PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'a Cagri!

eskalen
17-08-10, 23:34
gecce.com yazari Deniz Nurcan'in yazisi..

TARKAN`A ÇAĞRI !!!

Nihayet Twitter`de beklediğim şey oldu: Megastar Tarkan` da kendine bir hesap açtı!!

http://twitter.com/TarkanOnline

Açtı açmasına ama pek bir nadir twitleri!! Şimdiye kadar sadece 11 tane twit atmiş Megastarcığım..

Tamam anlıyorum..yoğunsun albüm yeni çıkmış, konser maratonun da başlamış!!

Ama yine de !! Yine de!! Madem bu twit olayına girdin, hakkını vermelisin Megastar arkadaşım!!

Diğer sanatçılara bir bak istersen. Bazıları yemiyor içmiyor, iş güç, çel çocuk arası yine twitlerini atıyor!!

Ve hayran sayıları da 50.000 leri geçmiş durumda!!

Sen koskoca Megastarsın, hayran sayın 1.000.000 küsür olması gerekirken sen ne yapıyorsun? Ara da bir seyrek twitle bizi avutmaya çalışıyorsun!!

Böyle olmuyor ama!! Gerçekten olmuyor. Artık o eski erişilmez star tavırları günümüzde çok out Tarkancım..

Bak şöyle dünya starlarına: Ashton Kutcher, JayLo, Demi Moore, P. Diddy, Ricky Martin, Paris Hilton vb..sabah akşam twitdeler maşallah!!

Bir sen eksiksin, bir sen!! Bu twit işini hafife alma derim sana..Daha önceki yazılarımda da dile getirmiştim, bu Twitter icadı artık yeni basın danışmanı oldu siz starlara..

Yeme içme hayranlarınla ve sanatçı arkadaşlarınla diyaloğa geç..

Megastar´sın diye herşeyden geri çekilmene gerek yok..Bence hayranlarının nabzını birebir ölçmen lazım..Bunun için de Twitter´den daha güzel, pratik ve az zaman alan yöntem yok inan bana!!

Evden, cepten, havadan, karadan, denizden, nerden bağlanıyorsan bağlan ama iki lafla şu hayranlarınla.!!

Bekliyoruz seni..Adımızı Twitlerine yaz..inan ki hiç acımayacak..çok güzel olacak..umutlandık bulutlandık..Sen hiç böyle oldun mu, sen hiç böyle twitledin mi?

Tarkan TWITOĞLU, seni çook seviyoruz ve acilen twitlere bekliyoruz :)

Kaynak:gecce.com

**MegaStarkan**
18-08-10, 00:17
Iyi güzelde, Tarkan'in soyadini deforma etme cüretini nerden buluyor acaba.

denizarya
18-08-10, 00:24
sacma bir yazi yaa...twittermis...hic sevmiyorum zaten twitter..ona öyle kolay ulasirsak ne anladik onun bir star oldugunu

tarkaseksüel
18-08-10, 00:31
tarkan twitoğlu hahahaha :D:D

xurush'nine
18-08-10, 00:51
Evet, "twitoglu" hic hos degil..

Mega_Star
18-08-10, 00:57
bu twitir da ne ben daha ne olduğunu bile bilmiyorum :D

fatihvefatih
18-08-10, 01:01
Tarkan'ın seyrek Twit girmesi çok daha iyi! örnek verdiği sanatçılara bakıyorum da evet Demet Akalın, Gülben Ergen, Reyhan Karaca ve niceleri Twitter'ın başından kalkmıyorlar maşallah!! bu kadar da olmaz hani!! Tarkan en doğrusunu yapıyor, önemli bir mesajı vermesi gerektiği zaman Twit atıyor, ya da attırıyor :))

eskalen
18-08-10, 01:45
1- "Twitter kotu o da neymis demek" cogu seyi gormezden geliyor demek. Sevmeyen sevmez tamam da forumdan bile cogu uye Tarkan albumuyle ilgili yakin haberlerin twitter'da patladigi gorunce twitter'a sadece bunun icin uye olup hesap acan dolu uye var...Once dusunuerek cevap verelim derim...

2- Deniz Nurcan kotu bir yazi yazmamis kendi fikridir... Tarkan'in tabii kendisi bir seyler yazmaz... Basin danismani kisi/kisiler yaziyordur.. Ki Tarkan'in strateji degismez..Icten ama lauballik yok...Medya'ya hayranlarina da boyle zaten herkes biliyordur artik...Ayrica Tarkan'a her magazin/aktuel kose yazari hep boyle bir cagri yapmistir. Iyice kopuyor hayranlarindan medyadan kose yazarlarindan falan diye...Senelerdir soylerler hep. Aslinda kendileri Tarkan ile roportaj yapamadigindan boyle onerileri cagrilari oluyor :))

Bi de Tarkan gidip internetten mi yakinlik kuracak hayranlariyla...Normalde tv, program vs. alaninda yer alan biri degil...Surekli ve guncel olarak gazete ve magazinde yer alan ve sik KONUSAN biri degil...Gidip sanal alemde bu yakinlasmayi mesafeyi kapatmayi dusunmek bile cok sacma...Yazar kendi capinda tipik bir oneri belirtmis...Kendi dusuncesidir saygi duymak gerek...

Kisacasi Tarkan'in twitter'i boyle az oz dilde kullanmasi cok iyi... Ki beklenen de budur.

günışığım
18-08-10, 01:52
yazi cok uzadikca sacmalamaya baslamis sanami soracak tarkan ne yapacagini hallah hallah...

aylin_23
18-08-10, 02:45
ben bu twıterdan bır halt anlamadım sırf megastarım ıcın uye oldum bencede az ve oz olması ıyı

denizmavisi
18-08-10, 03:07
Tarkanın işi gücü yok da sanal alemde bizlerler mi yazışacak twitter gibi sitelere de danışmanları yazıyordur eminim,gerçek alemde bizlere uzak olan insan sanal alemde mi bizlerle yakınlaşacak hiç kimse böyle bişey beklemesin,kaliteli albümler çıkarıp,kliplerini çeksin ve bolca konserler versin bize yeter

pare pare
18-08-10, 04:25
Cok ilginc bencede hakli . . .

gokhantevetoglu
18-08-10, 05:17
soyadımın bole kullanılmasına karsıyım...

ece**
18-08-10, 12:11
tarkan twıtoğlu ha :) ama kabul edelim komik olmuş yani yazının sonu saçma maçma ama iyi benzetmeler kullanmış :) ...ama tarkan gerektiği zaman twıtter'a yazıyo(yada yazdırıyo) bişeyler.başka ne yazacak sanki adam işi gücü yokta.yeterli bu kadarıda eskiden internet özürlüydü bunu bile yapmazdı.bukadarı da kâfi ...

sally
18-08-10, 15:59
Sacma yazi Tarkanin isi gücü yok da sabah tan aksama kadar twitter e mesaj yazacak saten twitter hic sevmem

bounce
18-08-10, 16:39
Bak şöyle dünya starlarına: Ashton Kutcher, JayLo, Demi Moore, P. Diddy, Ricky Martin, Paris Hilton vb..sabah akşam twitdeler maşallah!!
dünya starlarına bakın!!!!!belki Ricky Martin ama onun da tadı kalmadı.. saçmalamış tamamiyle..

simgem__
18-08-10, 16:59
bence tarkanın az ve öz girmesi daha iyi ...

eLiF
18-08-10, 17:14
Gerekli şeyleri paylaşıyo zaten, fazlasına gerek yok

smh
18-08-10, 21:12
Ben o yazıları yazanın Tarkan oldugna ınanmıyorum ekıbı yazıyor zaten herkes internet sitesine bakmaz facebook twitterden daha kolay haberlerıne ulasılması o amaçla açmıs muhabbet için değil

ozgem__
18-08-10, 21:21
1- "Twitter kotu o da neymis demek" cogu seyi gormezden geliyor demek. Sevmeyen sevmez tamam da forumdan bile cogu uye Tarkan albumuyle ilgili yakin haberlerin twitter'da patladigi gorunce twitter'a sadece bunun icin uye olup hesap acan dolu uye var...Once dusunuerek cevap verelim derim...

