PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çevre Bakanından Tarkan'a:Bu işlere burnunu sokma!!!

smh
31-08-10, 16:57
Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, ''Allianoi'nin korunması gerektiğine dair alınan hukuk kararının uygulanmıyor olmasına çok üzüldüm'' diyen Tarkan'a yanıt verdi: Sanatçı arkadaş sanatıyla ilgilensin. Herkesin bir ihtisası vardır. Herkesin bilmediği bir konuya burnunu sokarsa çok yanlış olur...

haberin devamı:http://www.hurriyet.com.tr/gundem/15678165.asp?gid=373

benim yorumum da şu:Demek ki sayın bakanın mantığına göre herkes işine bakmalı vatandaş olarak tepkisini göstermemeli biyat etmeli komiksiniz gerçekten:)

ece**
31-08-10, 16:59
Bakan Eroğlu, İzmir'in Bayındır ilçesine gelerek Belediye Başkanı Mehmet Kertiş'i makamında ziyaret etti.

Bakan Eroğlu, gazetecilerin İzmir'in Bergama ilçesinde bulunan Yortanlı Barajı sınırlarındaki eserlerin tartışma konusu olduğu, bazı sanatçıların da konuyla ilgili açıklama yaptığını, bu konudaki değerlendirmesinin sorulması üzerine şöyle konuştu:
“Sanatçı arkadaş sanatıyla ilgilensin, herkesin bir ihtisası vardır. Herkes bilmediği bir konuya burnunu sokarsa çok yanlış olur. Ben şimdi kalkıp da onun sanatıyla alakalı bir şey söylesem ne derece yanlış olursa, onun da bir baraj ya da tarihi eserin korunmasıyla ilgili söyleyeceği şey fevkalade yanlıştır. Bunlar doğru değil. Dünyanın hiçbir yerinde de yoktur. Bilimadamları karar verir ne yapılacağına, ona göre yapılır.
Bu Yortanlı polemik mevzu oldu. Buna ilk defa orada kazı yapan kişiler sebep oldu. Kazılara devam etmek istediler. Yıllarca DSİ'den yüklü miktarda kazı paraları aldılar. Yaklaşık 4.5-5 milyon lira kazılar için para ödedik. Ayrıca ayni yardımlarla destekte bulunduk. Bugünün parasıyla 7 milyon lira kazı ve çıkartılan eserlerin Bergama Müzesine taşınması için masraf yaptık. Bunu tamamen Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Bergama Müze Müdürlüğünün denetimi altında yaptık.”

“TARİHİ ESERLERE ÖNEM VERİYORUZ”

Barajların pek çok tarihi eserin ortaya çıkmasına, müzenin kurulmasına vesile olduğunu, Bakanlık olarak tarihi eserlere çok büyük önem verdiklerini, bir eser çıktığı zaman korumak için ne gerekiyorsa yaptıklarını, gereken tüm masrafları karşıladıklarını söyleyerek, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Orası 'Allianoi' değil. 'Allianoi' diye bir yer o kişinin uydurduğu bir kelimedir. Bunu ben ispat ettim. Bunu çok net söylüyorum. Bununla ilgili TRT'yi yanıltmışlar, bir tarihte belgesel diye hazırlamışlar. Belgesel olduğuna göre belgesini gönderin dedim. Böyle bir tarihi kayıt gösteremediler. Genel müdürken TRT'ye sert bir yazı yazdım. Neticede kendim baktım.
Orada Paşa Ilıcası adıyla bilinen Türkiye'nin her tarafında olan bir ılıca, kaplıca var. Geçmiş dönemde eski bir valimizin zamanında restore edilmiş. Beton duvarlar var. Mermerler konmuş. Sadece Peri Kızı adı verilen bir eser çıktı, Bergama Müzesi'ne kondu. Her tarafta olan mozaikler var. Çatı uydurma bir malzemeyle yapılmış. Çıkan bir tek sütun var, Peri Kızı var. Sütunlar korunacak. Üniversiteyle bilim adamlarıyla görüştük, koruma kurulları vesaire. Ne istiyorsunuz dedik. Burası zaten kullanıma kapalıydı. Onların istediği şekilde koruyacak tedbirler alıyoruz, örtüyoruz. İstenildiği zaman, gelecekte tekrar açılır kullanılır. Tarihi eserlere bir şey yaptığımız yok. Oraya biz 60 milyon lira para harcadık. Bir takım cahil insanlar yüzünden, bazı art niyetli kişiler yüzünden orada su tutulamadı çiftçiler mağdur oldu. 2 senedir bekliyor, neticede artık tahammülümüz de yoktur. Bu tamamen Paşa Ilıcası adıyla bilinen ve zaman içinde tadilatı yapılmış olan bir kaplıcadır. Allianoi diye bir şey yoktur. O kişinin uydurduğu bir şeydir.”

