PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şimdi Ankara Konserinde Olmak

wengin
01-07-06, 21:43
yarım saat önce başlamış olan, kaçırmış olanların buradan "yazıklar olsun" dediğim olaydır. (Ben de bu söze maruz kalıyorum):36_1_25:
Kendim canlı olarak cepten bağlandığım. ısrarla; kaçıranların kafalarını duvarlara vurması gereken konser olucak bu. Dİkkat bilinç kaybı olabilir...:36_1_42: Halk konseri olarak ilginç estanteler yakalanabilir.
o konser ambiansının koklanması için neler vermezdim. sadece zaman darlığından dolayı gitmeyip akabinde kafamı duvarlara, götümüyse taşlara vurduğum konser oldu.

Konsere giden arkadaşlardan yorumlarını bekliyoruz..

b_a_S_k
01-07-06, 21:53
engin konsere gidenler eylenio baksana ilk görüntüler geldii tanıyormusun sen bu adamı ?
http://img122.imageshack.us/img122/5404/ukoad66ja.jpg

abi walla.. konser felan dusununce moralim bosuluyo
oturdum isledim mis gibi portekiz-ingiltere macimi
aglattik bebeleri sefaaaam olsunnn neseme dicek yokk
brezilyada bu gece cosssun oteki kerizlere misil misil uyuycam:36_1_20:

TarkanColl
01-07-06, 23:42
Ben de gidemedim Ankara konserine. Bu sene büyük ihtimal Antalya ve İstanbul konserlerinede gidemicem. :36_1_44:

Keşke Adana veya Mersin'de konser verse. :36_1_41:

Şu anda zıp zıp zıplıyorlar. Konsere giden arkadaşlar inşallah iyi eğlenirler. Anılarını, konser fotolarını ve videolarını merakla bekliyorum.:36_3_12:

slow
01-07-06, 23:50
yaa gerçekten ebru keşke dedigin gibi adanada yada mersinde bi konser werse ne ii olur yaa

serkan
01-07-06, 23:51
Arkadaşlar Ankara konserindeydim...tarkan halen şarkı söylüyor şu anda..

az önce eve geldim hemen izlenimlerimi aktarmak istiyorum...kendi görüş açımdan...

saat 9:30 gibi ordaydım. forum üyesi arkadaşlar bizden biraz önce gelmişlerdi..saat 6 da istanbuldan gelenler...saat 7 de izmirden gelenler...ilk başlarda hava sıcaklığı dışında herşey güzeldi...ki şu an ensem ve kollarım yanık durumda ...

konserde kontrol panelinin kuruluşu provalar basın yerleri vs...rahat rahat çalışılması için belli bi alan bırakılmıştı..her konserde olduğu gibi...ancak böyle bir konserde ilk defa görev yapanlar...içeri kimsenin alınmayacağını orada özel insanların protokolün oturacağı söylendi.ancak tabiki onlar tribünde izleyecekti...ve bu iddia çok saçmaydı..yoksa oraya sabahtan gitmenin bi manası yoktu..ki hiçbir konserde olmamış olan bu uygulamaya tarkan asla izin vermezdi

ki öyle bişey olmadıda...söylentiler fostu yani...

saat 4 gibi...halk konserine beklediğimiz kesimin insanları yavaş yavaş gelmeye başladılar...ve çirkef çirkef sıranın yanında kümelenip "nası olsa içeri alınmayacak burdan izlenecekmiş" dediler...karşılıklı küfürler kavga hır gür...gittik o gurubun başını çeken teyze ve kızıyla konuştuk sakin sakin.ki benimle birlikte konuşan yanılmıyorsam forumdan serkoydu..ama hiç emin değilim ..o bağırışmalardan sonra bu sakin konuşma çirkef şahsiyetleri aklı başında duruma getirir ve biraz saygı sahibi yapar gibi oldu..hatta içlerinden bize hak verenler oldu..ama tabi insan çirkef olunca...siz geçin biz sizin arkanızdan giricez niye sorun ediyosunuz diyip sıraya kaynamaya devam ettiler...içeri alındık...6 7 8 sularında bedava otobüslerden gelenlerin doldurmasıyla...konser konser olmaktan çıktı...amigo eşliğinde taraftarlık yapanlar...normalde konsere 2 milyon dahi vermeyecek ve amacı kız olan insanların dolması...

tam bir sinir harbi..

bu bahsettiğim teyzeden bazı inciler sunmak istiyorum...

1- istanbuldan niye geliyosun evladım sen...izmirden niye geliyosunuz ankara konseri bu önce ben girecem benim hakkım
2- vay vay türk gençliği ne haline gelmiş...
3- sarfettiği çeşit çeşit küfürler..vs

gerçekten utanmaya sahip olmayan gördüğüm ender insanlardandı..kızıyla birlikte.
trajikomik o kadar şey olduki konser öncesi aklıma geldikçe paylaşmaya çalışıcam...

ön grup olarak istanbuldan gelen kolpa grubu çıktı...malum halkımız gitar çalan yakışıklı erkeklere fazla tahammul edemediklerinden su şişeleri atmaya başladılar...her şarkıları bittiğinde tarkan diye bağırdılar..grubuda tebrik etmek istiyorum soğukkanlılıklarını istiflerini hiç bozmadılar...tarkan birazdan burda olucak diyerek..sürekli seyirciye teşekkür ederek dinledikleri için (!) gerçekten çok profesyonellerdi.

bu sırada izdiham yavaş yavaş gelişmeye başladı...malum insanlar arkadan yüklenmeye başladılar arada kalanlar çığlık çığlığa hastayım çıkarın demeye başladılar...yaklaşık 10 15 kişi çıkarttık biz ön tel örgülerden gerisini siz düşünün. (hatta birisini çıkarmak istemeyince görevliler, adam askeri kimlik kartını gösterdi) kaybolan çocuklar...yine grup grup kavgalar...

tarkanın çıkmasıyla mesele doruk noktasına ulaştı hastane kanadı gibi..teker teker fenalaşanlar ön taraftan yollanmaya başladılar...

ve derken..tarkanında kafasına bi su şişesi...tarkan alnına dokundu alana sabit bi şekilde baktıktan sonra yapmayın lütfen der gibi bi bakış attı ve adamın tüm moral kaçtı...sonra yapmayın ankaralılar vs dediysede hiçbişey değişmedi...

dinleyebildiğim şarkılar sırasıyla..

start the fire
hüp
yandım
mine

kış güneşi (bu şarkı esnasında bayan arkadaşlarım yanımda olduğu için ve arkadaki grup durumu azıtmış olduğundan çıktık..kendim geldiğimede...arkadaşlarımı getirdiğimede pişman oldum..eminim tarkanda çok üzüldü...gittiğim en kötü tarkan konseriydi..sahnede tek iyi olan tarkandı. forumdan bi arkadaşın bayıldığını görür gibi oldum..ama gerçekten hiç emin değilim)

bütün bunların yabancı konukların önünde gerçekleşmesi ayrıca kötü

kısacası...tarkandan yürekten bi isteğim var...böyle bişey yapmasın bidaha...tarkan halk konseriyle düştü düşmedi meselesi değil bu...gerçekten insan pişman oluyor...

konser cinsel tacize dönüştü...

aslına bakarsanız..çarşambanın gelişi...neyse...
herkese sevgiler.

tara
01-07-06, 23:55
arkadaslar ben sizin gibi keske filan da diyemiyorum
sadece konser zamanlarini dinliye biliyorum sadece bu siz allahiniza sukr edin ki turkiyede siniz bir gun sizin sehre gelir tarkan elbete ama ben.........

TarkanColl
01-07-06, 23:56
:36_1_44: Çok üzücü.

Zaten zor günler bunlar. Güzel giden hınca hınç dolan ve muhteşem geçen konserlerin arkasından bu konser hiç iyi olmadı.

Gazeteciler inşallah Tarkan'a çok yüklenmezler.

wengin
02-07-06, 00:00
Paylaşımın için teşekkürler serkan. Halk konserini gerçekleştirdi ankara. Beklenenden fazlası olamazdı zaten. Konser kültürümüz gelişmemiş bizim. İbrahim tatlıses dinleyen adamlar ne anlar konserden. :36_1_10:

aglasammi gulsemmi sasirdim
ama ben en iisi aaliim:36_1_44:

ercn
02-07-06, 01:19
Çok üzgunum ama tarkana bu ders olsun.budamı basına gelicekti ya.bir daha bedava konser vermesin.Ben bunu bu sitede anlatmaya kalktım ama anlayan nerde...

shıkıdım
02-07-06, 01:20
Ben izmirden konsere geldim çok üzüldüm yani olanları görünce TARKAN ilk kez bu kadar isteksiz gördüm çok üzücüydü,sahneye şişe atanları elleri kırılsın inşallah..neyse zaten konserden snra zaten tarkan'da pişman olmuştu halk konseri verdiğine...

shıkıdım
02-07-06, 01:22
Ercan istersen yorum yapma sen anlatsan ne olcak sen beni vazgeçirçen TARKAN konserinden,

ercn
02-07-06, 01:23
Ben izmirden konsere geldim çok üzüldüm yani olanları görünce TARKAN ilk kez bu kadar isteksiz gördüm çok üzücüydü,sahneye şişe atanları elleri kırılsın inşallah..neyse zaten konserden snra zaten tarkan'da pişman olmuştu halk konseri verdiğine...

benim anlatmak istedigimi anlamışsındır şimdi

shıkıdım
02-07-06, 01:26
Anlamadın veya anladım ben TARKAN İÇİN fizana bile gdrim tamam mı bilader,ama bgn konser çok ii olmaya bilirdi,ama gelecek konserlerle iligili sağlam bişeyler öğrendim.. sen rahat ol bilader

ercn
02-07-06, 01:28
sana gitme diyen yok ama bunların olması çok üzücu.Burda sizin hatanız yok.Tarkanın menajerini degistirmesinin zamanı geldi.

shıkıdım
02-07-06, 01:32
Onu bilemem ama TARKAN'da çok üzüldü neyse ercan konuyu uzatmayalım,sonuçta TARKAN'I görmüş olduk..o her zaman MEGASTAR

ercn
02-07-06, 01:33
evet ya uzatmayalım sen çok hassasın

Khaos
02-07-06, 01:35
olumsuzluklara rağmen baba iyiydi...

duygu
02-07-06, 01:36
iiki gelmediniz...hayatımda geçirdiğim en kötü gündü...sabahın 8 de gittm ama keşke tarkan ı 5 dk olsun izliyebilseydm...

ercn
biraz anlatsanıza nasıl konseri.sahne filan nasıldı.TArkanın perfonmas filan:)))

shıkıdım
Evet bilader hassasım,ben tarkan için herşeyi yaparımm heryerede gdrim,olsun olur bazen bazen byle aksilikler canı sağolsun onu..

Khaos
02-07-06, 01:39
iiki gelmediniz...hayatımda geçirdiğim en kötü gündü...sabahın 8 de gittm ama keşke tarkan ı 5 dk olsun izliyebilseydm...

:4: olsun canım benm...
bu da böyle olsun boşver

edit:
seni ordan hiç çıkarmasaydım keşke:(

Khaos
02-07-06, 01:40
Yarın emine ve zeynep eklemeye başlar resimleri...

EmiLy
02-07-06, 12:06
evet ekleyeceğim resimleri birazdan...
biz de 4 şarkısını dinleyebildik..arkamızı bir döndük forumdan hiç kimse kalmamış..sadece zeynep ve ben vardık...biz de hemen çıktık...sonra diğer arkadaşlarla buluştuk...ben kendi adıma konserden çok memnun değilim...dinlediğimiz 4 şarkı boyunca çok eğlendik evet ama ondan sonrası tam bir faciaydı bence...
saygısızlar Tarkan'a pet şişe attılar...elleri kırılsın inşallah...Tarkan'ın da moralini bozdular...
sabah 8 de gittik, akşama kadar bekledik, beklerken ben çok eğlendim...teşekkürler arkadaşlar hepinize:36_3_15:
tüm yaşanan aksiliklere rağmen Tarkan için herşeye değer :))

serkoy
02-07-06, 13:17
Arkadaşlar inanılmaz izdiham vardı.Serkan seninle birlikte teyzelerle konuşan ben değildim.Ama tabii bizde forum olarak katıldık o tartışmaya.Hakkımızı aradık...Serkan sen en iyisini yaptın,gidip onlarla birebir konuştun ve biraz da olsa yatıştırdın ortalığı.Ama içeri girince durum hiç iç açıcı değildi arkadaşlar.Diğer arkadaşlarımda mutlaka anlatacaklardır.Zaten bizim forumdan konseri sonuna kadar önden izleyen bendim.Çünkü diğer arkadaşlarım izdihamdan sıkışıp kendilerini aldırdılar.Gerçi bende çıkmak istiyorum diye binlerce kez söyledim ama ondan sonra kimseyi çıkartmadılar...İlk defa bir TARKAN konserinde bu kadar kıro ve erkek vardı.Kızlardan çok erkekler vardı diyebilirim...Ama seviyesiz ve kırolar çoğunluktaydı...

serkoy
02-07-06, 13:25
Ama herşeye rağmen forumdaki arkadaşlarla tanışmak çok güzeldi.Hepinize teşekkür ediyorum:36_3_15:

Arkadaşlarla solaryuma girmiş gibi olduk.Her yerimiz yandı.Şimdide biraz acıyor...:36_1_21:

EmiLy
02-07-06, 13:34
benim kollarım acayip acıyor, yüzüm de yanmış..pişmiş tavuğa döndük:36_11_6:
neyse bugün biraz dinlenelim bari...
kıvanç ve nilgül çıktıktan sonra kimseyi çıkarmadılar..biz de zeyneple arkaya doğru yürüdük napalım, orada duramazdık..çok kıro vardı, bir ara kendimi müslüm konserinde hissettim..
sizlerle tanışmak çok güzeldi arkadaşlar..umarım bir dahaki konserde de birlikte vakit geçirebiliriz...:36_3_15:

ya acaba tarkan bunlar hakkinda ne dusunuyo ?
umarim tekrarlanmaz bir an once vaz gecer bu halk konseri olayindan
ne kadar uzuldum yaaa:36_1_44:

deniz
02-07-06, 13:57
yazık size ya ben en önden izledim.. hani sizin önünüzdeki teller vardı ya onların önünden izledim..
bi ara sahneye atlıycaktım güvenlikle kavga ettim.. bi ton adam vardı onları atlatamadım..
hatta sonra adamlar yasak olmasını rağmen beni sahnenin en dibine koydular..orda bişeyin üstüne çıktım çok güzel görünüyodu.. tarkan hatta bi ara yanıma doğru geldi.. beni öyle görünce oh oh dedi :) siz nerdeydiniz tam olarak ??

deniz
02-07-06, 13:59
evet ekleyeceğim resimleri birazdan...
biz de 4 şarkısını dinleyebildik..arkamızı bir döndük forumdan hiç kimse kalmamış..sadece zeynep ve ben vardık...biz de hemen çıktık...sonra diğer arkadaşlarla buluştuk...ben kendi adıma konserden çok memnun değilim...dinlediğimiz 4 şarkı boyunca çok eğlendik evet ama ondan sonrası tam bir faciaydı bence...
saygısızlar Tarkan'a pet şişe attılar...elleri kırılsın inşallah...Tarkan'ın da moralini bozdular...
sabah 8 de gittik, akşama kadar bekledik, beklerken ben çok eğlendim...teşekkürler arkadaşlar hepinize:36_3_15:
tüm yaşanan aksiliklere rağmen Tarkan için herşeye değer :))
o şişelerden biri benim tam kafamın yanından geçti..ödüm koptu ya:36_1_6:

Khaos
02-07-06, 14:10
benim kollarım acayip acıyor, yüzüm de yanmış..pişmiş tavuğa döndük:36_11_6:
neyse bugün biraz dinlenelim bari...
kıvanç ve nilgül çıktıktan sonra kimseyi çıkarmadılar..biz de zeyneple arkaya doğru yürüdük napalım, orada duramazdık..çok kıro vardı, bir ara kendimi müslüm konserinde hissettim..
sizlerle tanışmak çok güzeldi arkadaşlar..umarım bir dahaki konserde de birlikte vakit geçirebiliriz...:36_3_15:

kuzenle ikimiz size birşey olacak diye çok korktuk valla
siz ezilmeyin diye kollar gitti bizim demirden tuta tuta
duygu ile nilgül çok ezildiler siz yine demirden tutunup yerinizi korudunuz
allaha şükür birşey olmadı
ama yine de güzeldi konser ...sonra arkada takıldık biz

deniz
02-07-06, 14:19
hayret bişey ya o kadar ezildiniz mi..

Khaos
02-07-06, 14:20
tabiki deniz...
izdiham neymiş gördük

deniz
02-07-06, 14:24
ayy yazık size.. öyle önden bakınca pek öyle gibi gözükmüyodu.. gerçi bi ara arkamdaki kadın bayılıyo gibi oldu.. onu çıkarmaya uğraştılar.. sizde görebildiniz mi en önlerde bi ara karışıklık yaşandı..

duygu
02-07-06, 14:25
şu anda kollarımı hisstemiorm çok yanıo...
ama konser başlayana kadar her şey çok güzeldi..
çok eğlendik...
tarkan kaçtı fln oynadık....

**MegaStarkan**
02-07-06, 14:29
ya pes valla:36_1_44: :36_1_44: ......olamaz yaw hak etmiyor tarkan bunu......tarkan hakli amerikada kalmasinda bakin neler yapiyorlar ....nasil atarlar bea...istemiyorlarsa gelmesinler zorliyan yokki!!!
serkana ve tüm diger arkadaslara bilgiler icin tskler...
ps: serkan sen köse yazari ol en iyisibravo ....cirkef ne demek?? bilerek atilar dimmi o pet siseyi yani kazadan degil dimmi?

duygu
02-07-06, 14:39
bi kez atmadılar ki ne kazası özellikle atıo millet...tarkan dan önce bi grup çıktı onlarada attılar...

**MegaStarkan**
02-07-06, 14:44
anladim sagol.....valla bisi diyemiyorum :36_1_10:

Khaos
02-07-06, 14:52
ayy yazık size.. öyle önden bakınca pek öyle gibi gözükmüyodu.. gerçi bi ara arkamdaki kadın bayılıyo gibi oldu.. onu çıkarmaya uğraştılar.. sizde görebildiniz mi en önlerde bi ara karışıklık yaşandı..

bizdik zaten onlar denizzz..
ezilenler yani :D

RaSKaS
02-07-06, 14:55
ya bu resmen hayvanlık bence en basından halk konseri hataydı sonra böyle krolar dolusuop kalıyor konsere sonra onlara insan demiyecem , hayvanlar pet sise atarlar sahay böyle. zaten onların gelis amacı tarkan degil, tarkan ı izlemeye gelen bayan hayranlarını taciz etmek.10 000 tarkan sever e konser vermek bence 500 000 kisi ye ( özellikle icinde böyle kroların oldugu) söylemekten iyidir.
bir de bi kac geri kafalı yazar diyor tarkan niye Amerika da yasıyor.ben olsam hic gelmem !
ne bu ya ...:36_1_30: :36_1_30:

TarkanColl
02-07-06, 14:58
Adana'da 2003'deki 1. konserde aynen öyleydi. Adana'da Mimar Sinan açık hava tiyatrosu var. Müslüm bile gelse petşişe atıp olay çıkarıyorlar. Ben bildiğim için en arkalarda koltuklarda oturup izledim. Pet şişe attılar. Tarkan'ın morali çok bozulmuştu. Tüm şarkılarını söylemişti ama show yapmamıştı, oynamamıştı.

Ama 2003'deki diğer konser fuar alanında olmuştu ve muhteşem geçmişti.

Organizasyon doğru yerde yapılırsa ve kontrollü yapılırsa hiç olay çıkmaz, ne Tarkan'ın nede bizim moralimiz bozulmaz.

Konsere giden arkadaşların üzüntülerini paylaşıyorum.

RaSKaS
02-07-06, 15:07
Arkadaslar Harpten Cikmis Gibi
Gecmis Olsun

Bizim Kültürsüz Seyirci Kismindan Da Bu Beklenirdi Ancak
Mac Ta Pet Sise Konser De Pet Sise
Ahlaksizlar
Emege Saygi :36_1_30:

MORALİMİZİ DE BOZUYORLAR

HERSEYE RAGMEN

TESEKKÜRLER TARKAN bravo

TarkanColl
02-07-06, 15:12
Tarkan :36_1_33[1]: Tarkan :36_1_33[1]: Tarkan:36_1_33[1]: Tarkan:36_1_33[1]:

deniz
02-07-06, 15:51
süperdi kesinlikle..

serkoy
02-07-06, 16:19
Ama dansları ODTÜ konserindekinden çok çok daha iyiydi.Çok formundaydı...

deniz
02-07-06, 17:08
bizdik zaten onlar denizzz..
ezilenler yani :D
:36_1_20: :36_1_20:

