PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beyaz Show'da Tarkan muhabbeti

Nzl
01-07-06, 09:33
Dün gece beyaz show'un konuğu kenan Doğuluydu.
Kenan Tarkan hakkında; onun hayata bakışını da sanatçı kişiliğinide çok beğeniyorum, çocuğa çok fazla baskı yapılıyor, üstüne çok fazla gidiliyor, tarkan'ı bir sanaçı olarak çok başarılı buluyorum ve daha iyisini hakettiğini düşünüyorum dedi. Var olan sanatçı arkadaşlarının onun için çok değerli olduklarını söyleyen kenan tarkanda benim için çok özel bir insan, albümünüde çok beğeniyorum diye ekledi
Beyaz madem bu kadar iyi arkadaşsınız neden bir konserde birlikte birşeyler yapmıyorsunuz gibi bir sorusunada; iyi fikir, Çok güzel olur bencede birlikte birşeyler yapmamız gerekir diye yanıtladı.
Kenan ingilizce albümünün demolarını hazırlamış ama bu aralar çok sıcak bakmamaya başlamış ingilizce albüm çıkarmaya. şimdilik askıya almış. Sebebide halkın ingilizce sözü olan şarkılara ilgi göstermemesiymiş.

Samet
01-07-06, 15:01
tesekkur ederim
aslan kenan dogulu

b_a_S_k
01-07-06, 15:05
teşekküerler nazzz bende izledim kenanın tarkan sewgisini herkez duyduu

**MegaStarkan**
01-07-06, 16:22
ya helal...adamin adi KENAN aynen benim gibi iste:36_1_41: ....tabiki tarkani sevicek:36_1_21:

tara
01-07-06, 16:59
haber icin saol yasa be kenan

kenan dooluya noolmus ole kurumus bitmis cop kadar kalmis yasik yasik...:36_1_21:
ama cok akilli bi adam, kocaman bi aferin ona ! cok iide bi muzik adami
abiside ole tabiki... bu kadar degerli ve muzikten anlayan bi insan tarkanin degerini bilio fark etmis ya... baskalari anlamasada olur onlar cahil geldi cahil gitcek zaten bu dunyada bööö(dil cikariorum burdan hepsine :36_1_21: ) :36_1_2:

eastanbul
01-07-06, 18:27
Kenan çok iyi bir müzisyen! ve hakikaten sanatçı! Son albümüde son klibide mükemmel olmuş... Tarkandan da İstanbul temalı bir klip bekliyoruz artık... inşallah aman aman'a istanbul temalı bir klip çeker wyclef le...

abi en buyuk dileyim su amman amman'a artik bi klip cekilmesi !
bole ecus bucus bisede diil... sarki zaten yurekleri hoplatio
klibinde ayni sekilde olmasi gerekio
danscilar dunya kupasinda ki gibi davullar fln...
off manyak olcak ya :36_1_21:

EmiLy
02-07-06, 12:02
haber için teşekkürler Naz...
aslında Tarkan ve Kenan Doğulu'yu aynı sahnede görmek güzel olurdu..ben ikisini de severek dinliyorum...

Nzl
02-07-06, 13:16
Ben teşekkürederim
Dün star haberde küçük bir bölümünü
tarkan'a övgü başlığıyla yayınlamıştı..
Dediğin gibi emine onları birlikte tekrar şarkı söylerken görmek güzel olurdu

arjen22-tarkan
02-07-06, 17:15
helal olsun kenan'a wallaaa

Rammstein
04-07-06, 06:11
Kenan'la Tarkan oldu olalı ii serdar ortac gibi cekememezlik yapmıo bravooo

tarkanmurat
04-07-06, 22:38
arkadaslar tarkanı begenenın kenan dogulu olmasıyla ılgısı yok yanı ısımın hıcbır onemı yok zaten tarkan yaptıklarıyla ortada oldugu ıcın kımsenın savunmasına yada korumasına gerek duymaz yada anlatamadım demek ıstedıgımı.yanı kenan doguluyla alakası yok onun demesıyle olmuyor zaten tarkanımız her yonuyle mukemmel bır ınsan oldugu ıcın kenanında begenmesı normal e tabı aklın yolu bır aklı olan tarkanı begenır cekemeyenler catlasınnnnnnnn

tarkanmurat
04-07-06, 22:39
:36_3_15: arkadaslar tarkanı begenenın kenan dogulu olmasıyla ılgısı yok yanı ısımın hıcbır onemı yok zaten tarkan yaptıklarıyla ortada oldugu ıcın kımsenın savunmasına yada korumasına gerek duymaz yada anlatamadım demek ıstedıgımı.yanı kenan doguluyla alakası yok onun demesıyle olmuyor zaten tarkanımız her yonuyle mukemmel bır ınsan oldugu ıcın kenanında begenmesı normal e tabı aklın yolu bır aklı olan tarkanı begenır cekemeyenler catlasınnnnnnnn:36_3_12: