PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan özel biri

sweet
26-08-10, 12:41
Erol Büyükburç'un yorumu

Tarkan hakkında da konuşan Büyükburç, "Tarkan'ın çok büyük bir yaratıcılığı yok, beste-söz anlamında başkalarından besleniyor. Ancak sahnedeki duruşuyla, karizmasıyla özel bir çocuk. Ama Tarkan'ın 'Şıkıdım boyutu'nda kalmaması lazımdı, çocuk o boyutta kaldı. Çocuğu orada kilitlediler" dedi.

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2010/08/26/hande_ve_demet_star_degil

TheLastAirBender
26-08-10, 13:51
adam şıkıdım boyutunda kalmadıki siz adamın her albümde yarattıgı farkı göremediniz sadece , anca erman toroglu gibi yorum yapın siz saksı degilsiniz nede olsa :18: . söz ve beste yetenegi yok demeye getirmiş bide bunun kafa iyi kesin...:11:

Bamboo
26-08-10, 13:52
söz beste konusundaki düşüncelerine hariç diğerlerine aynen katılıyorum..

twilight
26-08-10, 14:02
maalesef Tarkan,Avrupada ve Asyada,Şıkıdımla ünlü...keşke Vay Anam Vay yada ne bileyim,başka bi şeyle ünlü olsaydı ama maalesef bu bi gerçek..ama beste ve söz konusunda katilmiyorum...''İkimizin yerine'',''adimi kalbine yaz'' gibi sarkilari dinlememis galiba sayin büyük burc.. :)
Saygilar...

trkntrkn89
26-08-10, 14:14
çocuk da neyse çok seviyorlar kullanmayı..

denizarya
26-08-10, 17:02
sarkilarin cogunu tarkanin yazdigini bilmiyor galiba yyya

TARQANIM
26-08-10, 17:22
bu adami hic sevmiyorum olumlu yada oldumsuz yorum yapsin hic samimi biri degil..soguk cok soguk

fatihvefatih
26-08-10, 17:48
ya arkadaşlar siz nasıl Tarkan hayranısınız, hadi mantıklı bişey söylese tamam destekleyin doğru neyse o deyin diyecem ama adam resmen içkili midir nedir bu sözleri söylerken saçmalamışta saçmalamış "Tarkan'ın çok büyük bir yaratıcılığı yok, beste-söz anlamında başkalarından besleniyor" yani bu sözleri sanki doğruymuşcasına, mantıklıymışcasına kabullenmişsiniz, valla beni bile kızdırdınız yazık siz be!! Tarkan her anlamda Avrupa düzeyinde bir sanatçıdır, laga lugaya hiiiç gerek yok, bu haberi koyan arkadaşa da sesleniyorum yani bu adam kimdirki kalkmış haber diye önümüze koyuyorsunuz!! ben bir daha bu tip insanların, koca bir hiiiiçten başka bir anlam ifade etmeyen insanların yorumlarını buraya haber diye koymamanızı istiyoruz. Murat boz, eda-metin özülkü, erol büyükburç, kimdir bunlar bee, albümlerin hepsini topalasan Tarkan'ın tek bir albümü kadar bile satamamış insanların Tarkan'a hakaretlerini burada yayınlıyorsunuz yazık size valla!!

eskalen
26-08-10, 18:23
Arkadaslar su haber eklemeyle ilgili bir sey belirtmek istiyorum..Belki ustume vazife degil ama..

- Tarkan hakkinda olumlu-olumsuz haberler foruma eklenebilir. Onemli olan tarafsizliktir. Duygusal role girmeden tarkan hakkinda haber eklemek en akilli fanin isidir...Kimse kusura bakmasin..

- Ayrica Tarkan hakkinda demecler veren sanatcilar/oyuncular/otoriterler vs. Bunlar Tarkan hakkinda konusmasi haber olur... Ister cok olumsuz olsun haber yine foruma eklenir...Celallenmenin bir anlami yok...Koru korune nirvana'ya ulasmis fan duygusullagina kapilmadan duygu ve aklin ortakligi sekilde yorum yapilmali...(Genel olarak soyluyorum sadece bu haber hakkinda degil)

- Foruma Tarkan hakkinda haber ekleyen kisi/kisiler suclanamaz..."Sen nasil eklersin bu haberi.Eklemeyin boyle haberler" diye soylenmek cok sacma. Istemeyen olumsuz haberleri okumaz ve yorumda yapmaz! Bu kadar basit... Tarkan hakkinda olumlu haberleri olmasina ve eklenmesine tabii ki isteriz.Cok da mutlu oluyoruz. Ama yeri geldiginde olumsuz haberlere karsi hircinlasmak, yorumlarin haberden bile uzak tartismalara yol acmasini saglamak kendi nefsimizin hakimiyetini saglayamadigimiz anlamina geliyor...Bence en cok da bu durum hicbir Tarkan hayranina yakisan bir sey degildir..

- Bir de sunu soylemek istiyorum...Ne kadar burada "nutuk" atsak da internet ozgur bir ortam...Herkes istedigi sekilde yorumlarini belirtir...Lakin birakilan her yorum insanin kisiligini,karaterini ve en onemlisi "olgunlugunun" aynaki bir parcasi olmakta bunu da unutmayalim!

Dark_blue
26-08-10, 19:50
SAKSI DEGILIM BEN !!!

http://img839.imageshack.us/img839/5708/yomcath7jmycas6wtm8caps.jpg (http://img839.imageshack.us/i/yomcath7jmycas6wtm8caps.jpg/)

**MegaStarkan**
26-08-10, 22:01
Eski haber basta sandim, daha önce de böyle yorumlarda bulunmustu gereksiz sözler. Tesekkürler haber icin.

sweet
27-08-10, 15:19
ya arkadaşlar siz nasıl Tarkan hayranısınız, hadi mantıklı bişey söylese tamam destekleyin doğru neyse o deyin diyecem ama adam resmen içkili midir nedir bu sözleri söylerken saçmalamışta saçmalamış "Tarkan'ın çok büyük bir yaratıcılığı yok, beste-söz anlamında başkalarından besleniyor" yani bu sözleri sanki doğruymuşcasına, mantıklıymışcasına kabullenmişsiniz, valla beni bile kızdırdınız yazık siz be!! Tarkan her anlamda Avrupa düzeyinde bir sanatçıdır, laga lugaya hiiiç gerek yok, bu haberi koyan arkadaşa da sesleniyorum yani bu adam kimdirki kalkmış haber diye önümüze koyuyorsunuz!! ben bir daha bu tip insanların, koca bir hiiiiçten başka bir anlam ifade etmeyen insanların yorumlarını buraya haber diye koymamanızı istiyoruz. Murat boz, eda-metin özülkü, erol büyükburç, kimdir bunlar bee, albümlerin hepsini topalasan Tarkan'ın tek bir albümü kadar bile satamamış insanların Tarkan'a hakaretlerini burada yayınlıyorsunuz yazık size valla!!

eskalen benden önce sana gerekli cevabı vermiş... eskalenin yazdıklarını düşünemediğin için asıl sana yazık valla!!