PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan, U2'yu solladı!

HakanÇelik
09-09-10, 16:23
Tarkan, Açıkhava'da sekiz gecede 55 bin kişi topladı. Stadyumdaki U2 ise; 50 bin kişiye konser verdi.

TARKAN FIRTINASI DİNMİYOR
'Adımı Kalbine Yaz' rekorları da haneme! Tarkan, iki haftada 310 bin albüm sattı, Harbiye Açıkhava'da verdiği sekiz konserde 55 bin kişi topladı. Megastar, konserlerinde elde ettiği rakamsal sonuçla, ünlü grup U2'dan da fazla müziksevere ulaştı.

"O OLMASA BEN OLMAZDIM"
Tarkan, önceki gece verdiği son konserinde ise annesi Neşe Hanım'ı seyirciye takdim etti: "Beni doğuran bu kadın olmasaydı, ben de burada olmazdım!" Ardından annesinin önünde bağdaş kurup 'Uzun İnce Bir Yoldayım' şarkısını okudu.

Harbiye Açıkhava'da bu sezon sekiz kez sahne alan Tarkan dün akşam final yaptı. Megastar'ın konserine hayranlarının yanı sıra ailesi ve sanatçı arkadaşları da akın etti.

İŞTE EN YAKIŞIKLI
Ünlü şarkıcıyı izlemeye gelenler arasında; annesi Neşe Tevetoğlu, Meltem Cumbul, Burcu Güneş ve Saba Tümer de vardı. Tarkan 'Uzun İnce Bir Yoldayım' şarkısını okumadan önce seyircilere annesini tanıttı. "Eğer beni doğuran bu kadın olmasaydı ben de burada olmazdım" diyen ünlü şarkıcı sonra sık sık annesine sarıldı. Şarkıyı okuduğu sırada annesinin ağladığını gören Tarkan "Ne olur ağlama anneciğim" dedi. Megastar daha sonra "Harbiye'nin en yakışıklısı" diye tanıttığı yeğenini sahneye davet ederek birlikte dans etti.

http://www.haber3.com/tarkan,-u2yu-solladi-604534h.htm

twilight
09-09-10, 20:16
:) Yakışır megastarımıza...

patriot_214
09-09-10, 22:20
yegenin tanitmagi ve yakishikli demeyi hic yerine dushmeyip ama !