PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Müthiş kapışma

sweet
11-08-10, 13:39
Tarkan'ın dört bin kişinin izlediği Kastamonu konserinin ardından aynı kente Mustafa Sandal gidiyor. Musti'nin fanları konser alanını doldurmak için diğer kentlerden otobüsler kaldırıyor

Popçuların yaz konserleri tam gaz sürüyor. Yaz aylarında sanatçıların yüzünü ise festivaller güldürüyor. Festivallerde en çok boy gösteren şarkıcılar arasında; Tarkan, Mustafa Sandal, Kenan Doğulu, Serdar Ortaç, Muraz Boz, Demet Akalın, Işın Karaca, Gülşen ve Hande Yener ilk sıralarda yer alıyor. Bu arada konserlerdeki seyirci sayısı da gövde gösterisine dönüşüp rekabete neden oluyor.

DÜELLOYA DÖNÜŞTÜ
Tarkan ile Mustafa Sandal'ın 16 yıllık rekabeti Kastamonu'da düelloya dönüşüyor... Tarkan 7 Ağustos'ta burada konser vermişti. Sandal da 19 Ağustos'ta Kastamonu'da sahne alacak. Kulislerde hangi konserin daha kalabalık olacağı merak edilirken, Sandal fanları Türkiye'nin dört bir yanından otobüsler kaldırarak konser alanını doldurmak için organize olmaya başladı. İnternet ortamındaki yazışmalarında Tarkan konserindeki seyirci sayısını ikiye katlayacaklarını öne süren Mustafa Sandal Fan Club üyeleri, yedi ayrı kentten otobüslerle Kastamonu'ya gidecek.

TARKAN'I GEÇEMEZ
Tarkan fanları ise kapışmaya "Kimse bizim seyirci sayımızı geçemez. Hodri meydan" şeklindeki yorumlarıyla dahil oldu. Bu meydan okumalar, dikkatlerin Muhabbet Kart turnesinde on binlerce hayranıyla buluşan Mustafa Sandal'ın Kastamonu'da vereceği konsere çevrilmesine neden oldu.

kaynak:Sabah

özlemmis
11-08-10, 14:05
ne kadar aptalca bir haber ayrıca bu festival yani 4000 kişi ne alaka hiçbir gazetede sayının tuttuğunu görmedim.Mustafa sandal Tarkanın yanından bile geçemez.Bunlarınki otobüs kaldırır ama tarkanın böyle bişeye ihtiyacı yok o star yani.

ece**
11-08-10, 14:09
ne kapışma ne kapışma... !

nedjohnlansen
11-08-10, 14:17
diyelim mustafa sandal 400.000 topladı... ne olacak? neyi ispat etmeye çalışıyorlar? aslında mustafa sandal'ın da son albümü "demo" gibi "sörf" gibi saçma sözlü şarkılar haricinde güzel bir albüm. yani mustafa sandal'a bir gıcığım yok ama tarkan ile rekabet ettiğini artık neredeyse kimse düşünmüyor fanları haricinde. tarkan'la mukayese edilebilmek için iyi şarkı çıkarmak, iyi albüm çıkarmak da yetmiyor.

MARY JANE
11-08-10, 14:27
ben yalan bir haber olduğunu düşünüyorum. eğer doğru ise çocukluktan ve gereksizlikten başka bişey değil. rekabet güzel şey ama açıkçası rekabetin bu boyutlara varması, küçük erkek çocukların kendi aralarında yaptığı "kimde çok bilye var sende mi bende mi" konuşması gibi bişey bence. herkesin hayran kitlesi var. zaten sevilen sanatçının albümü de satar konserleri tıklım tıklım olur. gerek yok böyle şeylere ki. ayrıca gereksiz bir haber. yapanın burdaki amacı da belli bence.

NEVIN
11-08-10, 14:42
Tarkan sesi mükemmel,rakip görmüyorum kimseyi.doğru adimlarla doğru insanlarla çalişti ve çok başarili.......

DaLy
11-08-10, 15:32
Ne kapışma ne kapışma..Hadi Serdar Ortaç'la Mustafa kapışıyolar diye bi haber çıksa tamam diyicemde..=)

simgem__
11-08-10, 16:17
ben yalan bir haber olduğunu düşünüyorum. eğer doğru ise çocukluktan ve gereksizlikten başka bişey değil. rekabet güzel şey ama açıkçası rekabetin bu boyutlara varması, küçük erkek çocukların kendi aralarında yaptığı "kimde çok bilye var sende mi bende mi" konuşması gibi bişey bence. herkesin hayran kitlesi var. zaten sevilen sanatçının albümü de satar konserleri tıklım tıklım olur. gerek yok böyle şeylere ki. ayrıca gereksiz bir haber. yapanın burdaki amacı da belli bence.