TARKAN NE DEMİŞTİ?

Tarkan, resmi Facebook sayfasından yaptığı açıklamada şunları söylemişti:

"Doğa Derneği ile birlikte gittiğimiz gezilerimizin ilk durağı olan Allianoi’yi ilk gördüğümde çok heyecanlandım ve etkilendim. Hatta “Uyan” adlı şarkımı yazmama ilham kaynağı olan yer Allianoi’dir.

Allianoi'nin tarihin günümüze kadar ulaşmış dünyada sayılı olan en güzel şifa kaynaklarından biri olduğunu fark ettim ve buranın korunarak, bütün Dünyaya tanıtılması gerektiğine inandım.

Ama ne yazık ki bugün Allianoi'nin kumla kaplanması ve baraj suları altında bırakılması için çalışmaların başlatıldığını öğrendim. Allianoi'nin korunması gerektiğine dair alınan hukuk kararının uygulanmıyor olmasına çok üzüldüm.''

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/15678165.asp?gid=373

özge
31-08-10, 17:04
artık ben bu bakana birşey söylemek istemiyorumm yazıklar olsunn...kimin işini düzgün yaptığı bellii..

xurush'nine
31-08-10, 17:29
"Keske"den artik daha sert uyariya gecmis..Tarkan bi de agzini acsa bu defa tutuklayin bari..
Zaten hep oylesiniz onemli olan dogru ya da yalnis yolda olunmasi degil,-her kes siz caldiginiz havayi oynamali, oynamayani kapi disari edin siz..
Allah Tarkan'in yardimcisi olsun!

_trkn_
31-08-10, 17:31
Tarkan dünyada olup,biten herşeyle ilgileniyor,çünkü o diğer şarkıcılar gibi ilgisiz değil!

'burnunu sokmasın' ne demek ya? o da dünyadan bir insan değil mi,ilgilenecek tabi..
Tarkan neyin nerde konuşulacağını iyi bilir.

twilight
31-08-10, 17:47
ooof...bazi insanlar ne cok atip tutmayi seviyor...
bakansa bakanligini bilsin canim,asil o herseye burnunu sokmasin!
hem,herkese de SAYIN demeye de geregimiz yok ''bence'',sayin dediklerimiz hic bi ise yaramayan insanlar...sayinmis...hadi be...

özlemmis
31-08-10, 17:57
bakan değil sanki mafya mübarek tehdit eder gibi konuşuyor bence herkes haddini bilmeli üstelik kendide inşaat mühendisi bişeyden anladığı yok.

MARY JANE
31-08-10, 18:14
asıl sorun bence böyle kişilerin bakan yapılması. çevreye duyarsız, vatandaşına söz hakkı bile tanımayan birinin çıkıpta böyle konuşması yakışır şey değil. bence o işini yapsın önce. demek ki neymiş bakandan daha duyarlı insanların var olması birilerini rahatsız ediyor. allah hakikaten tarkan'ın ve tarkan gibi duyarlı insanların yardımcısı olsun.

the_answer3535
31-08-10, 19:26
Sorun bakanda değil o da sonuçta Recep Beyimizin emirlerini yerine getiriyor.Alıştık artık böyle sen işine bak söylemlerine.İşine bakmazsa neler olduğunu da görüyoruz.Yazık.

fatihvefatih
31-08-10, 20:21
yazıklar olsun bakan!! diye geçinen şahsiyete!

günışığım
31-08-10, 20:24
bu bakan benim bakanim degil...

TorNadO
31-08-10, 20:31
Tarkan'dan korkuyorlar çünkü en büyük kitle onda ve sesini çıkardığı zaman tüm Türkiye hatta yurt dışı duyuyor buda işlerine gelmiyor.

Tıpkı Hasankeyf'de olduğu gibi...

meryem_17
31-08-10, 21:03
Hıhh sana bakan diende kabahat zatenn zaten bu ülkede doğru olmak bir suç.Ne zman yanlış yaparsın o zaman bazı insanların gözünde deyerli olursun.Çatlasanızda patlasanızda megastarımm hep doğru kalacak we hep doğrunun yanında olacak gereksiz insanlar...:13::13::13::13::13:

berkan
31-08-10, 21:24
hayır diyerek bunlara haddini bildirebiliriz arkadaslar yormayın kafanızı .

