PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 28 austos Harbiye(bis).

xurush'nine
29-08-10, 22:23
Arkadaslar konser sonu Tarkan bis yaparken..
Valla bi seyirciye Ramazan falan viz gelir..Bayai bir "tacize" ugratmislar Tarkan'i...:)))

http://video.yandex.ru (http://video.yandex.ru/users/moshka2003/view/40/?cauthor=elenamaruchenko&cid=5)

denizarya
29-08-10, 23:08
tessekürler video icin..nedense kimse konserden görüntelüler yüklemedi burayaya kimse gitmedi mi burdan

sukranuzal
29-08-10, 23:53
aslında bende de bi kaç fotoğraf var forma yüklemeyi bilmediğim için yükleyemedim en kısa zamanda yükliycem inşallah.

fatihvefatih
30-08-10, 00:05
çok güzel görüntülerdi, sahnedekileri acayip kıskandım, yapılır mı bu bize Tarkan, hani bize hani bize, hadi sarılsana bize de :))

mry
30-08-10, 02:14
bende bende bana da sarılsın =) bende öpsem onu =(

xurush'nine
30-08-10, 10:53
tessekürler video icin..nedense kimse konserden görüntelüler yüklemedi burayaya kimse gitmedi mi burdan

Bildigim kadariyla bizim ikiz kizlar konserdeymis..Ozge_m ve Simge_m..Bir de yanilmiyorsam devrilscream..Sonuncunu bilmem ama kizlarimiz oynamaktan ve aglamaktan bir sey cekememisler qaliba.. ;)))(Bu arada Tarkan konser boyu en cok bizim kizlara bakmis..;) Face'te oyle yazmislar bilemiyicem..

Ben bir rus hayranin anlattiklarini okudum..Konser yine harika gecmis..Tarkan bir ara heyecandan olsa gerek Kayip sarkisinin bir cumlesini unutmus..:)) Sonra seyirci bir agizdan ona destek verince kendine gelmis..:)))
Ve anladigim kadariyla sonda bi kere bis yapmis..Cunki izleyiciler sat diye sahneye firlamis..Videodan pek gorunmuyor ama boynuna sarilmislar..Bir az abartmislar sanirim..Boynunu kulagini op op doyamiyorlarmis.. :D Nerdeyse kulagini koparacaklarmis adamin..(E sen gelip de "op op doyamadim" dersen olucagi da buydu efendim,ne sandin?;) :D Leventlerin hatasi sanirim..Kendini anca kurtarmis..Ve bundan kizmis olsa gerek ki cok alkisa ragmen geri gelmemis..Sonra da disarida bir kac imza dagitip apar topar ayrilmis arabasiyla..Seyirciyle ic ice olmanin dezavantajlari iste..:)) Ama konser guzelmis her kes memnun kalmis..Anlatilanlardan boyle anladim..

sweet
30-08-10, 12:17

benim de dikkatimi çekti...

eLiF
30-08-10, 15:00
Gidiyomuş Tarkanımızın güzel kulağı :) İyi ki de Ramazan ayındayız, iyi kurtarmış Tarkan

xurush'nine
30-08-10, 15:27
bende bende bana da sarılsın =) bende öpsem onu =(

Aynen arkaslar...
Ellere vur da bize yuk mi??? :19::11: :1:

xurush'nine
31-08-10, 00:02
Arkadaslar yeni resinler koymuslar Tarkan online'da:

Yelegine bayidim ya cok guzel.. :1: :)

BAK BAK BAK BAK DOYAMADIMMMMMM...

http://img691.imageshack.us/img691/1981/91803316.jpg:1:

http://img64.imageshack.us/img64/1066/15460511.jpg:1:

http://img819.imageshack.us/img819/2097/33957531.jpg:1:

http://img822.imageshack.us/img822/549/51635948.jpg:1:

dygu
31-08-10, 01:01
Bildigim kadariyla bizim ikiz kizlar konserdeymis..Ozge_m ve Simge_m..Bir de yanilmiyorsam devrilscream..Sonuncunu bilmem ama kizlarimiz oynamaktan ve aglamaktan bir sey cekememisler qaliba.. ;)))(Bu arada Tarkan konser boyu en cok bizim kizlara bakmis..;) Face'te oyle yazmislar bilemiyicem..

