PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kimler,Avrupalıların gözdesi olmadı ki?

twilight
10-09-10, 23:43
Kimler,Avrupalıların gözdesi olmadı ki?

Türk sanatçılarımız giderek Avrupada isim yapmaya devam ediyor.Özellikle Yunanistan ve Bulgaristan'da.

Neden burada?Çünki Türkler fazla...Önce Megastar'ımız,dünya starımız Tarkan'dan bahsedelim...90'larda Türkiye'nin kralıydı...2000'lerden Avrupa'ya açıldı...Albümleri yok sattı...

Şu an o bir dünya starı...

Daha sonra Kıvanç Tatlıtuğ,Avrupada ismi çok geçti...Dizileri Avrupa'nın gözdesi oldu...Şu an o da bir dünya starı...Gerçi Tarkan kadar ismi yok ama...

Mustafa Sandal,Gökhan Özen,Burak Kut,Serdar Ortaç ve Kenan Doğulu...Hatta hatta Sertab Erener...Hepsi Avrupa'yı şöyle bi sallamıştı...

Ve şu an...Ünlü sanatçımız Tolga Karel'in Avrupa'ya açılacağını duydum...Hayırlısı olsun...Galiba Yaprak Dökümü'nden sonra,bir Almanya-Türkiye yapımı bir filmde yer alacakmış...Devamını bekliyoruz...

Şöyle bir bakıyorum da,Tarkan başta olmak üzere,bayağı bir açılmışız Avrupa'ya,AB'ye girmeye az kaldı,ben inanıyorum!

HABER TÜRK

denizarya
10-09-10, 23:52
cok ama cok abartilmis gereckten..hepsini dünyastari yapmislar..tmm tarkan avrupada bir zamanlar iyi taniliyordu ama dünyastari denilemez hernekadar dünyastari olabilme özelligi olsada...digerlerini hic söylemiyorum bile onlar hic taninmiyor..kivanc birtek arabülekerlerinde sevilio okadar

Bamboo
11-09-10, 00:36
cok ama cok abartilmis gereckten..hepsini dünyastari yapmislar..tmm tarkan avrupada bir zamanlar iyi taniliyordu ama dünya starı denilemez her nekadar dünyastari olabilme özelligi olsada...digerlerini hic söylemiyorum bile onlar hic taninmiyor..kivanc birtek arap ülkelerinde sevilio okadar

söylediğin her kelimeye katılıyorum.. çok doğrular çünkü..

denizarya
11-09-10, 00:47
söylediğin her kelimeye katılıyorum.. çok doğrular çünkü..

sagol:D ben türk gazeteciliginden cok hayal kirikligina ugradim..mesela ben almanyada yasiyorum ve burda cok iyi arastirma yapilioo ondan sonra yaziliyor...ama kenan dogulu..mustafa sanal..kivan T. sertab erener hepsini sanki amerikada cok ünlenmisler cok aavrupaya acilmislar gibi...hicbiri avrupaya bile acilmadi tarkan haric nasil dünya stari olabilirler ki..

starzu
11-09-10, 10:07
mustafa sandal,gökhan özen,burak kut'mu?:18:bu yazıyı yazanın aklı başındamı acaba:12:

ekrem
11-09-10, 14:45
kıvancı tanımayan türkler var be :) gecenlerde bi kız arkadasıma tarkanmı yakısıklı sence kıvanç mı dedim kıvanç kim dedi :):)

eLiF
11-09-10, 14:54
kıvancı tanımayan türkler var be :) gecenlerde bi kız arkadasıma tarkanmı yakısıklı sence kıvanç mı dedim kıvanç kim dedi :):)
Behlül desen tanırdı :) Tarkan dışında sölenen isimlerin hiç bi yere açılmışlığı yok :12: