PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Protokolde degil, ayakta tarkan konseri

özlemmis
01-09-10, 15:53
Meğer Tarkan’ı protokolde değil (ilk konseri öyle izlemiştim); ayakta, Açıkhava’nın merdivenlerinde, kenar kuytu köşelerinde filan izlemek gerekiyormuş.
Zevki/göbek havası böyle çıkıyormuş.
Pazartesi gecesi gittiğim konser bu yüzden had safhada eğlenceli geçti.
Bu arada iki konser daha eklemiş Tarkan Açıkhava konserlerine; 4 ve 7 Eylül.
Onlar da bizim gittiğimiz konser gibi yeniden izdihama neden olacak eminim.
Çünkü Tarkan modası başladı yeniden.
Tamam, son albümü, şarkıları çok sevildi; o ayrı.
Ama ona duyulan ilgi, şefkatte bir patlama; yine yeniden bir arzu nesnesi olarak görme halinde yükselme baş gösterdi. Öyle böyle değil.
Yanımda yöremdeki kadın kalabalığından sürekli şöyle sözler duyup durdum: “Aşık oldum, cillop gibi hâlâ ya!”
Açıkhava konserlerinden birine gidin, az bile tespitlediğimi göreceksiniz.

HÜRRİYET/ONUR BAŞTÜRK

gizem-akkaş
01-09-10, 16:08
kesnlkle katılıoruummm protokolde oturarak Tarkan izlenmezkii yaa oynıcaksın dağıtcaksn sesin kısılana kadar bağırcaksn uzaktan belki duyar dieee konserin zevki ozaman çıkarr

eLiF
01-09-10, 16:10
Tarkan konserinde nerede olsa eğlenirim, bu adam oturarak izlenmez ki :)

ece**
01-09-10, 16:18
tarkan arkasını dönüp popoyu salladıkça.popoya sallayışa bak yaaaaa diye kendinden geçende bendim :D tüm bayanlar tarkanı görünce ağzından türlü türlü cümleler çıkıyo hemcinslerimi çok iyi anlıyorum :))

disiseytan
01-09-10, 18:12
evet bn de katılıyorum aynen:) o göbegini açtımı yada orası burası kıvrandıkça bize olanlarrr bambaşkaaa:) içimizden geçenleri yazmim sora site retükden ceza yer falan hehe:P işin şakası bi yana onun büyüsü çekiciligi kimsede yok hep diorum Tarkanı sadece dinlemek deil izlemekde müthiş bi zevk o yüzden herkese ilaç niyetine tavsiye edilir bn ce:)

eskalen
01-09-10, 19:22
Tarkan'in Harbiye konserlerinde gercekten sefkat ve ilgide bir patlama yasaniyor..Ne bilim ust uste konser verdikce katlaniyor da galiba :) Her konseri izlemeye giden bi cosuyor bir cosuyor. Twitter'dan takip ediyorum facebook'tan bakiyorum yazilanlara, acaip bir ilgi gercekten bir patlama var. Sadece yeni albumune degil yani...Aslinda onceden de bu ilgi vardi ama bazi kesimler Tarkan'a rotayi yeniden cevirmis gibi hissettim ben. Onur Basturk yazdiklari yuzde yuz dogru konserlere gidenler bilir bilhassa kizlar Tarkan'a asklarini acaip cumlelerle dile getiriyorlar :)) Bence herkes Tarkan'i cok ozlemis.. Universite'den yakin hocam'da uzuntulerimin hafifilemesi icin Tarkan'a konserine gidiyorum dedi.Ve Ertesi gun ilac gibi ise yaradi Tarkan konseri dedi. Bi Tarkannnn diye ciglik atmadigim kaldi dedi :) Yani isanlarin Tarkan'a ozlemi cok buyukmus bu sefer.. Ben sahsen Tarkan'in Harbiye'de bu kadar cok konser verecegini aklim ucundan bile gecirmezdim...Bir de Tarkan Harbiye Acikhava'yi bu yeni albumu icin tanittigi, onlarca insani topladigi unutulmaz bir mekan haline getirdi :)

**MegaStarkan**
02-09-10, 00:03
Protokol kendini cok kasiyor... gerci bende zevk alamazdim, sürekli digerlerin ve magazinin gözü üstümde olsaydi. Gercek cosku hayranlarin icinde olur.

denizarya
02-09-10, 00:24
gercetekten eglenmek isteyen ayakta olur:D

ozgem__
02-09-10, 15:26
Aşık oldum, cillop gibi hâlâ ya!”
bu sesler bana yakın geliyo bi yerden ama:D bizde onur baştürkün dediği yerde kenardaydık her konserde fan olarak durduk :D tarkanın gözü hep bizim ordaydııı :)))