PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 27 Agustos'10 Konserden Izlenimler

badboyserkan
28-08-10, 14:47
27 AGUSTOS 2010 Tarkan Harbiye Acikhava Konser Izlenim Notlari

http://img820.imageshack.us/img820/3108/dsc01535new.th.jpg (http://img820.imageshack.us/i/dsc01535new.jpg/)

Harbiye Acikhavada istanbul turnesine cikan Tarkan 27 agustos gecesi yine sevenleri ile bulustu.

- Tarkan'i izlemeye gelenler arasinda ; Futbolcu oktay engin,Seda Sayan'in oglu Ogulcan engin,Ayse ozyilmazel,Oben Budak konserde en onde yerlerini aldilar.

- Tarkan'in sahne onune olusturulmus platformu seyiriciler arasinda mesafeyi kaldirmis gibiydi.Cok rahat esnek sekilde sahne onunde gezebiliyordu.Bu durum sanatci hayran iliskisini dahada anlamli kilmis gibiydi.

- Tarkan cikis sarkisi acimayacak adli parcasi ile bizleri sasirtti. Perdelerin arkasindan firladi. Asansor sistemini bu seferki konserlerde yapmayacak.Sadece harbiye acikhavada oncesinde yapilmis olan 2 konsere ozeldi.

- Tarkan sahne onunde sarkisini soylerken protokol onundeki kisiler ile adeta burun buruna gibiydi.Onde yer alan DMC muzik yapimcisi samsun demir'e oynarken Tarkan ictenlikle sarildi.Bu durum yapimci-sanatci iliskisinin ne kadar kuvvetli oldugunu vurgulamaktaydi.

- Tarkan klip cekimlerini tamamladigini soyledi ama henuz detaylarinda var oldugunu biraz konserde anlatti.Klip yonetmenide konserdeydi herkesin huzurunda onada tesekkur etti. Tarkan konserde klip yonetmenine soylemi ; Hele ki bir sahne var ki bayildim olay bitmistir dedi.Cok begeneceksiniz klipleri dedi. Klip Adimi Kalbine Yaz ve Op Op sarkisina cekiliyor ve ikisi ayni anda yayinlanacak.

- Harbiye acikhava merdiven durumlarini bos birakarak nezih bir durumada imza atmis oldu ozellikle ön kategori bloklarinin merdivenleri bos tutuldu.

- Oncesinde tempolu baslayan konserde bir muhafazakar oturus hakimdi ramazan ayi dolayisiyla olsa gerek :) Sonrasinda herkes acilmaya basladi.Tarkana hep bir agizdan ayakta binlerce kisi eslik etti.

twilight
28-08-10, 15:28
güzel bi konser olmus anlasilan...bu haftadaki konserlere katilanlara iyi eglenceler... :)

denizarya
28-08-10, 15:36
evet kesin güzel olmustur zaten...ama ben videolari bekliyorum gidenlerden

**MegaStarkan**
28-08-10, 17:06
Yenilikler yapmasi, sasirtmasi iyi olmus :)

TARQANIM
28-08-10, 17:14
okurken bile heycanlaniyo insan..videolari merakla bekliyoruz