PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Altınoluk konserine organizatör çelmesi

asd1234
10-09-10, 03:13
Son albümü ‘Adımı Kalbine Yaz’ın ardından Harbiye Açıkhava’da verdiği 8 konserde 52 bin seyirciyle buluşan Tarkan, dün akşam Balıkesir Altınoluk’ta vermeyi planladığı konserini iptal etti

Tarkan’ın menajeri Uygar Ataş, 5 bin kişilik Antandros Anfi Tiyatrosu’nda verilecek konserin biletler satılamadığı için iptal ettiği iddiasını yalanlayarak, “Organizatörle yaşadığımız sıkıntılar nedeniyle konser iptal oldu” dedi. Bilet paralarının Tarkan hayranlarına geri ödendiği belirtildi.

Kaynak : Milliyet

Konserden haber bekliyordum ben de. İptal olma ihtimalinin olduğunu daha önce belirtmiştim forumda, o ihtimal de gerçekleşmiş..Haberi biraz önce google sayesinde buldum. Ayrıca,şehrimde olduğu halde gidemediğim tek konserini de Tarkan iptal etti,çok şanslıyım :D zira pek içim gitmişti bu gece konserde olmak için :D

xurush'nine
10-09-10, 15:32
Arkadaslar Tarkan konserleri koca bir ekip calismasi sonucu ortaya cikiyor..Gorduyumuz ,bildigimiz ve de sevdigimiz esasinda Tarkan oldugu icin de hep ona yukleniyoruz..
Bu iptal olayindan da belli oldu konserlerinde organizasyon, sponsor ve sair sorunlari hala devam ediyor belli ki..Hepsi de "subat ihlalinden" kalma "miras".. :((( Bedelini esasen de kendisi ve uzakta yasayan hayranlari oduyor bir birine hasret kalarak..:((