PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rüyalarımda...

arzutatar
11-08-10, 00:07
Tarkanın sıkı bir hayranıyım. en son 31 temmuz konserine gittim.isteğimm onu önlerden izlemekti, şükür bilet buldum ve izledim.Sonra onunla bitanecik yan yana fotom olsun istedim şahsi 1 dakikalık bir tanışma yani... o maallesef olmadı tanıdık kimsem olmadığı için kulise de giremedim ama olsunnn geçen gün rüyamda bu isteğimi gerçekleştirdim:) sabaha kadar Tarkanı gördüm ve bizdeydi foto çekiliyodum sorular soruyodum çok güzeldi. Rüyada bile olsa onu görmek harika.. inşallah bir gün bu isteğim de olur. albüm harika diğer albümleri gibi:) konserde daha 3 gün oldu ne çabuk ezberlediniz şarkıları dedi şaşırdı canım benim ya:) kısacası onu çok seviyorum. onu dinlemek, izlemek çok güzel bir mutlulukkk....

**MegaStarkan**
11-08-10, 00:16
Aramiza hosgeldin, umarim birgün rüyan bir cok arkadas gibi gerceklesir.

rosebüşra
11-08-10, 01:43
ahh ne güzel de söölemişsin inş. bnm gibi snn gibi tanışma fırsatı bulamayan herkes için gerçekleşir bir gün o güzel rüyan...
bende dudu albümünde 11 yaşındayken Tarkanın konserine gidemediğim için hastalanmıştım, ateşlenmiştim o gece görmüştüm geldi bize yemek yedik sen üzülme demişti bana sen gelemediysen ben gelirim demiştim :):):)

arzutatar
11-08-10, 20:26
hoşbuldummm daha önce hoşbulsaydım keşke:) büşra inşallah gerçek olur benimle aynı duyguda olan birçok insan var biliyorum.inşallah hepimiz bu güzel mutluluğu yakalarız.. 28 ağustosta da harbiyedeyimm inşallah bu kez önlerden bilet bulamadım ama olsun :(:( onunla orda aynı havayı solumak bile süper:)

denoş
12-08-10, 16:45
tarkannn tarkan tarkan....o bir megastar ciddenn...onunla ayni havada olmak müüthiştii her iki gündee mükmmldiii yne tarkan ayni tarkandii yanii..ama ona bu kadar yaknken uzakk olmakkk kalbimi cokk acittii yaa ordayd resmen ayni ortamdaydik hayyallermn adamiylaa...tanşmak nasip olmadi bir türlüü:((( bu kadar sıkı bi hayrani tiryakisi olmama ragmennnn tek hayalim bu..umarimm onu gercekten sewen herkes onunla tanşma frsatini bulur.dirf oo an için yasiorumm ve her türlü fedakarligi yapmaya hazirim tarkannnn scss yine agladim simdiiii yaaaa:((

arzutatar
13-08-10, 03:20
ağlama bence onu dinlemek bile güzel ya :) biz o kadar çoğuz ki yine de bize yetişmeye çalışıyo:)

xurush'nine
13-08-10, 12:16
Hosgeldin.Ruyalarin gercek olsun!:)

rosebüşra
13-08-10, 23:07
hoşbuldummm daha önce hoşbulsaydım keşke:) büşra inşallah gerçek olur benimle aynı duyguda olan birçok insan var biliyorum.inşallah hepimiz bu güzel mutluluğu yakalarız.. 28 ağustosta da harbiyedeyimm inşallah bu kez önlerden bilet bulamadım ama olsun :(:( onunla orda aynı havayı solumak bile süper:)

inş. cnmm inş. tekrardan hoşgeldin aramıza ve inş. bu sefer tanışma fırsatı bulursun dualarım seninle :)

jetaime
14-08-10, 00:29
Hos geldin aramizdaaaa

arzutatar
14-08-10, 01:48
inşallah gerçek olurrrrrrrrr:) tekrar tekrar hoşbuldum bendeeeee :) ve 18 eylülde de inşallah bursadayım tarkan nerde ben orda:PP

efsane_01
14-08-10, 20:03
:21::21::21::21::21:

Hüli 82
14-08-10, 20:26
hosgeldin aramiza

mry
25-08-10, 03:23
bende görmüştüm rüyamda gerçi devamlı görüyorum.1 ağustostaki konserin gecesinde görmüştüm hayal gibiydi.zaten de hayal =( ona dokunmayı,sarılmayı çok istiyorum

arzutatar
02-09-10, 01:26
ben dün gördüm sarıldım TARKANIMA yehuuuuuuuu gerçek oldu sonunda rüyalarımmmmmmmmm:)))