PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kastamonuda seyirci toplama yarisinda musti galip geldi

denizarya
21-08-10, 20:05
Tarkan ve Mustafa Sandal hayranlarının seyirci toplama yarışında 'galip' belli oldu
Tarkan'ın 7 Ağustos'taki Kastamonu konserinin ardından gözler aynı kentte sahne alacak olan Mustafa Sandal'a çevrilmişti. İki sanatçının fanları internette büyük bir iddiaya tutuşmuş, hatta Musti hayranları Kastamonu'ya otobüs kaldıracaklarını söyleyip Tarkan'dan daha fazla seyirci toplayacaklarını öne sürmüştü. Musti'ciler sözünde durdu ve Kastamonu, 19 Ağustos akşamı tarihinin en kalabalık konserine ev sahipliği yaptı. Tam 45 bin kişiyi meydana toplayan Musti, bu tarihi kalabalığı kendi cep telefonuyla da kaydetti. Ünlü sanatçı, bu rakamla aynı kentte 4 bin seyirci toplayan Tarkan'ı geride bırakmış oldu.

BUKADAR YALAN HABER OLAMAZ...HERYERDE TARKANIN 50 BIN SEYIRCI TOPLADIGI SÖYLENDII..BURDA 4 BIN YAZIYOR...MÜMKÜNMÜDÜR BU SIZCE YAA...4 BINMIS!!!!!!!

sabah gazetesi

ekrem
21-08-10, 23:28
adam okadar ezikki kendi teliyle cekmisya yok boyle bisiyya cok guldumya :) yemin ediyorum tarkan hic konusmasa sadace konu mankeni olarak sahnede beklese yine mustafadan 10 kat fazla seyirci toplar

ece**
21-08-10, 23:37
o 4 bin dediği tarkanın konser alanındaki sadece birinci sırasıdır bee :D hey yawrum hey ....

Bamboo
22-08-10, 00:02
yalan uydurma olduğu o kadar bariz belliki.. musti 45.000 toplayabilirken tarkan sadece 4000'de kalcak.. peh bu kadar da saçmalık olmaz.. ancak tarkanı sevmeyen tanımayan birileri inannır bu habere.. diğerleri de ağızlarını bırakıp başka bi taraflarıyla gülcekler walla.. saçmalığın daniskası resmen..

~LüTFü_
22-08-10, 00:14
belkide olabilir mustafa sandal sponsorlardan dolayi bedava halk konserleri veriyordu buda onlardansa normaldir....

xurush'nine
22-08-10, 00:40
Evela bu - Tanriya bin sukurler olsun Tarkan'in konserlerine hic bir zaman seyirci toplama gibi bir derdi olmadi, insallah bundan sonra da olmaz..Ikincisi daha once forumda da tartisilmisti bu konu -hayranlar baska illerden atobus falan organize ediyorlarmis konseri destekleme amacli..Olsa da sahte kalabaliktir..Hani devlet buyuklerini dinlemek icin insanlari bir araya toplarlar ya onun gibi bir sey iste..

mage
22-08-10, 01:26
arkadaslar ben kastmaonuda yasıyorum. Tarkan kastamonunun taskopru ilçesinde konser verdi. Taşköprüye kastmaonudan gelenlerle toplan 50 bin seyirci oldu. Mustafa sandal ise Kastmaonu merkezinde konser verdi. Tarkanın konser alanı mustininkinin en az 2 katıydı 2 side doluydu. Yani musti en fazla 25 kişi topladı oda kimse bepğenmedi performmansını seyirci çoşmadı olmadı kastmaonu felan gibisinden şeyler söyledi bunlar yalan haber tek gerçek var oda TARKAN.

günışığım
22-08-10, 03:38
4 bin dedigi sadece alana giremeyen seyirci sayisi tarkanin bu tespit edilmis organizasyonu yapanlar bunu soyluyor. trafik kitlendiginden alana ulasamayan 4 bin kisi vardi... tarkanin konserindede 40 bin 50 binden fazla seyirci vardi yalan haber uydurmasinlar bu kadar ezik mi bunlar

Buzlukahve
22-08-10, 16:15
tarkanda heryer trafik oluyor ben mustafa sandalın hiç bi konserinde trafik hatırlamıyorum:) külliyen yalan bu haber ayrıca musti son albümüyle ne kadar bittiğini göstermiş oldu normalde eski albümleri güzeldi

starzu
23-08-10, 10:26
ama haklarını verin canım çook çalışmışlar tarkan bu kadar çalışsaydı rakam ne olurdu acaba?

tarkaseksüel
23-08-10, 12:42
4 bin kişilik tarkan konseri mi olur yaa harbiye bile nasıl doluyor kaç gecedir