PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan klip önemli!!!

smh
20-08-10, 18:09
arkadaşlar ben aynı zamanda oyunculuk yapıyorum ve bazı gruplara üyeyim facebookta tarkanın adımı kalbine yaz klibi için oyuncular aranıyor sizde şansınızı deneyin bence:)

ÜNLÜ POPSTAR TARKAN TEVETOĞLU NUN ADIMI KALBİNE YAZ İSİMLİ PARÇASININ KLİP ÇEKİMİ İÇİN 18-20 YAŞ ARALIĞINDA BAY ve BAYANLARA İHTİYACIMIZ VARDIR. ( AYRICA BİR KAÇ SAHNE İÇİNDE AYRICA DÖVMELİ İNSANLARA ve DANSÇI BAYANLARA İHTİYACIMIZ VARDIR. )

İLGİLENEN ARKADAŞLARIMIZIN EN GEÇ PAZAR GÜNÜ 15.00 SAATİNE KADAR FOTOLARINI BİRDE FİZİKSEL VE İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ İÇEREN BİR CV LERİNİ MAİL ADRESİMİZE GÖNDERMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR. TEŞEKKÜRLER..

TEL:0212 217 78 47

caddecasting@hotmail.com

adres: kervangeçmez sok. kervan iş merkezi no:10/2 mecidiyeköy (karakolun arka sokağı)

fincan
20-08-10, 18:15
Tüh hiçbiri tutmuyo bende ne yaş ne iş ne yer başka sefere artık:))) işin esprisi bir yana burdan biri eğer seçilirse kendim gibi sevinirim büyük şans

denizarya
20-08-10, 18:24
niye bu tarkanin resmi sitesinde yada resmi face adressinde yazilmadii...

trkntrkn89
20-08-10, 18:36
daha klip çekilmedi valla güme gidiyor şarkılar,ayrıca samsun demir ön hazırlıklar bitti demişti eqer bunlar ön hazırlıklara dahil değilse bekle bekle gelmez klip...

denizarya
20-08-10, 18:41
evet aynen..hic sanmiyorum simdi henüz aramalarina..öyleyse cook beklicez

Mega_Star
20-08-10, 18:50
ne daha klip çekilmemiş mi bayramdan sonraya kalır bu gidişle

gence
20-08-10, 19:18
arkadaşlar ben aynı zamanda oyunculuk yapıyorum ve bazı gruplara üyeyim facebookta tarkanın adımı kalbine yaz klibi için oyuncular aranıyor sizde şansınızı deneyin bence:)

ÜNLÜ POPSTAR TARKAN TEVETOĞLU NUN ADIMI KALBİNE YAZ İSİMLİ PARÇASININ KLİP ÇEKİMİ İÇİN 18-20 YAŞ ARALIĞINDA BAY ve BAYANLARA İHTİYACIMIZ VARDIR. ( AYRICA BİR KAÇ SAHNE İÇİNDE AYRICA DÖVMELİ İNSANLARA ve DANSÇI BAYANLARA İHTİYACIMIZ VARDIR. )

İLGİLENEN ARKADAŞLARIMIZIN EN GEÇ PAZAR GÜNÜ 15.00 SAATİNE KADAR FOTOLARINI BİRDE FİZİKSEL VE İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ İÇEREN BİR CV LERİNİ MAİL ADRESİMİZE GÖNDERMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR. TEŞEKKÜRLER..

TEL:0212 217 78 47

caddecasting@hotmail.com

adres: kervangeçmez sok. kervan iş merkezi no:10/2 mecidiyeköy (karakolun arka sokağı)

caddecast@hotmail.com yazıyo facebook sayfasında

email adresi yanlış verilmiş .
http://www.facebook.com/group.php?gid=54686007457 &ref=search#!/group.php?gid=54686007457&v=info&ref=search

Bu da facebook adresi.ama kliple ilgili bi duyuru göremedim.ne derece doğrudur bilemem

ece**
20-08-10, 19:19
böyle bişey olsaydı , tarkanm.com- tarkanonlıne/facebook-twıtter gibi resmi yerlerde duyurulurdu.süs olsun diye açmadılar orayı.

ozgem__
20-08-10, 19:37
aslında güzel şans(: yaşım falan tutsa isterdim(:

denizarya
20-08-10, 20:11
sanimiyorum bunun dogru olduguna..ama tabi bilinmez

sweet
20-08-10, 20:21
casting ajanslarının çok tutulan bir dizi v.s. olduğunda uyguladığı strateji, zamanında ajanslarla fazla aşır neşir olduğum için iyi bilirim...

yine de umarım doğrudur

bounce
20-08-10, 20:38
Daha kendi adlarına internet sitesi yok bunlar mı yapacakmış klibi..Hotmail hesabı kullanıyorlar halen...
sanki Atilla Taş'ın klibini çekiyorlar da Facebook'dan millete mesaj atıyorlar..İnanmayın böyle şeylere yaa...Sonra o resimlerin hangi erotik sitelerde çıktığını görürüz.