EmiLy
02-07-06, 17:43
kuzenle ikimiz size birşey olacak diye çok korktuk valla
siz ezilmeyin diye kollar gitti bizim demirden tuta tuta
duygu ile nilgül çok ezildiler siz yine demirden tutunup yerinizi korudunuz
allaha şükür birşey olmadı
ama yine de güzeldi konser ...sonra arkada takıldık biz
teşekkür ederiz gökhan, sana ve kuzenine..hakkınızı ödeyemeyiz...siz olmasanız ezilirdik kesinlikle...Nilgül de kuzenine teşekkür etmek istemişti gökhan, kuzenine söylersen sevinirim...
zeynep sana da çok teşekkürler, hem bana yanında, en önde yer açtın hem de beni korudun...forumdakiler gidince ikimiz kalmıştık, o zaman sen yanımda olmasan korkudan geberirdim heralde...neyse birşey olmadan atlattık sonunda...geçmiş olsun arkadaşlar..:36_3_15:

EmiLy
02-07-06, 18:05
ben de size konser gününü anlatayım arkadaşlar...
ben sabah 8 gibi migrostaydım.ilk gittiğimde Kıvanç'ı gördüm, sonra da Duygu'yu.yanımda da Nilgül diye bir arkadaşım vardı.benimle sabahın 8 inde konsere geldi sağolsun..Zeynep bizi birazcık bekletti, yani yarım saat kadar...8:30 a kadar oturup Zeynep'i bekledik...gelince mazereti de şuydu ''otobüsün tekeri patladı''..tabiki inanmadık yalandan kim ölmüş ki Zeynep ölsün :36_11_6:
Zeynep geldikten sonra hipodroma gittik..gittiğimizde 3-4 kişilik bir grup vardı önümüzde, biz de onların arkasına sıraya geçtik..biraz sonra bir grup daha geldi...erken gittiğimiz için her yerde rahat rahat gezebiliyorduk, kulis civarlarında filan...arkamıza bir bakıyoruk Tarkan'ın menajeri geliyor ya da koruması...
Zeynep proje kağıdı getirmiş iş yerinden, onları yere serdik, üstüne yattık...çok rahattı valla...bi rakı soframız eksikti...bizim manyak Zeynep iskambil kapıdı getirecekti, papaz kaçtı oynayacaktık..Ama manyaklık işte, papazın kafasının yerine Tarkan'ın resmini yapıştırmış :36_11_6: biz de dolayısıyla Tarkan kaçtı oynadık...herkes bize bakıp gülüyordu..çok komikti...:36_11_6:
sonra su almaya gitmiştik, sular da ılıktı, buzları sattılar bize :36_11_6:
zaman geçtikçe iyice kalabalıklaşmaya başladı..sonra ben bi baktım Zeynep ordaki demirlerin üzerine www.tarkancoll.com yazıyordu..çok reklam yaptı Zeynep, konser alanında sitenin adını duymayan kalmadı valla...üye sayımız iki katına çıkabilir bu günlerde :36_11_6:
sonunda kapıları açtılar, ve sahneye doğru koşmaya başladık...tabiki ilk Zeynep varmıştı sahnenin önüne, yanındaki teyzeyi itti yerini bana verdi canım benim...sonra hep birlikte konser saatini beklemeye başladık...
dokuzu geçerek Tarkan çıktı ve herkes coşmaya başladı...ben elimi kaldırıyordum Zeynep indiriyordu, hanımefendi resim çekecekmiş ya :36_11_6:
Tarkan'ın ilk 4 şarkısında çok eğlendik...dördüncü şarkıdan sonra arkamızdan bağırma sesleri geliyordu..izdiham çıkmıştı...meğerse izdihamın nedeni pitonmuş, sonradan öğrendik...piton bize dediği gibi konsere gelmiş...herkes korkudan kaçacak yer arıyordu...öne doğru bir yığılma oldu...forumdakiler sırayla dağılmaya başladı...Zeyneple biz Tarkan'ı izlerken dalmışız, arkamızı bir döndük forumdan hiç kimse yok, forumdakilerin yerini kırolar almış...birbirimize bakmaya başladık..ben Zeynep'e yalvardım lütfen buradan çıkalım duramam ben diye...ağlayacaktım biraz daha dursam...sonra Zeyneple arkalara doğru ilerledik...forumdakilerle buluştuk orada..herkesin morali bozuktu..dev ekrandan izledik biraz konseri...
konser bitince de ayrıldık...

