tekrarlamazsın.. neyse tarkanla kal.. :)

adını_kalbime_yazdım
24-09-10, 23:35
Zaracım teşekkür ederim canım seninde güzel mesajını görmek mutluluk veriyor bana , Bamboo ben o günleri unuttum artık arkadaşım teşekkür ederim yorumun için ellerine sağlık