PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Öp öp doyamadık.Tarkanın Kaşıma sahnesi olay oldu!

hsaex123
22-09-10, 22:11
Öp öp doyamadık!

Adımı Kalbine Yaz isimli son albümüyle 300 bin barajını aşarak en yakın rakiplerine fark atan Tarkan, yine gündem yarattı! Megastar, son albümünün ilk klibini "Öp" isimli şarkısına çekerken; klip yüz binlerce kişi tarafından internette izlendi.

130 KİŞİLİK EKİP
Megastar'ın Nadir Bekar'ın yönettiği klibi, İstanbul'un 10 ayrı noktasında çekildi. Klipte; kendisi gibi bir yıldızı canlandıran Tarkan, 130 kişilik ekiple çalıştı. Klip için hiçbir masraftan kaçınılmazken, Megastar tavırları ve oyunculuğu ile sevenlerinden tam not aldı.

KAŞIMA SAHNESİ OLAY OLDU
Tarkan'ın yataktan kalkmasıyla başlayan klibin en dikkat çeken sahnelerinden biri, poposunu kaşıması. İnternette; kızlar Tarkan için "Bu haliyle bile seksi", "Başkası yapsa midem bulanır ama Tarkan'a her şey yakışıyor" gibi yorumlar yaptı.

kaynak:http://www.takvim.com.tr/Saklambac/2010/09/22/op_op_op_op_doyamadik

eLiF
23-09-10, 14:14
Aynen başkası yapsa beğenmem ama ona herşey yakışıyo :)

ozgem__
23-09-10, 14:55
kaşıması bana çok semapatik geldi çok doğal olmuş..

veli
23-09-10, 17:22
_____O ne yapsa yakışıyor ya _____

adını_kalbime_yazdım
23-09-10, 17:44
Tarkan ne yapsa olay oluyor zaten kendiside çok şaşırmış '' Canlarım bir popomu kaşıdım bakın neler oldu hahaha '' :) diyeee '' Öyle kafamdan yazdım böyle birşey demedi tabiki :) ama demiştir %100

simgem__
23-09-10, 18:08
çok sempatik çok doğal bi sahne olmuş bence :)))