PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan'ın vokalisti:murat boz

HakanÇelik
01-07-06, 01:01
YILLARDIR TARKAN'IN VOKALİSTLİĞİNİ YAPAN MURAT BOZ, "AŞKI BULAMAM BEN" İSİMLİ SINGLE ÇALIŞMASIYLA MÜZİK DÜNYASINA ADIM ATIYOR!...

http://www.magazinoteli.com/images/haberler/img44a3d18cc4d8e.jpg

Yıllardır Tarkan'ın vokalistliğini yapan, bir çok reklam müziğini seslendiren, Hepsi grubu ile "Yalan" şarkısında düet yapan Murat Boz albümünü tamamladı.

( 29/06/2006 16:01 )
Önümüzdeki günlerde "Aşkı Bulamam Ben" isimli sıngle çalışmasını Stardium etiketiyle piyasaya sürmeye hazırlanan Murat Boz, çok yakında albümünü de piyasaya süreceğini açıkladı. Sıngle çalışmasında söz ve müziği Nil Karaibrahimgil'e ait olan "Aşkı Bulamam Ben"in 3 ayrı versiyonunu yorumlayan Murat Boz, bu çalışmayla yaz aylarının sıcak gecelerine damgasını vurmaya hazırlanıyor.

http://www.magazinoteli.com/news.php?n_id=8807

HakanÇelik
01-07-06, 01:03
albümünde tarkan'ın da bir bestesi var... ama önce sıngle...
:36_1_21: :36_1_21: :36_1_21:

shıkıdım
01-07-06, 01:14
Hayırlısı olsun...

Nzl
01-07-06, 01:20
Nil Karaibrahimgil şarkısıyla çıkış yapmaya karar verdiyse yaza damgasını vurma ihtimali çok yüksek demektir. Destekliyoruz murat'ı inşallah beklediği gibi olur herşey......

Khaos
01-07-06, 01:24
Ben muratın sesini beğendim
konserlerde çalışma yaparken dinlemiştim
Tarkan'a çok yakın bi ses tonu var
başarılar diliyorum ona...

**MegaStarkan**
01-07-06, 01:35
vay bende diyordum hepsi grubundaki "yalan" sarkidaki o erkek ses kimindi....sesi cok benziyor....bence iyi bir cikis yapar:36_1_21:

gökçem
01-07-06, 01:51
evet bdne dinlmeştim gerckten ses tonu çok benziyor tarkana
umarım basarılı olur iyi çıkş yapar

Khaos
01-07-06, 01:58
armada konserinde dinlemiştim ben
ses kontrolu yaparken söylemişti bi kaç şarkı
ikimizin yerine idi biri sanırım
herkes tarkan sanmıştı:)

baboli
02-07-06, 01:37
konser oncesi provalarını izledim orda birebir tarkan gibiydi sesii

vay vay buda kimmmiiiiiisssss:4:

EmiLy
02-07-06, 11:56
ben de provalarını dinledim, Tarkan sanmıştım :))
gerçekten ses tonu Tarkan'ın ses tonuna çok benziyor...
Hayırlısı olsun diyelim..
umarım başarılı olur..beklenildiği gibi yaza damgasını vurabilir...

dilaraer
02-07-06, 12:12
ahh yaaa...sonunda bu adamin kim oldugunu ögrendim...
sesini cok begeniyorum diye yalan sarkisinin o bölümünü kesip bütün gün dinlemistim:36_11_6: :36_11_6:
hakan, beni aydinlattigin icin tsk ederim:36_1_21:
albüm icin de murat'a hayirlisini diliyorum:36_1_11:

Samet
02-07-06, 12:12
hadi basarilar dilerim

Nzl
02-07-06, 13:10
AMA O “AŞKI BULAMIYOR” ??!!

KARŞINIZDA MURAT BOZ…

Önümüzdeki günlerde “Aşkı bulamam ben” isimli single çalışmasıyla ortalığı kasıp kavurmaya hazırlanan Murat Boz’u aslında hepimiz yakınen tanıyoruz.

Yıllardır Tarkan’ın vokalistliğini yapan,birçok reklam müziğini seslendiren, Hepsi grubuyla “Yalan” isimli parçalarında duet yapan ve kendini bugünlere hazırlayan Murat Boz karşımıza ilk olarak Sarı Ev ve Stardium etiketi altında piyasaya sürülecek olan single çalışması “Aşkı Bulamam Ben” ile çıkıyor. Söz ve Müziği Nil Karaibrahimgil imzalı “Aşkı Bulamam Ben” in aranjesi ise Ozan Çolakoğlu’na ait. Ayrıca single çalışmasında iki adette remix versiyonu bulunan “Aşkı Bulamam Ben” yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor

Murat Boz single çalışmasının video klibinde Türkiye’nin en iyi yönetmenlerinden “Süleyman Yüksel” ile çalıştı. Klipte Murat Boz’a üç Brezilya’lı üç tanede Çekoslavak model eşlik etti. Çekimleri on dört saat süren video klip için seçilen mekan Film Sokağı Stüdyoları oldu.

Single çalışmasından kısa bir süre sonra Sarı Ev ve Stardium Etiketi altında album çalışmasınıda piyasaya sürecek olan Murat Boz çok heyecanlı. Albümünde Türkiye’nin önde gelen müzisyenleriyle çalışan Murat Boz ayrıca kendi imzasını taşıyan parçalarıda yorumladı.

IDDIALIYIZ…

BU YAZ ALIŞILMIŞLIKLARI BOZMA YAZI…

BU YAZ AŞKI BULMA YAZI…
http://www.radyotatlises.com.tr/Haberler.asp?HID=341