PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lütfen Üçüncü Klip Acımayacak'a Gelsin !!!!!!!!

Dogancan_Bay
21-09-10, 21:50
Sevgili Tarkan Abim , Öp klibini izledim ve klibin çok güzel.İkinci klip Adımı Kalbine Yaz ' ın da 30 saniyeliğini izledim (kamera arkası) ve birden söylemek istedim.Çünkü yeni klibiniz o kadar güzelki birden insanı bambaşka yapıyor ve o yüzden de sizden bunu istiyorum.

ÜÇÜNCÜ KLİP ACIMAYACAK ' A GELSİN !!!!!!!!

fatihvefatih
21-09-10, 21:54
evet evet 3. klip Acımayacaka'a gelsin, bu şarkı beni benden alıyor!! gel gel gel güzelim gel gel acımayacak, kalbin ahhhhhh kalbin :)))

DaLy
21-09-10, 22:26
Yok yok sen çoktan gitmişsine gelsin hazır kış da geliyo=)

Dogancan_Bay
21-09-10, 22:57
Acımayacak 'a Gelsin . Evet Evet Acımayacak :) :) :)

Klibini de Tasarladım . Başta Tarkan , Bir Stüdyoda Şarkının başındaki nakaratı söyleyecek ve bu sırada da dansçılar eşlik edecek.Nakarat bölümü bittikten sonra Tarkan sevgilisi rolünde kıza bilgisayardan kamera ile konuşacak ve bu sırada da kameraya bakıp şarkıyı söyleyecek.Daha sonradan Bilgisayar ' ı kapatıp KapalıÇarşı gibi bir yere gidecek ama pazar değil . (:10:
Daha sonradan da o yerde yürümeye başlayacak ve birden her yerden Tarkan'ın hayranları gelecek , şarkıyı beraber söyleyecekler ve daha sonradan Taksim Meydanı'na gelecekler . Burda da meydandaki diğer bütün hayranlarla beraber şarkıyı söyleyecek . Sokaktaki herkes Tarkan'a bakacak.Bu sırada müzisyenlerde ortaya çıkacak ve onlarda şarkıyı çalacak ve hep beraber yürüyerek Sevgilisinin evinin önüne gidip şarkının nakaratını söyleyecekler ve nakaratı bittikten sonra da Tarkan , kapının ziline basacak ve Sevgilisi Tarkan'ın üstüne zıplayacak ve Tarkan da gülerek kameraya bakacak ...

İşte Klip Budur !!! :20: :10:

adını_kalbime_yazdım
22-09-10, 01:59
arkadaslar Tarkan, Sezen aksu''nun yazdığı ''Sen çoktan gitmişssin '' parçasına klip yapacaktır sezen aksuyu yaşatmak icin ve onun eseri olduğu icin biraz böyle düsünmek lazım benim özel fikrim bu tabiki ama böyle olacak %80

yigit
22-09-10, 05:12
Kesinlikle Acımayacak.Sonra da Sen Çoktan Gitmişsin olmalı.

twilight
22-09-10, 12:07
simdi,kis geliyor...Acimayacak da hizli bir sarki...
kisin hizli sarkilara klip gelmesini mantikli bulmuyorum...
Ya,sen coktan gitmissin,yada kayip olmali...

SEA
22-09-10, 13:26
Sevgili Tarkan Abim , Öp klibini izledim ve klibin çok güzel.İkinci klip Adımı Kalbine Yaz ' ın da 30 saniyeliğini izledim (kamera arkası) ve birden söylemek istedim.Çünkü yeni klibiniz o kadar güzelki birden insanı bambaşka yapıyor ve o yüzden de sizden bunu istiyorum.

ÜÇÜNCÜ KLİP ACIMAYACAK ' A GELSİN !!!!!!!!

Nerde izledin ya klibin 30 saniyesni biz de izleyelim .....

ozgem__
22-09-10, 13:52
Nerde izledin ya klibin 30 saniyesni biz de izleyelim .....

pazarda paylaşmışlardı ya deniz abla:) izlemedin mi hiç çok oldu baya buluyım facebooktan atarım sana;)

ozgem__
22-09-10, 14:12
ADIMI KALBİNE YAZ:
http://www.dailymotion.com/video/xeopfd_tarkan-yeni-klip_shortfilms

adını_kalbime_yazdım
22-09-10, 14:53
ADIMI KALBİNE YAZ:
http://www.dailymotion.com/video/xeopfd_tarkan-yeni-klip_shortfilms

KaNkİ Tarkan.com'da yok ama çıktımı klibi :9:

e.r
23-09-10, 01:09
işim olmaz ve kayıp daha önde şu anda..bana kalsa zaten sen çoktan gitmişsin e çeksin ama..genel olarak yorumlara baktığımda..işim olmaz veya kayıp olur gibime geliyo..çünkü bunlar daha önde..

adını_kalbime_yazdım
23-09-10, 01:21
işim olmaz ve kayıp daha önde şu anda..bana kalsa zaten sen çoktan gitmişsin e çeksin ama..genel olarak yorumlara baktığımda..işim olmaz veya kayıp olur gibime geliyo..çünkü bunlar daha önde..

