PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : metin arolat tarkan hakkinda

denizarya
28-08-10, 22:50
star tv de yayinlanan bir tür komedi/sitcom tarzi bir talkshowda gecekondu programina konuk olan metin arolata hic tarkani gördünüzmü diye soru yönetildi...evet diye cevabi yanitlayan metin arolat tarkanin sanatci kisiligi bi tarafa insan olarak cook iyi ve dürüst biri oldugunu ve keske herkes onun gibi olabilse dedi..sanatci kisiligi zaten ortada cok basarili ve zirvede oldugunu belirtti...vee metin arolata tarkani buraya getirte bilrimisiniz bize yardimci olurmusnuz diye sordulbizim programa gelsin dediler...tabi bunlar hepsi saka..komedi programi buu...tarkani öyle bir programa zaten kendileri almazlar:D

eLiF
28-08-10, 22:58
Onu tanıyan herkes aynı şeyi sölüyor zaten :) Teşekkürler

asd1234
28-08-10, 23:08
Soru çok abes olmuş yalnız, "Hiç Tarkan'ı gördünüz mü?" Metin Arolat'a sorulacak bi soru değildir :D Bunu düşünmeleri gerekirdi.. Tarkan'ın kişiliğini de sanatçılığını da herkes iyi biliyor çok şükür, ne demişti Dilli Düdük'te Tarkan: "Bana göre hava hoş kendi bilir,beni bilen iyi biliyor!" :)

denizarya
28-08-10, 23:15
Soru çok abes olmuş yalnız, "Hiç Tarkan'ı gördünüz mü?" Metin Arolat'a sorulacak bi soru değildir :D Bunu düşünmeleri gerekirdi.. Tarkan'ın kişiliğini de sanatçılığını da herkes iyi biliyor çok şükür, ne demişti Dilli Düdük'te Tarkan: "Bana göre hava hoş kendi bilir,beni bilen iyi biliyor!" :)

evet onlarda biliyor tabi bunu ama komedi programi oldugu icin böyle sorular yönetiliyor:D

asd1234
28-08-10, 23:18
evet onlarda biliyor tabi bunu ama komedi programi oldugu icin böyle sorular yönetiliyor:D

Ben onu gözardı ettim,pardon :D

sally
29-08-10, 17:31
Tarkani taniyan herkes öyle diyor