enrique
20-08-10, 20:42
yemeyin bunlari ya allah askina. tarkan gidip de hotmail uzantili adres kullanan casting ajansimi kullanacak. caddecasting nedir ya :)

biraz uyanik olun..

smh
20-08-10, 20:46
arkadaşlar adres yanlıs deıl aradım sordum ayrıca klibiin castı bır tek ajans yapmıyo begenılenler yönetmene gösterılıyor yönetmen seçıyor 5 yıldır bu işteyım yanı yalan olsaydı yazmazdım ayrıca Tarkan.com veya facebook adresıne nıye yazılsın?tarkanın böyle bır sorumlulugu yokkı ne alakası var isteyenler cv göndersın seçilirsenız çaıgırırsınız sonra yönetmenle görusursunuz bu kadar basıt yani şöyle açıklıyım suan bu klip için en az 20 ajans çalısıyor ve 300e yakın oyuncu begenılıcek içlerınden 15-20 kişi seçilerek klipte oynayacak umarım anlatabılmısımdır

denizmavisi
20-08-10, 21:01
inanmayın bu tip haberlere arkadaşlar Tarkan'ın bugüne kadar klibi için ilan verdirttiğini gördünüz mü diyelim ki doğru niye kendi resmi sayfalarından vermiyor??O yüzden bu haber bariz yalan...

smh
20-08-10, 22:10
inanmayın bu tip haberlere arkadaşlar Tarkan'ın bugüne kadar klibi için ilan verdirttiğini gördünüz mü diyelim ki doğru niye kendi resmi sayfalarından vermiyor??O yüzden bu haber bariz yalan...

hayda ya bişe paylastım pişman ettirdiniz arkadaşlar Niye yayınlasın resmi sayfasından ne diyecek oyuncu arıyorm klip içinmı dıyıcek lütfen yapmayın rica ediyorm ajanslar bakar reklam klip işlerine ben belki tarkancoll dan oynamak isteyenler olabılır diye sizinle paylaşmak ıstedım her yerde yok bu haber ama göruyorm kı hata etmişim isteyen inanmasın

xurush'nine
20-08-10, 22:31
Tuh be, ben de 18 'den gun aliyorum..Yoksa dansci bayan kisminda sansimi denerdim..Bir dahaki sefere artik ..:P :18:

Mega_Star
20-08-10, 22:44
yer tutmuyor yaa :D

özge
20-08-10, 23:45
semih arkadaş doğru söylüyor tarkan çıkıpta sitesinde oyuncu arıyorum demez..Tarkanın yardımcıları ajansa haber yollar şu özelliklerde oyuncular arıyorum der.geriside ajansa kalmış birşeydir..Tarkanla alakalı değildir zaten yönetmenle alakalıdır..ama diğer taraftan ajansın internet sitesi yada duyulmuş adı olmaması düşündürücü çünki Tarkan gibi biri yada onun çalıştığı yönetmen daha duyulmuş düzgün ajanslarla iş yapar gibime geliyor ama belli olmaz..

fatihvefatih
21-08-10, 01:36
hayda ya bişe paylastım pişman ettirdiniz arkadaşlar Niye yayınlasın resmi sayfasından ne diyecek oyuncu arıyorm klip içinmı dıyıcek lütfen yapmayın rica ediyorm ajanslar bakar reklam klip işlerine ben belki tarkancoll dan oynamak isteyenler olabılır diye sizinle paylaşmak ıstedım her yerde yok bu haber ama göruyorm kı hata etmişim isteyen inanmasın

bu sözleri ben yazacaktım sen yazdım, hiiiç olacak şeymi web sitesinde, resmi twitterda, resmi facebook'da klip için 18-20 yaşında bay-bayanlar aranıyor diye! siz burasını ticarethanemi sandınız Allah akıl fikir versin yani kusura bakmayın da! arkadaşımız ne güzel bilgi veriyor sizde pişman ediyorsunuz pes!

Yakisikli89
21-08-10, 16:10
Ohooo. Ben oynardim. Ama yurtdisinda yasiyorum :'(

twilight
21-08-10, 17:46
Cast icin oyuncu ariyorlar ama keske erkek olsaydi...

Dark_blue
22-08-10, 01:20
facebookda filan goremedim ben boyle birsey?

smh
22-08-10, 03:12
facebookda filan goremedim ben boyle birsey?

facebookta editoryum ısımlı bır gruba uyeyim bir sürü iş alnı gelıyor onlardn bırnde vardı bende burda paylastım uyduruyor olamam herhalde heryerde yazmıyor

coolx
23-08-10, 12:12
Çekimler dün başladı.bugün ara var yarın yine devam....

SEA
23-08-10, 13:27
Hemen gönderiim o zaman bi dövmeli fotomu şans bu olur ya, Dudu'dan sonra bi de Adımı kalbime yaz klibinde olmak hiç fena olmaz