PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : haksız eleştiriler sizi etkiliyor mu?

HakanÇelik
01-07-06, 20:22
arkadaşlar tarkan hakkında yapılan olumsuz eleştiriler sizi nasıl etkiliyor.
aslında ben eleştirinin olması gerektiğini savunanlardanım. ama bazen
olay çarpıtıldığında, yada durum yanlış aktarıldığında deli oluyorum...

:36_1_21: :36_1_21: :36_1_21:

bazen okadar sinirleniorumki
bole mahalleyi toplayip o yazanin ustune yurumek istiorum
parmaklarini teker teker kirip yedirmek:36_1_21:
ama sorra tarkanin sozleri gelio aklima sakinlesiorum
diorum amaan istediklerini yazsinlar biz tarkanimizi bilioruz
onun nasil biri olduunu icini herseyini
ole yane :36_1_21:

wengin
01-07-06, 22:47
Geceleri yatamıyorum

... Tarkanın böyle eleştirilere İnönü konserinde verdiği cvp ve bazı seyircilerin angutluğu

Tarkan = Böyle eletirilere ne diyoruz? (Konser öncesi Tarkan'In bitti diye haber yapanları kasdediyor)
Seyirci = YUuuhhhhhhhhhhh (Yerin dibine girişimiz)
Tarkan = Onlara sevgi çiçeklerimizi gönderiyoruz.

İşte verilebilecek en güzel cvp:36_1_11:

Blg
02-07-06, 02:04
Yok uyuyamıyorum ben.
Alıcam gece görüşlü sniper bi tüfek, çıkıcam o plaza denilen yerlerin tepesine, basın sitesi midir nedir, bütün farmasonlaro tek tek indiricem aşaaa:)

yeter be, adamın ömrünü çürüttünüz, adam türkiye'ye gelince pişman oluyo, herkesin izledigi konserlerde, halkın yaptigi terbiyesizliklere bakin ya

Khaos
02-07-06, 02:07
sen cok fazla counter-strike oynuyorsun sanırım:)
4-4...4-6...:)

Blg
02-07-06, 03:08
:) hehe yok ben far cry tercih ederim

Nzl
02-07-06, 11:22
Gerçekçi, doğru düzgün hertürlü eleştiririn yapılmasından yanayım amaTarkan hakkında insanlar üzerinde olumsuz etki yaratmayı amaçlayan
tüm eleştirilere karşıyım. Bu tür yıpratıcı yazılar okumak beni tabiki etkiliyor, sinirlendiriyor.....

EmiLy
02-07-06, 12:18
ben Tarkan hakkında olumsuz bir eleştiri duymaya tahammül edemiyorum...
O üzülünce sanki benim de içimden bir parça kopuyor canım yaa...üzmesinler onu...

b_a_S_k
02-07-06, 12:37
adı üzerinde haksız eleştiri _ oke eleştri yapılır ama bazıları ne yaptığını bilmiyor resmen saçmalıyor bunlara da "bazen sinirleniyorum" en basit örneği forumdada war "hakan aygün" gelde sinirlenme _ama bu adam benim uykumu ka çı ra mazz

tara
02-07-06, 12:52
evet katiliyorum bazilari kendilerini bilimiyorlar bos seyler soyliyorlar onlara sinirleniyorum

Rammstein
20-07-06, 02:52
Ulan gunumun ıcın nese o gazteyi yada programı her nese ıste bı muddet ızlemıom kendı kendıme trıplere gırıom :)

sinemtevetoglu
30-08-07, 23:14
basının ondan ne istediğini bilmiyorum ama çıktığı ilk günden beri kalbini kırıyorlar ve yıldırmak için herşeyi yapıyorlar...bu kadar mütevazi ve ağırbaşlı olduğu için yapabiliyorlar! sen yine de hep böyle kal!!!

gokhantevetoglu
30-08-07, 23:43
tarkanı kolay kolay yıldıramazlar cunku takmaz onları elestırılere gelınce bı kulagından gırıp otekınden cıkıordur fazla umursadıgını sanmam cunku sadece kendı ısı ıle ugrasmayı sevıyor baskaları onu ılgılendırmıyor

ozgee
30-08-07, 23:45
önceden sinirleniyodum ama artık umursamıyorum...

