PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İçimdeki çocuk star (TAKVİM-3)

Nzl
30-06-06, 09:17
İçimdeki çocuk star
Ne kadar ünlü olursanız olun içinizde var olan çocuğun zıplayıp dışarıya çıkmasına hiçbir şey engel olamaz... Tıpkı Tarkan gibi... Megastar'ın en büyük keyfi uçurtma uçurup, ördekleri ile oyunlar oynamak.

Türkiye'den binlerce kilometre uzakta, Rusya'dayız. Tarkan'la yürüdüğümüz her anda biri onu çevirip imza istiyor. Özellikle kızlar Megastar'a büyük ilgi gösteriyor. O vakur ve mütevazı haliyle kimseye "Hayır" demiyor. Bunun bir nedeni de içindeki çocuğun afacanlığı... Bakın Tarkan'ın içindeki çocuk ona neler yaptırıyor...

* İçinizdeki çocukla çok konuştuğunuz için mi bilmiyorum ama ben sizin boş zamanlarınızda uçurtma uçurduğunuzu duydum.
Tabii canım. Uçurtma uçuruyorum, çiftlikte ördeklerle oynuyorum, yem atıyorum onlara.

* Rusya ile alakası yok ama geçen günlerde gazetelerde çıktığı için merak ediyorum. Organik tarımla ilgilendiğiniz yazıldı, doğru mu? Benim bizzat?

* Evet bir arsa aldığınız ve organik tarım yapmaya başladığınız.
(Gülüyor.) Yok, kendim için düşünüyorum ama kendi bahçemde domatesimi ekeyim, biberimi ekeyim. Kendimle ilgileneyim. Şu anda balkonuma bile ektim biliyor musun? Sabahları domates suluyorum. Kimse görmeden şortumla. Görseler de ne olacak ki "Tarkan domateslerini suluyor" diyecekler (Gülüyor). Böyle yaşıyorum işte İlkeciğim. Ben öbür türlüsünden hoşlanmıyorum, etrafımda sahte insanlar, sahte bir dünya. Aynada kendine bakıp bakıp "Ne kadar hoşsun ne kadar güzelsin" böyle yaşamıyorum.

* Bir röportajınızda "Çiftlik hayatı yaşadığım zaman bütün isteklerim gerçekleşmiş olacak" demişsiniz. Şu anda gerçekten bütün isteklerinizi gerçekleştirdiğiniz bir noktada mısınız? Çünkü artık bir çiftliğiniz var.
Yok, öyle mi demişim. Eminsin değil mi? (Gülüyor.)

* En azından öyle yazılmış.
Yine gerçekten en büyük rüyam öyle bir yerde yaşamak, hayvanlarla iç içe. Kendim ekip biçeyim, ekmeğimi yapayım, kendim fırınım olsun, taş fırınım. Domatesli, festeğenli, zeytinli ekmekler yapayım.

* Gerçekten yapabilir misiniz? Yaparım, her şeyi yaparım ben (Gülüyor).

* At var mı çiftlikte?
Atlarımın henüz ahırları hazır değil ama var. Bir yerlerde bekliyorlar beni. Aslında gelecekte böyle bir hayat istiyorum.

* Bu çekirdek de çok konuşuluyor.
Çok yiyiyorum. Dün gece Bilge elimden aldı. Abur cubur yediğimde, kızıyorum kendime. Şu taraf (Göbeğini gösteriyor) çabuk yağlanıyor. Adım çıktı zaten, benim Türkiye'de. "Tarkan kilolu" diye.

Arif Mardin'i unutmadı
MEGASTAR müzik tarihine adını altın harflerle yazdıran Arif Mardin'i de unutmadı. Ünlü sanatçı, Mardin için şunları söyledi: "Amerikan ve dünya müzik sektörüne damgasını vuran Arif Mardin'in vefatı büyük bir kayıp. Yeteneği, bilgisi ve yer aldığı birçok projedeki başarılarıyla örnek gösterilen, efsane kabul edilen, yeri doldurulamayacak bir müzik adamı, bir duayen, bir dahi idi. Eşi, tüm ailesi ve müzik dünyasına başsağlığı dilerim."

Konser öncesi buz
Provalarınızda da neredeyse bir konser veriyorsunuz. Biz hep böyleyiz. Çoğu konserde provamız uzun sürüyor. Emin olmak için. Her şey güzel olsun, en iyisi olsun diye. Çünkü bu an için aylardır bekliyor insanlar. Her şey dört dörtlük olsun, olabildiği kadar iyi olsun diye, çalışmak lazım hep.

* Konser saati yaklaşıyor ve elinizde bir tabak makarna var... Konser öncesi her zaman yediğim şey bu, makarna. Risksiz, öyle balık, et falan yiyemiyorum maalesef, nişasta enerji. Buz, evet yiyiyorum. Soğuk, soğuk. Dondurma, buz.

Sahnede duygu alışverişi
Seyircilere bakarken sahneden derinlere dalıp gidiyorsunuz. Yaşadıklarınıza inanamıyor musunuz?Anlatılamaz bir duygu. Aslında çoğu zaman kendim bile hayret ediyorum. Binlerce insan aylarca bu günü bekliyorlar ve 2 saatlik bir şey topu topu. Onların gözlerinde beni görmek, bana olan sevgilerini, o coşkularını görmek, beni duygulandırıyor. Ben de onlara, aynı duyguyu geri vermek istiyorum. Ben çok konsere gittim. Birçok büyük starı izledim, çok iletişim kurmuyorlar. Belki sen de tanık olmuşsundur. "Thank you" diyorlar, en son gidiyorlar. Yabancı konserlerden bahsediyorum. Ve şikayet edenler var bununla ilgili. Ben iletişim kurmayı, sohbet etmeyi seviyorum.

http://www.takvim.com.tr/gnc119.html

EmiLy
30-06-06, 09:33
içindeki çocuk hala yaşıyor ne güzel..uçurtma uçurup ördeklerle oynuyormuş...inşallah içindeki çocuğu hiçbir zaman kaybetmez...
Teşekkürler Naz...

Blg
30-06-06, 13:26
Haber için teşekkür ederim:)

b_a_S_k
30-06-06, 13:33
"O vakur ve mütevazı haliyle kimseye "Hayır" demiyor" teşekkürler nazzz
http://img240.imageshack.us/img240/3361/x1pnwjjkhj3owidi5ypnja2o1fqw8b.jpg

HakanÇelik
30-06-06, 13:41
:36_1_11: :36_1_11: :36_1_11:
:36_3_15: :36_3_15: :36_3_15: