PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan 7 eylülde de harbiyede !!!!

simgem__
01-09-10, 19:11
TARKAN, Yoğun İstek Üzerine Yeniden Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde…

TARKAN, “Adımı Kalbine Yaz” isimli yeni albümünün ilk konserleri için geçtiğimiz günlerde Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda binlerce seveniyle buluştu.

Biletlerin günler öncesinden tükendiği, uzun kuyrukların oluştuğu, binlerce kişinin izleyerek büyülü iki gece yaşatığı konserlerden sonra TARKAN, sevenlerinin yoğun isteğiyle yeniden Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alacak.

İki yıl aradan sonra “Adımı Kalbine Yaz” ile sevenleriyle buluşan Tarkan, en yeni şarkıları ve herkesin kalbinde ayrı yeri olan unutulmaz şarkılarıyla 7 Eylül'de sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

http://www.biletix.com/event.htm?id=LKHA1

gizem-akkaş
01-09-10, 19:42
yaaaa bende istiorm bidaha gelmeek ama olmaz sanırmm:/

ece**
01-09-10, 20:12
bende istiyorum ama ay sonunda olursa ancak ...

twilight
01-09-10, 21:29
sizce de çok abartmadılar mı harbiye işini,10 kere harbiye'de konser vereceğine,4 kere stadyum konseri verebilirdi!!!

xurush'nine
01-09-10, 21:40
Bence bu Harbiye konserlerini abartmakta yarar var..Cunki Bi ara basi derde girdi diye Tarkan bitti diye geri cekilen sponsorlar hala onda ne cevherler oldugunu anlayip kapisini calmaya baslarlar..Bu da iste her kesin istedigi turneler stad konserleri ve s buyuk projeler icin qaranti olur..Konserde bir tek Tarkan goze carpiyor ama koca bir ekip calismasi sonucu ortaya cikiyor bu show..Dev konserler vermek uzun turneler yapmak kolay degil..Insallah bundan sonra onlar da olur!

fatihvefatih
01-09-10, 22:53
Tarkan Harbiyeyi resmen zapt eti :))

ozgem__
01-09-10, 23:28
harbiyeleri kaçırmak istemem:) çok güzel oldu hepsi.. Bunlarda öyle olucaktır 4ü ve 7si gelirim heralde:)

hilfa
02-09-10, 01:17
:13:oldu olucak Tarkan harbiyede yatsın :13:Ankarada bekle dur kimin umurunda:6::11:

arzutatar
02-09-10, 01:46
aynennnnn harbiye süperdiiiiiii 6sından 4üne gittim 4 eylül de ordayım hayırlısıylaaaa:) kim ne derse desin Tarkan tek:) abartılsın harbiye harikaa verebildiği kadar konser versinnnnn

yigit
02-09-10, 02:15
Süper bence.Güzel haber sanırım gidebileceğim :)

arau
02-09-10, 22:29
Seneye kombine bilet satarlarsa daha iyi olur ugrasmayiz surekli bilet almakla biri uygar beye iletiversin lutfen..

denizarya
04-09-10, 18:43
massalah yaa harbiye bir aydir yikilioo

lastcigar
05-09-10, 23:43
ben gittim çok güzeldi 6 eylül doğum günüm aslında o gün olsaydı yine giderdim,gerçi yinede gitmek isterim ya ama zor işimden dolayı:(2,3tanede konserde video çektim en kısa zamanda eklicem buraya arkadaşlar çok güzel bir konserd,i yaa yanlız bu arada nasıl eklicem buraya o videoyu bilen varsa bi zahmet tarif etsin yaa:D

seco39
06-09-10, 00:21
aslında iyi oldu ben gidememiştim istanbulda olmadığım için şimdi gidebilicem bir de tarkan dışında hiçbir sanatçı harbiyede bu kadar konser verip full çekemez bu da Tarkan farkıdır

secil.06
06-09-10, 11:10
Offf ya yine mi İstanbul eee Ankara ne zaman cok şanlısınız ya İstanbulda yaşamak vardı ;)

Ganador
06-09-10, 13:34
Yarın aksam konserdeyım.

fincan
06-09-10, 13:46
bayramdan sonra da olacakmış galiba konser bi köşe yazısında okumuştum

gizem-akkaş
06-09-10, 17:52
bayramdan sora olsun eveeet bidaha gidebilirim ozamaaan

Ganador
08-09-10, 03:49
Konser cok guzeldi.Tarkanın annesi,agabeyi ve yigeni konserdeydi.Annesine defalarca sarılıp sarkılar soyledı.
Bugun uyan ve uzun ince bir yoldayım sarkılarını okudu.2 kere bis yaptı.Sanırım bayram sonrası yine konser verir ipucunu verdi.Onun dısında yine costu costurdu.Bayram oncesi keyfi yerindeydi.

hsaex123
08-09-10, 04:13
konserde olamıyacagım ama goruntulerı ızleyınce mutlu olcaz napalım cosacak mıllet ne guzel

simgem__
08-09-10, 04:43
Konser cok guzeldi.Tarkanın annesi,agabeyi ve yigeni konserdeydi.Annesine defalarca sarılıp sarkılar soyledı.
Bugun uyan ve uzun ince bir yoldayım sarkılarını okudu.2 kere bis yaptı.Sanırım bayram sonrası yine konser verir ipucunu verdi.Onun dısında yine costu costurdu.Bayram oncesi keyfi yerindeydi.

evet bende ordaydımm gerçekten çok güzel bi konserdi tadı damağımda kaldı ...8. harbiye konserimdi ve yine mükemmeldi süperdi ... umarım bayramdan sonra yine konser verir...

Ganador
08-09-10, 12:22
8.konserinmi? hepsine gittinmi? valla masallah...