Arkadasım tarkan'ın '' kayıp '' şarkısı eski zamanlarda '' gün gibi '' ''Ona sor '' '' ''inci tanem '' gibi şarkılara benziyor ve buradan ne cıkıyor tarkan bu tip şarkılara klip yapmıyor seninle şu konuda hemfikir olabiliriz bende düşünüyorum tarkanîn üçüncü klibi '' Sen çoktan gitmişsin '' olacak çünkü sezen aksu var ortada benim görüşüm tabiki '' işim olmaz '' şarkısına klip yapmaz diye düsünüyorum çünkü kışa geldiğimiz için biraz slow şarkılara yer verecek :41:

tarkan_mania
23-09-10, 12:53
işim olmaza çekse keşke..
ama kayıp yada sen çoktan gitmişsine çekecektir kesin..

leyla
23-09-10, 15:56
keske isim olmaz ya da sen coktan gitmissine ceksin ya da ikisine ceksin cok iyi olur

e.r
24-09-10, 05:10
@adını_kalbime_yazdım .. ismini söylediğin şarkıların yer aldığı albümlerde daha fazla şarkı vardı..karma albümündeki parçalardan kuzu kuzu, hüp ve verme nin 2 şer tane klibi vardı, hatırlatırım.. ayrıca işim olmaz hızlı bi parça değil ki..orta ritm..kış geldiğinde illa en ağır, en yavaş parçaya klip çekilecek diye bi şey mi var yahu..metamorfoz ve vay anam vay kış ortasına denk gelmişti..Tarkan böyle şeyleri umursamaz yok mevsimmiş yok havaymış..hangi parça aklına yatarsa, hangisi içine daha çok siniyosa, hangisi daha çok dinleniyosa, gelen tepkileri de ekibiyle değerlendirir öyle karar verir..daha 2. klip çıkmadı..hele bi durun bakalım..daha onun ne zaman çıkacağı bile belli değil..

Bakinka
24-09-10, 15:24
Bence 3. Klip kayip olmali ya da sen coktan gitmissin....ikisinden biri mutlaka...

Bamboo
24-09-10, 19:32
istekler ve yorumlar tersini söylesede benim gönlümde 3.klip usta-çırak olsun diorum.. şöle bol danslı sexsi bi video olsun ki, çünkü yurt dışında en çok iş yapabilcek kapasiteye ait şarkı die düşünüyorum..

Dogancan_Bay
25-09-10, 18:45
Bence Acımayacak arkadaşlar yaa kesinlikle o olmalı yani !!!!

aleksa2818
25-09-10, 23:30
:24:bu KAYIP

serennn
28-09-10, 14:15
Yok yok sen çoktan gitmişsine gelsin hazır kış da geliyo=)

bencedee yaaa sen çoktan gitmişsine gelsinnnn bayılıyorummm çok süperr

TEVETOGLU
28-09-10, 16:29
Çok yerinde bir karar olur.

secil.06
28-09-10, 20:49
Sen cokdan gitmişsin bir sonrakide umarım kayıp olur

*ipek*
29-09-10, 00:47
Sen cokdan gitmişsin bir sonrakide umarım kayıp olur
inşallah.! secil ablacım.

yasinenessahin
15-10-10, 21:13
ben geçen gün rüyamda gördüm 3. klip acımayacak'a çekiliyorken klibe ben atlıyorum birden çekimler aksıyordu :D

denizarya
15-10-10, 22:08
gelir zaten o klibe yada kayip sarkisina önce

smh
16-10-10, 03:21
bence şöyle olmalı sıralama:) ekim ayı içerisnde adımı kalbine yaz ,kasım sonu gibi kayıp,şubat gibi acımayacak,nisan gibi işim olmaz, haziran ortası usta-çırak, eylül 2011 gibi de sen çoktan gitmişsin:)

cagatayoz
26-10-10, 11:19
Adını Kalbime Yaz için geç kalınmaya başlandı bence. Bu konuda ağır davranıyor Tarkan. Şarkı yazdan belli o kadar çok çaldıki neredeyse tüketildi. Madem klibi hazır niye bekletiliyor anlamak mümkün degil. Şu an İşim olmaz ve Kayıp ön planda radyolarda...

trkn_sry
17-11-10, 14:18
kesinlikle sen çoktan gitmişsin daha sonrada usta çırak şarkılarını kliplendirmeli.

Eliph
19-11-10, 03:44
Adımı kalbine yaz'ı göremedim henüz ama İşim Olmaz'a da kesinlikle klip olmalı,öyle anlamlı ve güzel bir şarkı klipsiz kalamaz :))

ozkan49
05-01-11, 18:16
Tarkan en son kararı verdi bile :)

işim olmaz ve acımayacak'a çekiyor klipleri, yakında yayına girebilir :)

secil.06
05-01-11, 20:38
Klip cekil di ama daha yayına girmedi inşallah en kısa zaman da izleye bizleyebilecegiz hep beraber

Dogancan_Bay
16-01-11, 15:27
benim dediğim oldu :) :)

flores
16-01-11, 22:36
hehehehe artiq 3 cu deyil 2 ci kliop oldu acimayacak.:)))