PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Murat Dalkılıç Artık Tarkan'ın Şirketinde!

twilight
10-09-10, 20:09
Popçu Murat Dalkılıç megastar Tarkan'ın menajerlik şirketi ile anlaştı. Ayakligazete.com'un haberine göre, Tarkan'ın menajeri Uygar Ataş birçok sanatçıdan gelen teklifleri reddederek, ünlü popçu Murat Dalkılıç'a iş teklifinde bulundu. Yakışıklı şarkıcı, gelen teklif karşısında bir an bile düşünmeden "Evet" yanıtını verdi.

Bu gelişmenin ardından, yakın bir zamanda Tarkan ve Murat Dalkılıç'ın aynı projede yer alacağı iddia edildi.

AYAKLI GAZETE.COM

TARQANIM
10-09-10, 20:13
hmm demek tarkanin sirketinde artik, belliydi zaten bi ara tarkani yere göge sigdiramiyodu..

denizarya
10-09-10, 20:18
sanmiyorum dogru olsun dogru olsa bile ayni projede yer alcaklari kesin yalan

Şevval
10-09-10, 21:02
Murat Dalkılıç'ın da müzikleri ve sesi güzel. Aynı projede yer alırlarsa sevinirim güzel olur ...

twilight
10-09-10, 21:05
evet,ben de Murat Dalkilic'in sesini sever,ve yaptigi müzigi begenirim...Ama ayni projede yer alirlar mi?Onu önümüzdeki günler gösterir :)

denizarya
10-09-10, 21:10
bence ayni projede olmazlar olmasinlarda..murat dalkilic cok saygili kendisini severim ama sesi ve yorumu güclü degil..canli söyledginda daha cok belli oluyor

tarkaseksüel
10-09-10, 21:12
"tarkanın stratejisi farkLı . amacı ilerde türk popunu ele gecircek gencleri bünyesine katıp kendısıne bir zamanlar cephe alan medyayı kontrol etmeq . tarkana da bu yakısır . yürüüüü"

bu yorum yerinde bence

nedjohnlansen
10-09-10, 22:08
yeni popçulardan neredeyse en sevdiğim kendisi. kişilik olarak da çok iyi birisi. özellikle kişiliğini seviyorum ben şarkılarından öte. hayırlı olsun iki taraf için de.

**MegaStarkan**
10-09-10, 22:18
Uygar Atas HiTT sirketin menajerligini yapip yapmadigini tam olarak bilmiyorum, acikcasi merak ettim... Murat D.'in Tarkan ile bir projede yer almasina sicak bakmiyorum.

denizarya
10-09-10, 22:24
Uygar Atas HiTT sirketin menajerligini yapip yapmadigini tam olarak bilmiyorum, acikcasi merak ettim... Murat D.'in Tarkan ile bir projede yer almasina sicak bakmiyorum.

ayneen...kisilik olarak severim kendini ama ses olarak iyi ve saglam degil..gelecektede büyük bie star hayatta olamaz..bence yoktur böyle birsey zaten

hsaex123
11-09-10, 00:00
düet soz konusu olursa super olur Murat Dalkılıc'ın sesı guzel yorumlarını begenıyorum.

trkntrkn89
11-09-10, 02:56
hitt e katılmış olabilir ama aynı proje olayı klasik ayaklı gazete eklemesi illa bişey uyduracaklar ,bence bunu ilke edinmiş bi site...

günışığım
11-09-10, 03:14
hitte her katilan tarkanla birsey yapacagi anlaminami geliyor sacmaliyor basin

denizmavisi
11-09-10, 04:50
Tarkan'ın himayesine girerse kendisi için çok büyük şans olur hem Tarkan Emir gibi sesi hiç iyi olmayan birisine destek verdiyse Murat'a da destek verebilir neden olmasın sesi çok iyi olmasa da fena değil...