2- Deniz Nurcan kotu bir yazi yazmamis kendi fikridir... Tarkan'in tabii kendisi bir seyler yazmaz... Basin danismani kisi/kisiler yaziyordur.. Ki Tarkan'in strateji degismez..Icten ama lauballik yok...Medya'ya hayranlarina da boyle zaten herkes biliyordur artik...Ayrica Tarkan'a her magazin/aktuel kose yazari hep boyle bir cagri yapmistir. Iyice kopuyor hayranlarindan medyadan kose yazarlarindan falan diye...Senelerdir soylerler hep. Aslinda kendileri Tarkan ile roportaj yapamadigindan boyle onerileri cagrilari oluyor :))

Bi de Tarkan gidip internetten mi yakinlik kuracak hayranlariyla...Normalde tv, program vs. alaninda yer alan biri degil...Surekli ve guncel olarak gazete ve magazinde yer alan ve sik KONUSAN biri degil...Gidip sanal alemde bu yakinlasmayi mesafeyi kapatmayi dusunmek bile cok sacma...Yazar kendi capinda tipik bir oneri belirtmis...Kendi dusuncesidir saygi duymak gerek...

Kisacasi Tarkan'in twitter'i boyle az oz dilde kullanmasi cok iyi... Ki beklenen de budur.

çok güzel özetlemişin gökhan abi :) saol varoll :)

fantin
19-08-10, 04:54
O hayranlarına Şarkılarıyla ulaşıyor zaten bide twetle mivitle uğraşmasına gerek yok.Her kim yazdıysa iş olsun diye yazmış.Töbe töbe.

Pamela_beyazgul
19-08-10, 11:29
bence hic gereki yok! Fazla girmesin, onemli haber olsa yazsin o kadar!!!! Onu diger sanatcilarla kiyaslamayin, o baska!!!!!

the_answer3535
19-08-10, 12:06
Bence böylesi gayet iyi.Twitter'ı çok kullanan ünlüleri de görüyorz.Şu an cafedeyim, karnım acıktı falan yazıolar.Tuvaletini yaptığını da yazsınlar bari.Tarkan'ın böyle kullanması çok çok iyi böyle de kullanmaya devam etsin Twitter'ı

Bamboo
19-08-10, 13:55
bence çok doğru yazmış tarkan hem face'te hemde twiterda çook daha aktif olmak zorunda tamm her şeyi yazamamaz belki ama bakın konserleri oluyo çok güzel en azından bunlarla ilgili duygu ve düşüncelerini mesela bakın konser hasılatları açıklandı kendi ile ilgili herşeyi yazmalı yoksa nerdyese haftada 1 tane mesaj yayınlamanın hiç bi anlamı yok.. boşuna açmış olur.. ben yazara çok katılıyorum bu konuda.. soyisim deformesine gelince espri yapmış kötü bişey göremedim ben komik olmuş bence.. :)

Elif Yokgörme
21-11-10, 21:56
yazi cok uzadikca sacmalamaya baslamis sanami soracak tarkan ne yapacagini hallah hallah...

bencede çok haklısın çok saçma bir yazı.

Elif Yokgörme
21-11-10, 21:59
çok saçma bi yazı olmuş gerçekten.kimi ne ilgilendiriyor tarkan ın ne yaptığı.bu tarkan ın bileceği birşey.

flores
21-11-10, 22:38
bu twitir da ne ben daha ne olduğunu bile bilmiyorum :D

ben de 3-4 aydir uye olmusum..ama hala bir sey anlamiyorum bunda ne gormusler.:))