Ben bir rus hayranin anlattiklarini okudum..Konser yine harika gecmis..Tarkan bir ara heyecandan olsa gerek Kayip sarkisinin bir cumlesini unutmus..:)) Sonra seyirci bir agizdan ona destek verince kendine gelmis..:)))
Ve anladigim kadariyla sonda bi kere bis yapmis..Cunki izleyiciler sat diye sahneye firlamis..Videodan pek gorunmuyor ama boynuna sarilmislar..Bir az abartmislar sanirim..Boynunu kulagini op op doyamiyorlarmis.. :D Nerdeyse kulagini koparacaklarmis adamin..(E sen gelip de "op op doyamadim" dersen olucagi da buydu efendim,ne sandin?;) :D Leventlerin hatasi sanirim..Kendini anca kurtarmis..Ve bundan kizmis olsa gerek ki cok alkisa ragmen geri gelmemis..Sonra da disarida bir kac imza dagitip apar topar ayrilmis arabasiyla..Seyirciyle ic ice olmanin dezavantajlari iste..:)) Ama konser guzelmis her kes memnun kalmis..Anlatilanlardan boyle anladim..

Selam,
Daha önce hiç yazmamıştım buraya ama bu konuyu görünce dayanamadım:) Bu konserde ben de vardım. Elimde bir kaç fotoğraf ve video var nasıl yükleyeceğimi keşfedebilirsem yükleyeceğim.
Kayıp şarkısında ikinci bölümde şarkının sözlerini karıştırdı "nasıl da attım" dedi ve güldü ama sonrasında hemen toparladı.
Bis yaptıktan sonra adımı kalbine yaz şarkısını söylerken Tarkan'ın üstüne önce 2 bayan atladı. Sonra arkası kesilmedi birden bir sürü kişi oldular sarıp sarmalayan. Tarkan'da bir yandan şarkı söylemeye çalışıp, diğer yandan bir elini kaldırıp "gel gel" işareti yapıyordu:) o an pek memnuniyetsiz görünmüyordu:) Ama şahsen ben bile bir an korktum ön taraftaki bütün kızlar atlamaya başlayacak diye :)
Ardından başka bir bayan "bütün kızlar adına Tarkan'ı öpüyorum" diyerek öptü. Tarkan da madem bütün kızlar beni öpüyormuş o zaman öpü söyleyelim dedi ve son şarkısını söyledi. 1 Ağustos konserinde bir kere daha dönmüştü sahneye ama bunda dönmedi.

devilscream
31-08-10, 02:47
Selam,
Daha önce hiç yazmamıştım buraya ama bu konuyu görünce dayanamadım:) Bu konserde ben de vardım. Elimde bir kaç fotoğraf ve video var nasıl yükleyeceğimi keşfedebilirsem yükleyeceğim.
Kayıp şarkısında ikinci bölümde şarkının sözlerini karıştırdı "nasıl da attım" dedi ve güldü ama sonrasında hemen toparladı.
Bis yaptıktan sonra adımı kalbine yaz şarkısını söylerken Tarkan'ın üstüne önce 2 bayan atladı. Sonra arkası kesilmedi birden bir sürü kişi oldular sarıp sarmalayan. Tarkan'da bir yandan şarkı söylemeye çalışıp, diğer yandan bir elini kaldırıp "gel gel" işareti yapıyordu:) o an pek memnuniyetsiz görünmüyordu:) Ama şahsen ben bile bir an korktum ön taraftaki bütün kızlar atlamaya başlayacak diye :)
Ardından başka bir bayan "bütün kızlar adına Tarkan'ı öpüyorum" diyerek öptü. Tarkan da madem bütün kızlar beni öpüyormuş o zaman öpü söyleyelim dedi ve son şarkısını söyledi. 1 Ağustos konserinde bir kere daha dönmüştü sahneye ama bunda dönmedi.Daha önce yazmamissin o zaman aramiza hoşgeldin diyelim :)
Resimleri www.imageshack.us sitesine upload ederek ekleyebilirsin
Upload işleminde bu siteye girdikten sonra "browse" diye bir buton göreceksin..
O butona tıklayip bilgisayardan eklemek istediğiniz resmi seçip "Şimdi Yükle" butonuna basmaniz gerekli..
Upload işlemi bittikten sonra "Link-Doğrudan Link-Widget Code..." gibi başlıkların yanında linkler olacaktir
Siz "Link" yazisinin yanindaki linki kopyalayip forumda mesaj yazdığınız kısma yapıştıracaksiniz...
Videolar içinde rapidshare.com uploaded.to gibi upload sitelerini kullanabilrsiniz..Umarim yardimci olabilmişimdir..

ece**
31-08-10, 10:57
1 kere değil 2 kere bis yaptı. (bis'in anlamı o sonda tekrar çıkmasıysa eğer.pek anlamam da :) ).. O fırlayanlarada acaip sinirlendim. adam iyi bırakıp gitmedi orda. ödüm patladı sinirlenip kesecek diye. çünkü oda gerildi ama belli etmedi.6bin kişi küfürederdi heralde ozaman.şahsen ben ederdim. herşeye rağmen süperdi...gerçekten gözü hep sağ merdivendeydi. diğer yerler put gibi olduğu için. gerçi sonradan diğer yerlerde açıldı . dudu şarkısıyla beraber :) "öp" şarkısında çok eğlendim ama en çok :D

xurush'nine
31-08-10, 11:20
1 kere değil 2 kere bis yaptı. (bis'in anlamı o sonda tekrar çıkmasıysa eğer.pek anlamam da :) ).. O fırlayanlarada acaip sinirlendim. adam iyi bırakıp gitmedi orda. ödüm patladı sinirlenip kesecek diye. çünkü oda gerildi ama belli etmedi.6bin kişi küfürederdi heralde ozaman.şahsen ben ederdim. herşeye rağmen süperdi...gerçekten gözü hep sağ merdivendeydi. diğer yerler put gibi olduğu için. gerçi sonradan diğer yerlerde açıldı . dudu şarkısıyla beraber :) "öp" şarkısında çok eğlendim ama en çok :D

Aman aman ben Dilosumu unutmusum..Yaslilik iste kusura bakma..Ama dun hatiladim gec saatlerde ve bugun konudan sana yazacaktim aslinda ki sen beni onledin..
Once konsere gitme firsati buldugun icin cok tebrik ediyorum!!!Eglendigin icin de sevindim..Ama..
Kiz bu ne "rezalet"???? :) Hic senden beklemezdim..Burda atip tutuyorsun da yakarim yikarim diye,ay o ne oyle konserde gozunun onunde "firsatcilara" opturuyorsun, koklatiyorsun Tarkan'i?! :11: Hani kapinin onundeydin? Hani yalniz senin icin bakiyordu???Sinirlenmek cok az Ececim..:))Ben olsam bu yasli halimle hayatta birakmazdim kimseyi ona yakin.. ;)) Boyle mi koruyucaktin yesil gozlun(muz)u?-Tam bir fiyasko! :P:13::28:

http://img843.imageshack.us/img843/7629/yeyeyek.jpg

:18::18::18:

P.S.Tamam kizma saka yaptim..:)) Cok sevdigimden canim :29:

ece**
31-08-10, 11:26
Aman aman ben Dilosumu unutmusum..Yaslilik iste kusura bakma..Ama dun hatiladim gec saatlerde ve bugun konudan sana yazacaktim aslinda ki sen beni onledin..
Once konsere gitme firsati buldugun icin cok tebrik ediyorum!!!Eglendigin icin de sevindim..Ama..
Kiz bu ne "rezalet"???? :) Hic senden beklemezdim..Burda atip tutuyorsun da yakarim yikarim diye,ay o ne oyle konserde gozunun onunde "firsatcilara" opturuyorsun, koklatiyorsun Tarkan'i?! :11: Hani kapinin onundeydin? Hani yalniz senin icin bakiyordu???Sinirlenmek cok az Ececim..:))Ben olsam bu yasli halimle hayatta birakmazdim kimseyi ona yakin.. ;)) Boyle mi koruyucaktin yesil gozlun(muz)u?-Tam bir fiyasko! :P:13::28:

http://img843.imageshack.us/img843/7629/yeyeyek.jpg

:18::18::18:

P.S.Tamam kizma saka yaptim..:)) Cok sevdigimden canim :29:

ben koşamayacak kadar uzaktım ki yakın olsamda pek fırlayacağmı sanmıyorum. risk alamam sinirlenir falan diye aman deyim :) giderim kapının önünne paşa paşa beklerim alırsa alır almazsa canı saolsun ki bekledim we almadı kendi kaybetti :P :D:D

xurush'nine
31-08-10, 14:40
Zaten sahneye firla demiyorum..Buyuleseydin sinerjinle,o buyuk "sevgi selini" onleseydin enerji iradenle de o firsatcilari da birakmasaydin Tarkan'a yakin diyorum..:)))
Bulusamadigin icin de uzulme bosver.. Cok yakindan goremediysen bile gordun ya..Yine de bu anlamda durumun benden(ve uzakta olan nice hayrandan) iyidir en azindan bu bi teselli .. Konser ne de Tarkan bitmedi ya, insallah bir gun bulusma firsati da yakalarsin.. :11:(Insallah desem mi demesem mi..:P )

denoş
31-08-10, 23:22
Heheeh ordakiiii arkasinda tarkan tişötlü resmi olan kz benimm ona dokunmam için baska sansimm kalmamştii....sarilmak ve dokunmakkk artikk rüyalarimdaydi.cokk dua ettimm ve agladimm vee sahneye atladim..ooo bu durumdan memnunduu vee bende bundan dolayi cokk mutlu oldm....ona sarilmak cokk hoştüü benim için bir dönmm noktasydi..tesekkrler tarkan buna izin verdgin içinn senii çoookkkkk sewiorummmm canmm feda sana kurbn oldugum...umarim daha gsell anilarda yasarizz oo ani untmiycam.28 08 2010 cidden dogumm günüm ilan ediommm o günü:))

xurush'nine
01-09-10, 01:59
Heheeh ordakiiii arkasinda tarkan tişötlü resmi olan kz benimm ona dokunmam için baska sansimm kalmamştii....sarilmak ve dokunmakkk artikk rüyalarimdaydi.cokk dua ettimm ve agladimm vee sahneye atladim..ooo bu durumdan memnunduu vee bende bundan dolayi cokk mutlu oldm....ona sarilmak cokk hoştüü benim için bir dönmm noktasydi..tesekkrler tarkan buna izin verdgin içinn senii çoookkkkk sewiorummmm canmm feda sana kurbn oldugum...umarim daha gsell anilarda yasarizz oo ani untmiycam.28 08 2010 cidden dogumm günüm ilan ediommm o günü:))

Seni "tum kadinlar icin optum.." deyen o "firsatci" yoksa sen miydin??? :)):9:

pare pare
01-09-10, 22:10
Supersin Tesekkurlse . . .

bounce
06-09-10, 00:32
güzel bi anmış... ne güzel Tarkan'a sevgilerini göstermişler.. çok hoşuma gitti. tam tadında olmuş.. Tarkan eski Tarkan olmuş.

ozgem__
06-09-10, 12:31
ilk çok kıskanmıştım o kızı ama kulise girdiğimde bende soyasıya sarıldımmmmmmm öptümm 15 dk geçirdim ve şuan kendimi o kızdan daha şanslı hissediyorumm :)