PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan TarkanColl anketine kulak verdi...

TarkanColl
30-08-10, 00:07
Tarkan hayranlarının sesine kulak verdi... İlk klip hangi şarkıya olsun (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=14527) anketimiz Tarkan'ı harekete geçirdi ve Adımı Kalbine Yaz ve Öp isimli şarkılara klip çekildi.

Hepimizin yüreğine sağlık... Oy verenlere teşekkürler...bravo:29:

http://i34.tinypic.com/iz6cqo.jpg

**MegaStarkan**
30-08-10, 00:10
Bence en iyi secim de buydu, konserlerde de en güzel tepki alan sarkilardi.

denizarya
30-08-10, 00:19
konserlerde hic usta cirak sarkisini söylemioyr yaa...ona da bir klip gelse ne güzel olur

Mega_Star
30-08-10, 00:25
sanmıyorum o şarkıya klip gelmez ama belli olmaz :) adımı kalbime yaz remix mi yoksa orjinal mı olacak :S

TarkanColl
30-08-10, 00:28
Ben Acımayacak'ı istemiştim... :))

hilfa
30-08-10, 00:32
:36:Tarkanı Tarkana hediye eden tek tarkancoll ailesi olarak dikkate alması gerekiyordu o da oldu:36:harika :36:

denizarya
30-08-10, 00:47
bende acimiyacak sarkisina isteiyorum cekmesini..bence ceker de zaten..bundan sonra ki klip o olur

twilight
30-08-10, 00:55
:) Ben,''Acimayacak''a klip cekilmesini isterdim ama,olsun önemli olan bolca klip cekilmesi cünki güzel bi albüm.. ;)

denizmavisi
30-08-10, 00:58
hayranlarının isteklerine kulak vermesi çok sevindirici artık sesimizi duyuyor :))umarım işim olmaz,acımayacak ve kayıp parçalarına da klip gelir...

asd1234
30-08-10, 01:34
Ben de Acımayacak'a oy vermiştim, inşallah ona da klip gelir :)

arzutatar
30-08-10, 03:47
ben hepsini istiyorum hepsi harikaaaaa:)

cansu06
30-08-10, 05:14
İşim olmaza klip gelmesini çook istiyodum bu şarkılardan sonra onada çeker umarım

xurush'nine
30-08-10, 11:41
Albumdeki tum sarkilar ozel..Bir yazida da okumusdum..(ve katiliyorum)Ama bir sarki var ki albumu basdan basa alip gorutuyor.Ban gore de bu kadar basarili olmasinda esas pay "Adimi kalbine yaz" orjinal versiyona dusuyor..Neder derseniz:
Albumu defalarca dinleyip karar verdim..Dikkat ettiyseniz Tarkan bu sarkiyi acayip duyuqulu(albumdeki o buru sarkilardan daha da duygulu) okuyor..Album cikmadan once Oben Budak sarkiyi Bilgeye ithaf etmis diye yaziyordu..
Ama ben sarkiyi dinledikden sonra bu sarkini bir tek kisiye degil de yasadigi olayladan sonra cevresinndeki belki binlerce kisiye ithaf ettigini dusunuyorum..Sarkidaki sitemkar hava sesindeki o kirginlikla oyle bir yansimis ki yorumuna..Bir sanatci duygularini ancak bu kadar yansita bilir yorumuna -otesi yok!
Ve turk insani duygusal tarafi cok yogun insandir..Sarki belki solw olarak algilanmaya bilir ama bin slow eder..
Yasami boyunca her insan ese dosta sevgiliye hatta anne babasina bile kirila biliyor..Bu sarki hasrete, qurbete,ayriliga, hayanete sitemdir,isyandir..Bu yuzden onu dinleyen her kesde ozel bir yeri vardir..Ben sahsen albumu elime aldiktan sonra onceden dinlesem bile o sarkinin sirasi geldiginde hungur hungur aglalarak defalarca dinledim..Ve annemin mezarina gittim o gun..Sanki beni cagirdi..Bayagidir gitmemistim..
Benim gibi yuz binlerce insan boylece etkileniyor sarkidan ve de albumden..
Bir daha tekrar ediyorum-Sarkilar cok mantikli secilmis albumde..Hepsi cok guzel..Albumde her kesite hitap eden sarkilar mevcut amma ve lakin albumu alip goturen en duygulu sarki "Adimi kalbine yaz"dir(normal versiyon)Ve sozu muzigi de kendine ait oldugu icin cok qururluyum!Bu arada oyumu bu sarki icin kullanmustim..:)
Tarkan'a ve Tarkancoll'umuza dogru seciminden dolayi tesekkurler!!!!bravo bravo

yigit
30-08-10, 13:50
Adımı Kalbine Yaz'ın orjinal versiyonu mu yoksa Ozinga mı?

Rumeli59
30-08-10, 16:17
hepimize hayrili ugrulu olsun yakinda süper klipler ile kopcagiz;-)

meryem_17
31-08-10, 21:14
Ben adımı kalbine yaz şarkısna oyumu wermiştim.İyikide o şarkıya oy wermişim çok güzel şarkı gerçkten albümün hepsi güzel ama bu parça ayrı bi güzel klip gelmesinede çok sewindimm.Bizi duyup klip çekmeye karar werdiğin için çok teşekkürler MEGASTARIMM.

Şevval
01-09-10, 10:15
Ayyyy, ne kadar güzel olmuştur kim bilir. Ama öp yerine işim olmaza klip çekseydi daha iyi olurdu, olsunnn Öp'de güzel... Ama çok merak ediyorum :) bravo

pare pare
01-09-10, 22:08
Tesekkurler sizlerede Bende Kayip, Sen coktan gitmisin, Acimiycak !

Hüli 82
01-09-10, 22:17
harika bi klip olcak :-))))))))))

Mega_Star
01-09-10, 22:27
ne zaman bitecek klipler çok merak ediyorum klipleri