~ESRA.TARKAN~
02-07-06, 18:11
Evet Ankara konseri çok kötüydü. Bide Tarkan kaçtı oynayan sizmiydiniz. Çok komikti ben çok gülmüştüm. Kimin aklına gelirki papazın yerine tarkan koymak. Alemsiniz gerçektende. Bende 2. 3. sıradan izledim konseri ama izdiham çıkınca ayrılmak zorunda kaldım. Zaten de konserde gerçek hayranlar yerlerini dediğiniz gibi kırolara bıraktılar. Ben konserden erkenden ayrıldım.

EmiLy
02-07-06, 18:12
Evet Ankara konseri çok kötüydü. Bide Tarkan kaçtı oynayan sizmiydiniz. Çok komikti ben çok gülmüştüm. Kimin aklına gelirki papazın yerine tarkan koymak. Alemsiniz gerçektende. Bende 2. 3. sıradan izledim konseri ama izdiham çıkınca ayrılmak zorunda kaldım. Zaten de konserde gerçek hayranlar yerlerini dediğiniz gibi kırolara bıraktılar. Ben konserden erkenden ayrıldım.
evet Tarkan kaçtı oynayan bizdik..aslında kimsenin aklına gelmez ama manyaklık işte...Tarkan manyaklığı hiçbir zaman sınır tanımıyor...:4:

Khaos
02-07-06, 18:43
teşekkür ederiz gökhan, sana ve kuzenine..hakkınızı ödeyemeyiz...siz olmasanız ezilirdik kesinlikle...Nilgül de kuzenine teşekkür etmek istemişti gökhan, kuzenine söylersen sevinirim...
zeynep sana da çok teşekkürler, hem bana yanında, en önde yer açtın hem de beni korudun...forumdakiler gidince ikimiz kalmıştık, o zaman sen yanımda olmasan korkudan geberirdim heralde...neyse birşey olmadan atlattık sonunda...geçmiş olsun arkadaşlar..:36_3_15:

:36_3_15: :36_3_15:

seracan
02-07-06, 18:59
bende serkanın grubundaydım konserde hatta zeyneple tanıştık aldıkları buzları paylaşırken.. :36_1_21:

ilk defa erkeklerin yumruklaşan kızları ayırdığını gördüm...
gözleri sahne dışında her yerde olan adamlar gördüm...
ilk defa yüksek bi duvardan ve tel örgülerden atlayabiliceğimi gördüm..
şarkıcıya, sanatçıya gösterilen saygının pet şişe atmaktan ibaret olduğunu gördüm...
güneşin bir insanı ne derece yakabiliceğini gördüm...
eğlenmesini bilemeyen bir halkım olduğunu gördüm maalesef...

tarkanda bin pişman olmuştur... bu onun ilk ve son halk konseri olur umarım.

her şeye rağmen tarkan tarkandı.. çok iyiydi.. pet şişelerle takdir toplayana kadar...

hepimize geçmiş olsun :36_3_15:

deniz
02-07-06, 19:02
walla ben izdihamsız olarak rahat bi biçimde izledim :)) tarkanla tanıştım.. konserde iki kere öpücük aldım.. ama size yazık olmuş :((

wengin
02-07-06, 19:08
Konsere giden arkadaşlara ve Tarkana çok üzüldüm. önemli olan halk konseri değil. Önemli olan halkımızın bilnçsizce davranışlar sergilemesi. Sonuçlarını düşünmeden yaşıyorlar. Bazı arkadaşların benim neden bazı insanlara kıro dediğimi şimdi daha ii anlamışlardır. Ve beyinlerine sokmuşlardır umarım Saygılar sevgiler.
Tarkan kaçtı fikride çok güzel olmuş Zeynepe tebrikler :36_3_15:

tarkanmurat
02-07-06, 19:40
arkadaşlar bende tarkanın halk konserındeydım.tarkan yine her zamanki gibi muhteşemdi ama kendini bilmez birtakım grup insan pet şişe attılar sahneye.inanın o pet şişe sahneye atıldıkça sanki içimden bir parça kopuyordu.ama konser her haliyle muhteşemdi.hele kuzu kuzunun dans bölümünde yine inletti ortalığı.sabah 6da konser alanındaydım ve en önden izledim.tarkanın yakından çekilmiş fotoğrafları kısa zaman sonra burada yer alacak.tarkanı seven herkes için...

duygu
02-07-06, 19:41
:4: olsun canım benm...
bu da böyle olsun boşver

edit:
seni ordan hiç çıkarmasaydım keşke:(
olur mu yaaa...
çok teşekkr ederm beni ordan kurtardığn için...
sen olmasan ben asla çıkamazdm o rezil yerden...
her eşy için çok teşekkr ederm...:36_3_12: :36_3_15:
(sinirlerm bozuldu o yüzden çıknca öleydm yoksa iiiym yani...)