OmerFaruk
31-08-10, 21:28
kendi işine bakmazsa ne yaparsınız ki ''sayın'' bakan yine başına birşeyler mi gelir??????

trkntrkn89
31-08-10, 21:32
tarkandan çok sert bi açıklama bekliyorum şöyle lafı gediğine oturtsun yani veysel eroğlu 2-3 yıl sonra belkide olmayacak ama tarkan ve Allianoi yüzlerce yıl bu toprakların sesi kokusu rengi olacak herkes haddini bilsin tarkan gibi bi sanatçıya laf uzatmak onun hakkı değil...

arau
31-08-10, 21:40
işte hükümetin demokrasi anlayışı ."bizim gibi düşünüyorsan konuş yoksa sonsuza kadar sus.buna rağmen konuşuyorsan arkanı kolla bir gece ansızın gelebiliriz......."

yigit
31-08-10, 22:45
Bastırılmış toplum dedikleri bu olsa gerek.İyi alıştılar bu düzene !

denoş
31-08-10, 23:14
aman oo kim olurki tarkanima öle diorr.tarkan tarkan olarak degill bir vatandas olarak bunlari söylüor oo yüzden kimse boşa konşmasinn...tarkanmm yanindaziii scssssssssssssssssssssssssss

gülcan
31-08-10, 23:29
herkes işine bakmalı tabii koskoca bakan bilmiyorsa doğal güzellikleri koruması yok etmemesi gerktiğini Tarkan ne yapsın.. böylelerini başımıza getirenler utansın biz tarkanımızı biliyoruz...

pare pare
31-08-10, 23:40
Cok olginc bir haber . . . Tarkan ne isterse onuda yapar kimse karisamaz !

starzu
31-08-10, 23:53
bakanımız bakmaya devam ediyor herkezde baksın ama konuşmasın istiyor lafa gelince sanatçı toplıma örnek olmalı sosyal projelerde bulunlamalı deniyor ama sanatçının görevi sadece şarkı söylemek yada resim yapmakmıdır?açık konuşmak gerekirse Allianoi'nin adını daha önce duymadım bu benim cahilliyim belki ama internette gördüğüm kadarıyla müthiş güzel tarihi yapısıyla eşsiz ve mutlaka korunmalı
http://img693.imageshack.us/img693/1625/2492007161421allianoi1.jpg (http://img693.imageshack.us/i/2492007161421allianoi1.jpg/)
eğer bunu devletimiz yapamıyorsa duyarlı sanatçılar aydınlar mutlaka olacaktır herkesi susturup bildiğinizi okumaya devam etmekle sadece ayıbınızı büyütürsünüz
hasankeyfte yapıldığı gibi biz biliriz siz susun demek yanlışı yanlışla örtmeye çalışmaktan başka bişey değil
http://img227.imageshack.us/img227/1107/56661.jpg (http://img227.imageshack.us/i/56661.jpg/)
ülkemizin doğal zenginlikleri böyle harcanmamalı tarkanı böyle duyarlı olduğu için ben daha çok seviyorum

smh
01-09-10, 00:03
arkadaşlar bu ve bu tip siyasetçilerin bi daha bizi yönetmemesi için hepimize görevler düşüyor inş. 2011 de çok guzel günler bizi beklicek sadece tarkan'a değil fazıl say'a yapılanlarıda biliyoruz cüneyt özdemir'in programında çıktı anlattı bir çok seyi tehlikenin farkna varmalıyız

trkntrkn89
01-09-10, 00:21
arkadaşlar bu ve bu tip siyasetçilerin bi daha bizi yönetmemesi için hepimize görevler düşüyor inş. 2011 de çok guzel günler bizi beklicek sadece tarkan'a değil fazıl say'a yapılanlarıda biliyoruz cüneyt özdemir'in programında çıktı anlattı bir çok seyi tehlikenin farkna varmalıyız

burda siyasete ne gerek var tamam çevre bakanını eleştir ama konuları başka yerlere çekmeyelim bende eleştiriyorum ama yeri burası değil ayrıca bunu tarkanında istemediğine eminim unutmayalımki aynı hükümet tarkan hapisteyken herkese takılan kelepçeyi taktırmadı veya tarkan ertuqrul günayı ziyarete de gitmişti veysel eroğlunun yaptıqı terbiyesizliktir ama emin olun bi daha bakan olacaqını sanmıyorum çünkü bu ilk potu değil takip edenler bilir,o partiyi tutan arkadaşlarıda düşünelim ve lütfen kimseyi siteden soğutmayalım unutmayalımki hepimiz tarkan için burdayız,siyaset konuşmak için değil:41:

denizmavisi
01-09-10, 00:52
bir arkeolog olarak Tarkana sonuna kadar destek veriyorum işlerine geldiğinde açılım filan diyerek sanatçılardan destek isterler ama işlerine gelmeyince burnunu sokma denir bence siz demokrasiye bu kadar fazla burnunuzu sokmasanız da insanlar da dilediği gibi düşüncelerini söyleseler artık...

devilscream
01-09-10, 02:27
Tarkan bu işlere burnunu sokmasin..yoksa tekrar içeri alirsiniz dimi sayın
çevreyi umursamayan çevre bakani...

smh
01-09-10, 04:03
burda siyasete ne gerek var tamam çevre bakanını eleştir ama konuları başka yerlere çekmeyelim bende eleştiriyorum ama yeri burası değil ayrıca bunu tarkanında istemediğine eminim unutmayalımki aynı hükümet tarkan hapisteyken herkese takılan kelepçeyi taktırmadı veya tarkan ertuqrul günayı ziyarete de gitmişti veysel eroğlunun yaptıqı terbiyesizliktir ama emin olun bi daha bakan olacaqını sanmıyorum çünkü bu ilk potu değil takip edenler bilir,o partiyi tutan arkadaşlarıda düşünelim ve lütfen kimseyi siteden soğutmayalım unutmayalımki hepimiz tarkan için burdayız,siyaset konuşmak için değil:41:

ben genel bi dikta sorunundan bahsettim ayrıca bu yazımdan soğuyup siteden uzaklasacaklar varsa uzaklaşsın alehtede yazabılırler ayrıca Tarkana kelepçe takılmaması normal olan zaten tanın mş birini kelepçelemenın mantıgı ne? nereye kaçıcak genel müzisyenlere yapılan bize biyat edin mantıgını elestırdım bu kadar basit bu bakanda o partinin mensubu olduğuna göre?

anakha26
01-09-10, 09:29
Orası Allianoi değil. orda birşey yok. diyen bakana KAPAK olsun:

EROĞLU’NA TEPKİ: Altın madenleriyle ilgilensin
Allianoi antik kenti için, “Orası Allianoi değil. Allianoi diye bir yer o kişinin uydurduğu bir kelimedir” diyen Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu’na bilim adamlarından sert tepki geldi. Eroğlu’nun sözlerine tepkiler şöyle:
Kazı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ahmet Yaraş: “Bu açıklamaların neresinden tutulup yanıt verilir bilemiyorum. Kendisi arkeolog değil. Böyle söylemesi abesle iştigaldir. Allianoi’nin dünyanın en iyi korunmuş ılıcası. 11 bin sikke, 400 civarında metal eser, 400 kemik eser, 800 tane seramik eser, 400 civarında cam eser çıktı. Gitsin, Bergama Müzesi’ne baksın neler çıkmış. Sağlık Tanrısı Asklepios’un heykelleri de çıktı. 400 tane metal cerrahi tıp aleti var, dünyadaki en fazla cerrahi aletlerin çıktığı tek arkeolojik merkezdir. Bir tıp merkezidir. Sadece bu bile korunması için yeterlidir. Hâlâ ‘birşey yok’ diyorsa cehaletine veriyorum.”
Selçuk Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Tırpan: “Hangi bilimsel gerekçeyle ‘Orası Allianoi değil’ diyor? Saçma sapan demeçler vermesin. Bunu bilim adamlarına bıraksın. Kendisi altın madenleriyle ilgilensin. Oraya izin veren Kültür Bakanlığı, Anıtlar ve Müzeler Genel Müdürlüğü, Koruma Kurulları ne olduğunu zaten biliyorlar. Dünyanın en önemli sağlık merkezlerinden bir tanesi. Bütün dünyaya örnek olacak yerlerden biri. Bu konunun Orman Bakanı’yla ne ilgisi var? Önce şuna yanıt versinler: Niçin kazıyı durdurdular?”

millliyet.com.tr

Bu işin sonu hayra gitmiyor bakalım. Hasankeyften sonra da uyuşturucu olayı çıktı. Yeni bir iftira gelebilir ardından... İnşallah olmaz...