bencede...:12:

Şevval
11-08-10, 17:15
Kastamonu-Taşköprü konserinde Tarkanı 40.000 kişi izlediği kesin. 4.000 kişi değil düzeltme yapalım. Üstelik Taşköprü festivali ileri gelen dünyaca blinen bir festival olduğundan rekabeti çok görüyor.
Kastamonu merkezde bu rekabetin yarısı olacağını biliyorum.
Geçen sene Kenan Doğulu gelmişti 30.000 kişi izlemişti. Diğer gün Ferhat Göçer gelmişti 25.000 kişiye yakın kişi izledi Tarkan Taşköprü rekorunu kırdı. Konser de de çok eğlendik!! Süperdi Tarkan. Tarkan adını Taşköprü'de kalbimize yazdık!! Seneye de bekliyoruz.
Zaten kendisi de belirtti, arayı uzaltmayalım diye. . . bravo

denizarya
11-08-10, 17:30
uydurma bir haber iste...paparaziler biraz kizistirmak istiyor ortaligi

denizarya
11-08-10, 17:32
hem kastamonu konseri bir festivaldi yani 4000 bin kisiden cok daha fazla kisi vardi kesin...

denizarya
11-08-10, 17:39
tarkani 4 bin kisi degil 30 bin kisi seyretti o konserde
http://www.patronlardunyasi.com/haber/Sarimsak-Krali-Tarkan-dan-HES-lere-hayir/88908 iste kanit

mage
11-08-10, 17:41
arkadaslar ben kastamonuluyum konsere gittim gelen kişi sayısı 50.000 binin üzerinde geçsinelrde görelm .)

denizarya
11-08-10, 17:51
arkadaslar ben kastamonuluyum konsere gittim gelen kişi sayısı 50.000 binin üzerinde geçsinelrde görelm .)

tessekürler bunu yazdigin icin..haberde 4 bin yazimislar sasirdim...cünki haberlerde 3o bini gecmisti diolardi

Miya
11-08-10, 18:21
Bıraksınlar konser yarışını...

Tarkan'la Mustafa sandal'ın kıyaslanması bile çok saçma arada kocaman 1 FARK var :20:
Tarkan farkı :41:

denizarya
11-08-10, 18:22
ayneen miya:D

bounce
11-08-10, 21:26
"Kimse bizim seyirci sayımızı geçemez. Hodri meydan"
bizden kimse böyle bişey dedi mi ki? saçma haber....Musti de çok başarılı. konserleri de dolu adamdır. ama Tarkan kendisinden biraz daha başarılı.. ama 2.sırada da Musti vardır Türk Popunda.

denizarya
11-08-10, 21:37
mustafa sandalin öyle iyi saglam bir sesi yok tabi..ama yinede eski popculardan sayilir onun icin saygi duyarim kendisine...ama kenan doglulu daha iyirdir mesela

bounce
11-08-10, 21:43
mustafa sandalin öyle iyi saglam bir sesi yok tabi..ama yinede eski popculardan sayilir onun icin saygi duyarim kendisine...ama kenan doglulu daha iyirdir mesela

Bence demişim zaten.

::TT::
11-08-10, 23:03
saçma bi haber.. zaten tarkan'a rakip olamaz bnu konuda :)

jetaime
12-08-10, 00:02
vay medyalar kotu islere devam ediyorlar pfffff

e.r
12-08-10, 01:57
mustafa sandal ancak serdar ortaç ın rakibi olabilir..

günışığım
12-08-10, 02:52
ben musti konserine gittim onlarda kapisacak guc yok zayiflar tipki sevdikleri sarkici gibi :))))))))))))))))) birde itirafta bulunayim eskiden bir musti hayranidim ama dogru yolu buldum ve 10 yildir Tarkan hayraniyim :28:

Yakisikli89
12-08-10, 03:48
Emegine degdi Tarkan'cigim. Nice güzel albümlere insallah.

pare_pare
12-08-10, 03:49
uygun bir haber değil bence bu böyle bişey gerksiz ve uygun değil ...............

ozgem__
12-08-10, 15:40
Musti'nin fanları konser alanını doldurmak için diğer kentlerden otobüsler kaldırıyor
:):) onlar gelse ne yazar ya:):) tarkanın tek şehirdeki fanları yeter...

schumaer
12-08-10, 16:02
bu devirde musti fanı kaldımıki ya 2010 lardayız :D :D

özlemmis
12-08-10, 16:07
tarkanın konserine herkes koşa koşa gider mustininkilerde kendi kendine yarışa girip otobüs kaldırırlar zaten eziklikleri ortada.

gezgineren
12-08-10, 17:55
Tarkan 1 numara ..peki 2. kim ? ;)