PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "12 dev adam", tarkan’dan şarki istedi

WILDBOYS
12-09-10, 01:48
(A) Milli Takım oyuncuları, salon görevlilerinden maç öncesi Tarkan’dan "Adını kalbime yazdım" şarkısını istedi.

Milli takım sahaya çıktıktan sonra salonda Tarkan’ın şarkısı çalındı.

gazetevatan.com

asd1234
12-09-10, 02:47
Salonda Adımı Kalbine Yaz'ın ozinga remix versiyonu maç süresinde,milli takımımızın attığı basketlerden sonra bile zaman zaman çaldı kısa da olsa,ben bir kere daha gururlandım Tarkan adına :)Ama şarkı ismini doğru yazmaktan aciz daha bu haberci(!)ler.. Adını kalbime yazdım'mış :D

WILDBOYS
12-09-10, 11:35
Hayır, haberi iyi anlayamamışsınız. A milli takım için tarkandan şarkı istiyorlar. 2002 dünya kupasında şarkı yapmıştı A milli futbol takımına aynı bu şekilde basketbol takımınada şarkı yapmasını istiyorlar ve şarkının isminide Adımı Kalbine Yazdım diye söylemişler.

Zaza
12-09-10, 16:19
WILDBOYS keske dedigin dogru olsa da Tarkan final için böyle bir sarki yetistirse milli takim için

simgem__
12-09-10, 16:30
'' bir oluruz yolunda '' dan sonra güzel bi şarkı gelebilir tarkandan ...

TheLastAirBender
12-09-10, 18:47
Hayır, haberi iyi anlayamamışsınız. A milli takım için tarkandan şarkı istiyorlar. 2002 dünya kupasında şarkı yapmıştı A milli futbol takımına aynı bu şekilde basketbol takımınada şarkı yapmasını istiyorlar ve şarkının isminide Adımı Kalbine Yazdım diye söylemişler.

Ya dedigin gibi olsa iyi güzelde bugün final var, parça eger olacaksa tabi haber dogruysa , mesela dünya kupasında milli marş haline gelmişti heryerde dinliyorduk maçlarda devam ediyordu o aralarda , hatta 3. olup geldikden sonrada tarkanla beraber sahne almışlardı. Ama şimdi hadi deyincede olacak bişe degilki bu stüdyoya girmesi falan filan geç kalınmış bi proje olur bana göre , ama olursada yok demeyiz tabi :18::20:

Miya
12-09-10, 18:53
Çok hoşuma gitti bu haber ne istiyeceklerini biliyor 12 dev adam eee kaliteden anlıyorlar bravo onlara :1:

karma_elcin
13-09-10, 01:42
adımı kalbime yazdım deyip duruyolar bu gazeteciler de :s adını kalbimize yazdık 12 dev adam :)

trkn_sry
22-08-11, 19:30
Güzel bir çalışma olur bence =D

seyma_tt
22-08-11, 19:37
Kesinlikle bi sarkı yapmalı Tarkan.

YusuF.KRK
22-08-11, 23:09
İyi yapsın .s

İffeT.T.
23-08-11, 22:35
'' bir oluruz yolunda '' dan sonra güzel bi şarkı gelebilir tarkandan ...

benimde hemen o aklıma gelmişti :) Gelir inşallah ;)