Tugcee
17-01-08, 22:13
umursamıyorum çükü biliyorumki tarkanda gereksiz yere eleştiri yapanları umursamıooo pireyi deve yaptı dilli düdük :)

sinemtevetoglu
17-01-08, 22:16
TaRkAn'ı etkilediğini görürsem...evet!!!

escape
19-01-08, 14:14
ya zaten önüne gelen konuşuyor tarkanla ilgili haketmediği lafları söylüyorlar ama bilmiyorlar ki onun arkasında bizler varız

caspian
19-01-08, 14:54
şu "geceleri yatamıyorum" çok komik yaa :18: :18: :18:
yani o kadarda değile bazen insan ister istemez sinirleniyo tabii
:19: :19: :19:

arjen22-tarkan
19-01-08, 14:59
ben kendim umursamıyorum bile her geçen gün albümü övenlerin sayısı artıyor !!

Bamboo
19-01-08, 16:23
ben çok üzülüyorum ya böle yalan yanlış sırf aşağı çekebilmek için edilen laflara keşek önünem geçebilme gücüm olsa....

Mega Fanat
19-01-08, 19:49
Evet,bir an ofkeleniyorum,sonra gecib gidiyor,ama ban de bos duramiyor elimden geldiyi kadar agizlarinin payini veriyorum,ondan sonra siniram da ofkem de yavas-yavas gecib gidiyor.

asd1234
19-01-08, 21:05
Eleştirilerin neredeyse hepsi direkt karalama amaçlı olduğu için deli oluyorum,şeytan diyor git hepsine hesap sor "Nasıl bu kadar kötü niyetli olabiliyorsunuz?" diye..Ama sonra dilli düdük ve dedikodu aklıma geliyor,boşver diyorum..Tarkan da takmıyor nasıl olsa,biz Tarkan'ı iyi biliyoruz diğerlerinin hükmü bu gönüllerde geçmiyor diyorum..

Samet
27-01-08, 13:40
sen cok fazla counter-strike oynuyorsun sanırım:)
4-4...4-6...:)

nedense bugun cok guluyorum ben yyaa

T*A*R*K*A*N*C*I
29-01-08, 20:17
bazen okadar sinirleniorumki
bole mahalleyi toplayip o yazanin ustune yurumek istiorum
parmaklarini teker teker kirip yedirmek:36_1_21:
ama sorra tarkanin sozleri gelio aklima sakinlesiorum
diorum amaan istediklerini yazsinlar biz tarkanimizi bilioruz
onun nasil biri olduunu icini herseyini
ole yane :36_1_21:
Prawooo ayNen:20:

selin_trkn
03-02-08, 20:25
bazen deli oluyorum ya haksızca eleştiriler yapılıyo ya çok sinirleniyorum..ama tarkan hiç umursamıyo ne güzel:)

rosebüşra
03-02-08, 21:48
ya eskiden ağlıyodm bile o derece ööle yazanlarn söyleyenlerin saçını başını yolmak istiyodm artık yavaş yavaş kendimi kontrol etmeye başladım ama yinede çok sinirleniyorum çünkü yaptıkları eleştiri değil eleştiri yapıcı olur bunlar tarkanı karalayıp bitirmek istiyolar tarkan ilk çıktığından beri böyle davranıyolar ama elbet bi gün gelecek hepsi ne kadar çok kalp kırdıklarının farkına varacaklar tarkanında hiç umursamadığını sanmıyorum bitanem çok üzülüyo hatta ilke gürmanın yaptığı bi röportajda kuzey kıbrıs ve rum kıbrıs bayraklarını ilk defa senin konserinde birlikte sallanırken gördük hiç aradılar mı teşekkür ettiler mi diyince : ' hayır benim yaptıklarıma ne zaman ööle bişey yaptılar ki ' dedi bence bu basının ülkenin değerlerine yaptığı ayıbıdır...