PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 9 eylül de Balıkesir Altınoluk açık havada konser var mı?

disiseytan
01-09-10, 15:17
Herkese mrblar... 2-3 gündür altınolukda ki arkadaşlarım arayıp 9 eylül de tarkan burdaymış her yerde afişi var konsere gidioruz yupppiiii dieee arıolar ancak bana mantıksız gelmişdi bayram oluşu tarkanın o tarihde kıbrısda çok ciddi rakamlara sahne alıca haberlerinin çıkmış olması vs.. üstelik resmi web sitesinde konser tarihinin yer almaması ancak dün gördüm ki balıkesir caddelerindede her yerde tarkan afişleri yayılmış 9 eylül altınoluk açık havada die bilgisi olan var mı? cidden o tarihde bi konser var mı yoksa bi dolandırıcılıkmı söz konusu? lütfen bunu araştıralım varsa hep beraber konsere gidip eglenip coşalım yoksada gerekeni yapalım!!! şimdiden ilgilenen herkese teşekürler ...

fincan
01-09-10, 16:16
bildiğim kadarıyla kıbrısta bayramın son günü çıkacak yani olabilir konser yinede hitt den yada siteden takip etmekde fayda var tabi

asd1234
01-09-10, 18:25
Doğru haber arkadaşlar. Ben Balıkesir'in merkezsinde bizzat gördüm sokaklarda afişleri,merkezde bilet almak için irtibata geçilecek telefon numaralarını da arayıp teyid ettim(biletler altınoluk akçay edremit biletix gişelerinde satılıyormuş normalde),bilet fiyatlarını da öğrendim.son dakika duyumlara da konu açmıştım, şu adresten ulaşabilirsiniz: http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=14956

devilscream
01-09-10, 18:29
Ben de var diye biliyorum Altınolukta

coolx
02-09-10, 15:33
böyle bir konser yok.