Zaza
11-09-10, 05:05
Simdi Murat Dalkiliç in sesi kötu diyenlere :

http://www.youtube.com/watch?v=GvqUANYQhuE&feature=related

Daha ne kadar olsun.. Sarkilari da harika. Gerek Kasaba olsun, La Fontain olsun, Külah olsun vsy vsy.. Bunlar çok buyuk hittler.
Tarkan ile projeyi bilmem ama Tarkan'in ekibinde çalismak iyi olur onun için bu gerçek.
Umarim dogrudur, çok severim ben Murat Dalkliç'i.

jix_melis
11-09-10, 06:47
denizarya sen murat dalkılıçtan bahsettiğine eminmisin kuzum sesi iyi değil felan demişsin bence yaz google a yada youtube dan bi dinle kendisini saygılar ayrıca murat,emirden felan bin kat daha iyidir umarım kısa zamanda aynı projede yer alırlar

ozgem__
11-09-10, 14:20
murat dalkılıçı severim, umarım onun için iyi olur:)

devilscream
11-09-10, 23:39
Ne performans ne yaptigi müzik ne de kişilik olarak beğenmiyorum kendisini
Haber doğru olabilir..ama Tarkan la proje olmasini kesinlikle istemem

denizarya
11-09-10, 23:54
denizarya sen murat dalkılıçtan bahsettiğine eminmisin kuzum sesi iyi değil felan demişsin bence yaz google a yada youtube dan bi dinle kendisini saygılar ayrıca murat,emirden felan bin kat daha iyidir umarım kısa zamanda aynı projede yer alırlar

bende albümü var..bircok kez de canli sesini dinledim..dedigim gibi kendisini severim ama sesi cok saglam degil..kendi sarkilarini iyi söyleyebilir ama onlar kolay sarkilar...söylesin bakalim bir TSM...büyük sarkilara onun sesi yetmeez...ben emirin sesini de ayrica iyi bulmuyorum

eskalen
12-09-10, 01:22
Boyle asparagas haberlere inanmak saflik olur...Tarkan icin iyi olmaz bi kere! Neresi iyi olur ki? sebeplerini aciklamaya bile gerek yok!

-Murat Dalkilic populer bir sarkici fena sese sahip degildir kendisi vs. ama hitt tarafina gecmesi Tarkan ve ekibinin ona yatirim yapmasi anlamina gelmez.. Ayrica Tarkan'a sirt yaslamaktan cok Murat Dalkilic gibi populer popcular kendi farkli yonlerini ortaya cikarip kendi markalarini kendileri dogru durust yaratsinlar ve yonetsinler! Magazine cikip hava yapmakla olmaz bu isler...Durmadan magazin gundemciligiyle kalmakla olmuyor...Sonra gelecegin starlari deniliyor...Star oyle olunmuyor canimm :))

-Gazetelerin magazin eklerine durmadan roportaj vermekle olmaz...Bakin Tarkan'a dikkat edin hicbir magazin yazari Tarkan ile roportaj yapamadi...Tabii Tarkan gerci geri cevirdi ama peki roportaj vermedi diye gundemden dustu mu? Unutuldu mu? Bilakis yukseldi...Tam tersi daha cok basin Tarkan'i haber yapti. Demek ki illa gazetede adim ciksin roportaj verim onla bunla gorunimle olmuyor bu isler...

-Bir bakima Iyi pop sarkicilarimiz var ama marka degiller!! Olay burada..Bunu hep soyluyorum ornegin; Tarkan'in Sezen Aksu'dan bile sahne fiyatinin fazla olmasi iyi yonetilmis markasindan dolayidir! Yani kisinin kendi markasina kendi kulvari neyse ciddi, planli, tutarli, stratejik yatirim yapmasi ve dogru duzgun yonetmesidir! Iste Tarkan boyle Tarkan olmustur!

Zaza
12-09-10, 05:32
peki bunu dinleyin o zaman madem kendi sarkilarindan baska sarki söyleyemezmis...
http://www.youtube.com/watch?v=tdaYAgQBzW8

Kardesim abartmaya gerek yok sonuçta Tarkan da insan Murat Dalkiliç da insan, ikisede TÜRKçe müzik yapiyor.. Rekabete ne gerek.. Haber dogruysa, ne mutlu bize iste...