PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan evlensin!!

denizarya
12-09-10, 03:34
Oğlu Tarkan'ın Harbiye Açıkhava’daki konserini izleyen Anne Tevetoğlu'ndan Popstar'a mesaj var...

Oğlu Tarkan’ın Harbiye Açıkhava’daki son konserini gözyaşları içinde izleyen anne Neşe Tevetoğlu ilk kez konuştu. Tarkan’ın ‘Eğer beni doğuran bu kadın olmasaydı ben de burada olmazdım’ diyerek tanıttığı anne Tevetoğlu ise Kanal D’da yayınlanan Magazin D’ye oğlu için şunları söyledi: ‘Tarkan bizim ailenin medarı iftiharı, onunla gurur duyuyoruz. Antalya’da olduğum için oğlumla 1,5 aydır görüşemiyorduk, onun için tatilimi yarıda kesip buraya geldim.

Tarkan ile ilgili her şey
O çok başarılı bir çocuk. Son albümünde de en sevdiğim şarkısı Kayıp” dedi. Megastarın özel hayatıyla ilgili de konuşan anne Tevetoğlu, “Tarkan’ın ev hayatı da çok mütevazi, her işini kendi yapabilen bir insan. Evlenmesini isterim ama gönül eşini ne zaman bulursa o zaman evlensin” dedi.

Destek lafta kalmasın

Tarkan ise dün ekibiyle birlikte konser vermek için soluğu K.K.T.C’de aldı. Havalanında büyük ilgi gören Megastar burada bol bol hayranlarıyla fotoğraf çektirdi. Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’ın konserine gelerek Allianoi konusunda destek vermesine de değinen Tarkan ‘Sayın Bakanın bana destek olması ve arka çıkması çok hoşuma gitti. Sonuçta ne yapıldığı önemli. Sadece sözde değil, uygulamada da aynı şey olursa daha da mutlu olurum”‘ dedi.

gazetevatan

aliyaşar
12-09-10, 11:14
evlilik zor meseleeee.öle ha diyince olmaz.dediği gibi gönül eşini ne zaman bulursa o zaman,aceleye gerek yok ;)

**MegaStarkan**
12-09-10, 11:58
Nese hanimin düsünceleri de olmasi gerekdigi gibi... bir mesaj'i aslinda yok. Kriterlerim de yok, gönül isi demisti. Sesi baya kisik idi ama.
Tesekkürler haber icin.

pdrlütfiye
12-09-10, 12:16
ben hazırım evlenmek için.... :D :D

ozgem__
12-09-10, 12:23
neşe annenin sesi çok kısık gerçekten konser çıkışı elini öptük yanına gittik konuştuk biraz da ağlattık annemizi .. ama onun kadar mübarek bi insan yoktur ya 5 kız olarak yanına giittik herşeyi konuştuk çok iyi bi insan hep allah korur neşe annemizi inşalllah .. böyle evlatlar için böyle annelere ihtiyaç var..

simgem__
12-09-10, 15:37
neşe annenin sesi çok kısık gerçekten konser çıkışı elini öptük yanına gittik konuştuk biraz da ağlattık annemizi .. ama onun kadar mübarek bi insan yoktur ya 5 kız olarak yanına giittik herşeyi konuştuk çok iyi bi insan hep allah korur neşe annemizi inşalllah .. böyle evlatlar için böyle annelere ihtiyaç var..

evett ya kıyamam çok duygulanmıştı ...

au13
12-09-10, 16:46
Evet mukemmel annesi var tarkanin bunun icin coooook shansli. Allah anasine uzun omur versin inshALLAH.

ece**
13-09-10, 11:09
aman yok ya ewlenmesin :D ben çatlarım orta yerimden kıskançlıktan :D o hayranlarıyla ewli :P

yucebaba
13-09-10, 13:45
O çok başarılı bir çocuk.... bir anne cocugunu bu lafı diyorsa o cocuk her daim başarılı olur....

secil.06
13-09-10, 20:26
Gönül eşini ne zaman bulunca tabiki Tarkanın bir ailesi olsun mutlu olsunda ...