MEGASTARİX
01-09-10, 11:08
arkadaşlar bu ve bu tip siyasetçilerin bi daha bizi yönetmemesi için hepimize görevler düşüyor inş. 2011 de çok guzel günler bizi beklicek sadece tarkan'a değil fazıl say'a yapılanlarıda biliyoruz cüneyt özdemir'in programında çıktı anlattı bir çok seyi tehlikenin farkna varmalıyız siyasi görüşlerini kendine sakla tamammı burası siyaset meydanı değil konuşturma bni 2011 de güzel günler bekliyomuş bizi utannnnmadan nasıl böyle konuşuyosun anlamıyorum ayrıca yönetimde geçen bnm yazdığım yorumu kaldırmıştı siyaset yasak diye bn böle açık açık yazmadığım halde şimsi neden bu şahsın yorumu tutuluyor ? ayrıca tarkan da tamam duyarlı falan ama onun karşı çıkmasıyla duracak bi icraat değil bu o yüzden fazla nefesini yorup kendini tehlikeye atmamalı çünkü devlet işleri şakaya gelmez

özlemmis
01-09-10, 12:25
Gazetelerdeki yorumlar o kadar güzelki herkes bakana o kadar tepkili ki umarım bakan hatasını anlarda bir geri adım atma zahmetinde bulunur.

eLiF
01-09-10, 14:12
siyasi görüşlerini kendine sakla tamammı burası siyaset meydanı değil konuşturma bni 2011 de güzel günler bekliyomuş bizi utannnnmadan nasıl böyle konuşuyosun anlamıyorum ayrıca yönetimde geçen bnm yazdığım yorumu kaldırmıştı siyaset yasak diye bn böle açık açık yazmadığım halde şimsi neden bu şahsın yorumu tutuluyor ? ayrıca tarkan da tamam duyarlı falan ama onun karşı çıkmasıyla duracak bi icraat değil bu o yüzden fazla nefesini yorup kendini tehlikeye atmamalı çünkü devlet işleri şakaya gelmez
Burada siyasetin konuşulmasını kimse istemez tabi ki, bu konuda haklısın. Ama nasıl Onun icraatıyla duracak bir iş değil?? Hasankeyf'de olanlar neydi peki, Türkiye'nin ve Almanya'nın gündemine geldiğini bir düşün. Sonra da ardından yaşanan olayları. Böyle bakanlar oldukça daha çok Tarkanlara ihtiyacı var bu ülkenin. Keşke herkes Onun gibi duyarlı olabilse

ekrem
01-09-10, 14:36
Tarkancığım sen bu işlere burnunu sokmada cok kıymetli bakanlarımızın cebi dolsun :(

trkntrkn89
01-09-10, 15:18
ben genel bi dikta sorunundan bahsettim ayrıca bu yazımdan soğuyup siteden uzaklasacaklar varsa uzaklaşsın alehtede yazabılırler ayrıca Tarkana kelepçe takılmaması normal olan zaten tanın mş birini kelepçelemenın mantıgı ne? nereye kaçıcak genel müzisyenlere yapılan bize biyat edin mantıgını elestırdım bu kadar basit bu bakanda o partinin mensubu olduğuna göre?

ben neden bahsediyorum sen neden bahsediyorum,tarkan için burdayız senin siyasi görüşlerin için değil benim ilk yorumuma bak bakana bende kızdım ama asla siyaset yapmadım ayrıca kelepçe olayında haksızsın o günkü tüm yorumları okudum o partiye büyük bi isyan vardı deniz sekiye niye kelepçe takıldı oda şarkıcı oda kaçmaz ama tarkana kıyak geçtiler yani iyilikleride oldu kötülükleride,ama asıl senin anlaman gereken burası tarkanfanclub bu yorumlarını git başka yerlere yaz.

arau
01-09-10, 15:41
fikrini söyleyene ''siyaset yapma'' demekle bakanın tarkan'a söyledikleri arasında ne fark var acaba??? herkes herkese sus diyor yanlızca. kimse kimseyi dinlemek istemiyor..... galiba bizim de demokrasiden anladığımız bu sadece bakan değil böyle hepimiz öyleyiz....

