PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 18 Eylül Bursa Anatolium Konseri

aliyaşar
14-09-10, 20:50
Herkes biliyodur ama yine de konserler bölümünde görünsün diye yazmak istedim.Bu hafta cumartesi günü Tarkan,bildiğiniz gibi Bursa'da açılacak olan Anatolium'da saat 21:00'da konser verecek.İzlemek ve dinlemek isteyen herkesi beklerim gençlik ;)

xurush'nine
14-09-10, 21:47
Hazir Bursa konserini hatirlatmisken ben de bir arkadasimizi hatirlataim:Mass Confusion diye arkadasimiz var Bursa'dan.Simdi askerde..Cok uzuluyordu album'u kaciracak diye -bu yil askere gidilirmi be diye dert yanmisti forumda..Onun icin de izleyin konseri..:)
Tarkan'a bol bol enerji gonlunce seyirci , bursalilara cok eglenceli muhtesem bir konser diliyorum !!!

MARY JANE
15-09-10, 13:38
cumartesiyi iple çekiyorum :))))))))))
kalabalık bir grup gidicez. eminim yine muhteşem olacak.

kisgunesi
19-09-10, 19:22
muhteşem bir konserdi büyüledi her zamanki gibi (:

simgem__
19-09-10, 21:10
evet güzel bi konserdi ama taşkınlık yapanlar vardı korktum nedenle tarkanda tedirgin oldu..

xurush'nine
19-09-10, 23:04
evet güzel bi konserdi ama taşkınlık yapanlar vardı korktum nedenle tarkanda tedirgin oldu..

Taskinlik derken?

adını_kalbime_yazdım
21-09-10, 12:12
Evet 2,3 kişi taşkınlığa sebep oldu az kaldı kim vurduya gidicektim simge , yanımda kapalı bir kız varya arkamdan sarhoş gelmişti yanımdaki kapalı kızda onunla kavga etti bende çekilmesini söyledim , kardesine dikkat etmemi söyledi adam yanımdaki kızı kardeşim sandı ya ,tarkana kolyemi verecekmis ne söz vermişmiş yalan söylemiş öyle bişey yok !! yani adam bıcak cekti bana güvenlik tuttu yoksa kim vurduya gidiyordum , ama yinede cok güzeldi sizlerle beraber olmak 5 meleğe ayrı ayrı sevgililerimi iletiyorum ali abi banu abla ve serdar abime teşekkür ediyorum

fatihvefatih
21-09-10, 16:59
Evet ben de Bursa'daydım, seyirciler çok agresifti, böyle insanlara sahip olmamız beni çok üzdü..!!