Khaos
02-07-06, 19:52
olur mu yaaa...
çok teşekkr ederm beni ordan kurtardığn için...
sen olmasan ben asla çıkamazdm o rezil yerden...
her eşy için çok teşekkr ederm...:36_3_12: :36_3_15:
(sinirlerm bozuldu o yüzden çıknca öleydm yoksa iiiym yani...)

seni üzgün görünce pişman olmuştum ama tamam öyleyse sorun yok:36_3_15:

wengin
03-07-06, 20:17
Herkes söyledi yaa Tarkandan önce sahneye çıkan grubun adı ne.? Rebel Moves mi? sheeps :D

duygu
03-07-06, 20:18
hayır rebel moves diildi...istanbuldan gelen bi grupdu...adlarını tam anlamadm ama ünlü diilerdi sanırım...

wengin
03-07-06, 20:21
hayır rebel moves diildi...istanbuldan gelen bi grupdu...adlarını tam anlamadm ama ünlü diilerdi sanırım...
hangi tür şarkı söylüyorlardı.

duygu
03-07-06, 20:23
hangi tür şarkı söylüyorlardı.
rock sölüolardı daha çok pop-rock dı sanırım...
maroon 5-this love ı sölemeye çalıştılar biraz yanlış sölediler ama...

EmiLy
03-07-06, 21:01
grubun ismi ''k'' ile başlıyordu...sadece onu duyabildim :))

gökçem
03-07-06, 21:03
konserdn önce bnce trkn kaçtı oynamamz fln çok zevklydi arkadşlar
bide biz snradan kafalrımıza garip parlak seyler alıp taktık oda çok eğlnceliydi
ama konser umduğmz gibi geçmedi tam bi izdiham yasndı yinede çok azda olsa trkanı görmk çok güzeldi ve sizle tanışmakta öyle.

seracan
03-07-06, 21:03
"kolpa" ydı adları :36_1_21:

kendi bestemiz dedikleri şarkı aşırı dilime dolandı enteresan bi şekilde mırıldanıorum :4:

EmiLy
03-07-06, 21:04
"kolpa" ydı adları :36_1_21:

kendi bestemiz dedikleri şarkı aşırı dilime dolandı enteresan bi şekilde mırıldanıorum :4:
k ile başlıyor demiştim, ben kukla anlamıştım ama yaklaşmışım :36_11_6: :36_11_6:

EmiLy
03-07-06, 21:05
konserdn önce bnce trkn kaçtı oynamamz fln çok zevklydi arkadşlar
bide biz snradan kafalrımıza garip parlak seyler alıp taktık oda çok eğlnceliydi
ama konser umduğmz gibi geçmedi tam bi izdiham yasndı yinede çok azda olsa trkanı görmk çok güzeldi ve sizle tanışmakta öyle.
kafamıza taktığımız kırmızı şeyleri ne yaptık biz yaa, bir daha bulamayız öyle :))
kendimizi dışarı öyle bir attık ki unutmuşuz heralde :)

gökçem
03-07-06, 21:09
ya onlr çok gzldi ama hepsini kaybettik galiba :)))))
keşke onlrlada fotoğrf çektrsydik yaa arkadşlar görürdü eğlenrlerdii

seracan
03-07-06, 21:10
k ile başlıyor demiştim, ben kukla anlamıştım ama yaklaşmışım :36_11_6: :36_11_6:

:36_11_6: kuklada iiymiş

EmiLy
03-07-06, 21:29
:36_11_6: kuklada iiymiş
kulak işte :36_11_6: :36_11_6:

EmiLy
03-07-06, 21:30
ya onlr çok gzldi ama hepsini kaybettik galiba :)))))
keşke onlrlada fotoğrf çektrsydik yaa arkadşlar görürdü eğlenrlerdii
biz Nilgül ile çektirmiştik onu da eklerim :))

gökçem
03-07-06, 21:37
tamam çok iyi olur :)