PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkanla ilgili kötü haber

**MegaStarkan**
02-07-06, 14:59
ÖZELLİKLE, ATV ANA HABER VE TAKVİM GAZETESİNİN, TARKAN HABERLERİNİ ABARTMASI, İZLEYİCİ VE OKURLARI YANILTMASI HAYRET VERİCİ...

http://www.gezentilki.com/imgs/Haberler/3255/1.jpg
Yazarımız Mesut Yar`ın da köşesine taşıdığı olay, ATV Ana Haber ve Takvim Gazetesi`nin nedense Tarkan haberlerini abarttığı yönünde.
Tarkan`ın konserlerini özel muhabir ile takip eden ATV, Tarkan`la ilgili aslında gerçek olmayan haberlere yer veriyor.
http://www.gezentilki.com/imgs/Haberler/3255/2.jpg http://www.gezentilki.com/imgs/Haberler/3255/3.jpg
Örneğin son olarak Bulgaristan`da sahne alan Tarkan`la ilgili ATV Ana Haber`de yapılan haber, sanki binlerce kişinin sırf Tarkan için orada bulunduğu şeklinde lanse edildi. Halbuki o bir karma konserdi ve birçok tanınmış sanatçının ard arda şarkı söylediği bir konserdi. Mikrofon uzatılan Tarkan`ın abartılı bir şekilde `Muhteşem bir konser oldu` demesi, yine gerçeklerin üstünü örttü. Çünkü onca insan sırf Tarkan için orada bulunmuyordu ve nedense bu durum ATV Ana Haber`de atlandı, belirtilmedi. Konser sırf Tarkan`ın kişisel konseriymiş gibi lanse edildi.

Acaba ne yapılmaya çalışılıyor. Kim bilebilir ki!..
http://www.gezentilki.com/cgi-bin/tilki.pl?mod=Haberler&haber_id=3255

:36_1_30: :36_1_30: :36_1_30: :36_1_30:

TarkanColl
02-07-06, 15:02
Bu haberleri eklemeyelim diyorduk. Ben yoruldum bunları okumaktan ve okudukça üzülüyorum. Mesut Yar kim ki?

**MegaStarkan**
02-07-06, 15:09
sorry ben bilmiyordum kötü haberler eklenmicegini....ama bir yandanda iyi olur aslinda digerlerin yorumlarini görmüs oluruz.....bidakine yapmam:36_1_39[1]: :36_1_21:

Khaos
02-07-06, 15:10
gereksiz bi adam

serkan
02-07-06, 16:10
bahsedilen konser bulgaristan değil avusturya konseri...

**MegaStarkan**
02-07-06, 16:40
evet bende basta öyle demistim ama sonra dedim belki bulgaristandada öyle bir konser vermistidir diye bisi yazmadim.....dandik iste yazar bilmeden yaziyor:36_11_6: dur ben en iyisi bir mail atim ona mors olsun simdi eminim yazabilirim:36_1_21:

ozkan1907
02-07-06, 17:34
adam dio ki 2 sarkı söledi gitti e be salak iyice arastırsana adam 23 sarkı sölemis onun konseri alt grup cıktı die 2 tane allah allah abi nedir bu tarkan kıskanclıgı ırkcılıgı adam klip bile cekmiyo kral tv yayınlamz die

TarkanColl
02-07-06, 17:37
Onlarda biliyor konserin nasıl olduğunu ama insanları yanlış bilgilendirmek istiyorlar. Biz herşeyi bildiğimiz için yazılanlara inanmıyoruz ama bu yazıyı okuyupda inananlar olur. Neyse ki bu yazarları çok okuyan yok. :36_11_6:

RaSKaS
02-07-06, 17:51
ya sanki gitmis görmüs 2 sarkı söyledi gibi seyler lanse ediliyor ya kardesim bu kadar da olmaz hani

Samet
03-07-06, 02:12
tesekkur ederim haber icin
Mesut Yar...Tarkan'i kiskandigi icin
boyle diyiyor
tabii binlerce kisi orda sirf tarkan icin bulunuyor

Khaos
03-07-06, 02:21
adam dio ki 2 sarkı söledi gitti e be salak iyice arastırsana adam 23 sarkı sölemis onun konseri alt grup cıktı die 2 tane allah allah abi nedir bu tarkan kıskanclıgı ırkcılıgı adam klip bile cekmiyo kral tv yayınlamz die

şimdi tarkan kral tv yayınlamaz diyemi klip çekmiyo..:36_1_42:

duygu
03-07-06, 02:27
bişi soarbilirmym ırkçılıkla ilgisi ne..
ırkçılık farklı milletden olanlara yapılır...:36_1_42: :36_1_42:

tarkanmurat
03-07-06, 02:29
ya neyın tartısması yapılıyorkı ya burda amacımız ne bızım arkadaslar nıe tarkanı bu sekılde tanıyalım onun ıhtıyacı yok mesut yar kım yaa artık bole hayal urumu seylerle ugrasmayın sonuzta sız tarkan hayranısınız baska soze gerek yok bıraz farklı olalım herseye uzulmeyın hersey ortada

Rammstein
04-07-06, 06:09
Dogru o bi festivaldi söle lanse edilseydi mesela oyle büyük bir festivale cıkması ön plana cıkmalıydı dogru olanda bu

tarkanmurat
04-07-06, 22:40
boyle son derece gereksız bır haberı ekleyıpde ınsanların sınırlerını bozmak ıyı bırsey olmasa gerek cunku hepımızın amacı bellı burda ayrıcada tarkanın abartılmaya falan ıht yok arkadaslar lutfen gereksız metınler eklemeyelım

**MegaStarkan**
04-07-06, 22:51
boyle son derece gereksız bır haberı ekleyıpde ınsanların sınırlerını bozmak ıyı bırsey olmasa gerek cunku hepımızın amacı bellı burda ayrıcada tarkanın abartılmaya falan ıht yok arkadaslar lutfen gereksız metınler eklemeyelım
bu yorumunu naz acdigi konuya yazabilirdin(Bölüm:öneriler; Konu: kötü haberler)
cünkü ben zaten ebruya tmm dedim eklemicem diye....sadece öyle bir bölüm acilsa tabiki eklerim
bu arada mailime bakmislar ve bulgaristan yerine avusturya yazmislar:36_11_6: :36_11_6:
bakin isterseniz:
http://www.gezentilki.com/cgi-bin/tilki.pl?mod=Haberler&haber_id=3255

ozkan1907
15-09-06, 16:57
siz galiba kral tv cok izliyosunuz ırkcılık insanları yasadıkları yerlere göre ayırmak ve tarkan abd de yasadıgı icin oluyo bunlar

arjen22-tarkan
15-09-06, 18:26
Yaa Atv haber Tarkan üzerinden ztn reklam ve reyting almaya çalışıyoo bide bitirmeye çalışıyoo sölenecek bi şii yok...Helal olsn....

alper...
15-09-06, 21:21
siz galiba kral tv cok izliyosunuz ırkcılık insanları yasadıkları yerlere göre ayırmak ve tarkan abd de yasadıgı icin oluyo bunlar
ne alaka ya..sonuçta tarkan Türk..
ne ırkçılığı..

tarkan_vildan
18-09-06, 20:09
kafanıza tokadan başka bişe takmıcaksınız! :28: biz TARKAN'IMIZI biliorus.Onlar gereksiz yazılar yazılmak için yazılan şeyLer:27:

tara
19-09-06, 13:03
bos verelim ya .bi suru gereksiz insan iste napabiliriz ki