MEGASTARİX
01-09-10, 15:47
ben neden bahsediyorum sen neden bahsediyorum,tarkan için burdayız senin siyasi görüşlerin için değil benim ilk yorumuma bak bakana bende kızdım ama asla siyaset yapmadım ayrıca kelepçe olayında haksızsın o günkü tüm yorumları okudum o partiye büyük bi isyan vardı deniz sekiye niye kelepçe takıldı oda şarkıcı oda kaçmaz ama tarkana kıyak geçtiler yani iyilikleride oldu kötülükleride,ama asıl senin anlaman gereken burası tarkanfanclub bu yorumlarını git başka yerlere yaz. kesinlikle arkadaşım sölediklerine sonuna kadar katılıyorum burası siyaset yeri değil sonuçta ayrıca burada o arkadaşın görüşünden olmayanlarda var

gizem-akkaş
01-09-10, 16:42
herkes sussun ozaaman o çöpçü işiyle ilgilensn başka bişi konuşmasn ne demek yaa Tarkan sanatçıdan önce bu ülkenin vatandaşı ve vatandaş olarak bu ülke için Tarkanında bizimde diğer sanatçılarında herşeyi söyleme hakkı var bence bakan her işe burnunu sokmasnda biraz mantıklı işler yapsın yoksa çevresizlkten hepimiz ölücez yani...

smh
01-09-10, 23:47
siyasi görüşlerini kendine sakla tamammı burası siyaset meydanı değil konuşturma bni 2011 de güzel günler bekliyomuş bizi utannnnmadan nasıl böyle konuşuyosun anlamıyorum ayrıca yönetimde geçen bnm yazdığım yorumu kaldırmıştı siyaset yasak diye bn böle açık açık yazmadığım halde şimsi neden bu şahsın yorumu tutuluyor ? ayrıca tarkan da tamam duyarlı falan ama onun karşı çıkmasıyla duracak bi icraat değil bu o yüzden fazla nefesini yorup kendini tehlikeye atmamalı çünkü devlet işleri şakaya gelmez

ben senin seviyene inmem arkadaşım ne demek istedğimi anlayan anladı zaten;) ayrıca ben kendı sıyası görusumu söylemedım burda bu ve bu tarz siyasetçiler 2011 yılında inş olmaz demek istedim ne demek istedğimi iyi anlarsanız biraz manasız içi boş karalamalar yapmazsınız Tarkan konusmasa acaba senin allianoi diye bir yerden haberin olucakmıydı?

karma_elcin
02-09-10, 00:07
herkese posta koymaya alıştılar bi gün gelicek size de posta koyacaklar...

**MegaStarkan**
02-09-10, 00:17
Herkes sakinlessin, siyaseti bir kenara birakip konunun asil icerigi ile ilgilenirse daha verimli bir tartismaya ulasbiliriz. Kimse sanal ortamda, siyaseti hedeflemeyen bir platformda kendi siyasi görüslerinden vazgecmez, bu yüzden de kimse kimseyi bir sekilde ikna veya argüman cabasina girmesin. Konumuz siyaseti de iceriyor elbet fakat forumumuzun amacini asar ve zaten her yorumda kimin hangi görüsde oldugu yeteri kadar belli oluyor, daha fazla sorgulamanin anlami yok.

Bu arada bir üye yönetimin diger bir konuda siyasi görüs yüzünden mesajlari sildigini belirtmis. Bahsedilen konuda, bir üye acik acik bir partiden nefret ettigini dile getirdigi icin ve ileri düsünerek tepkilere yol acabilicegini göz önünde bulundurarak mesajlar silinmistir. Bu konuda bu tip bir mesaja rastlamadik, eger itiraz var ise özel mesaj yolu ile mesaji sikayet edebilirsiniz, gerekli aciklama veya islemi yapariz. Umarim bu tür islemlere gerek kalmaz.

Saygilar
TarkanColl FanClub | Kenan I.

devilmaycry11
02-09-10, 03:59
burası siyaset sahnesi mi yaa. arkadaş hassas konular bunlar.

ozgem__
02-09-10, 15:12
tarkana destek için bir fan arkadaşımız tarafından kurulmuş olan facebookta bir grup var üye olursanız seviniriz.
http://www.facebook.com/group.php?gid=124359917613241&ref=nf
Allianoi'ye Burnumuzu Sokuyoruz !

simgem__
02-09-10, 23:04
tarkana destek için bir fan arkadaşımız tarafından kurulmuş olan facebookta bir grup var üye olursanız seviniriz.
http://www.facebook.com/group.php?gid=124359917613241&ref=nf
Allianoi'ye Burnumuzu Sokuyoruz !

evet destek olalımmm elimizden geldiği kadarr ...