PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlk Klip Adımı Kalbine Yaz' ın remıxine geliyooo...

SEA
10-08-10, 13:03
İlk Klip Adımı Kalbine Yaz' ın remıxine geliyooo... :17::17:

Bugün Best Fm Arzu Çağlan söyledi.
Bu kadının duyumları doğru çıkar Uygar Ataç'ın arkadaşıdır kendisi...

Bence çok doğru bi tercih bravobravobravo

Dark_blue
10-08-10, 13:06
cok daha onceden belirlenmisti , konu acmak istemedim , kaynak gosteremeyecegim icin , dogrudur ozinga ' ya gelecek klip ;)

ece**
10-08-10, 13:50
remıx'ınemi :S keşke orjinaline çekileseydi tercih doğruda.

SESA
10-08-10, 13:51
yaza uygun olur iyi bitercih

twilight
10-08-10, 13:51
Acımayacak ve Öp harcanacak o zaman yine...of ki ne of... :(

nedjohnlansen
10-08-10, 13:54
bence öp'e çekmeliydi. kışın adımı kalbime yaz'a da çekebilirdi. ama remixine değil, normaline. neyse demek ki bir bildiği var tarkan'ın ki bu kararı almış.

fincan
10-08-10, 13:57
öp ve acımayacak a ramazandan sonra daha farklı bi klip çekibilir bence doğru tercih bu şarkıların klibi daha kışkırtıcı olacaktır

**MegaStarkan**
10-08-10, 14:01
Dogru tercih olabilir, ama bende orjinali olsaydi diyorum. Ramazan'dan dolayi Öp veya Acimiyacak'a cekmemis olabilir. Gerci Türkiye bu konuda ne kadar hassas bilmiyorum ama hareketli sarkilar forumda tepkilere neden oldugu icin bir bildikleri de vardir. Hem hareketli hemde güzel sözleri ile Ramazan'a da uygun oldugu icin orta yol budur belki.

Mega_Star
10-08-10, 14:49
bence iyi bi tercih albümdeki en iyi remix o

karma_elcin
10-08-10, 15:00
inş ortalamanın üstünde bi klip olur klip de cok onemli bnce Tarkan ii bi iş çıkarır muhakkak ;)

DaLy
10-08-10, 15:07
Albümde beğendiğim öp,usta-çırak gibi şarkılara klip çekilmeyeceğini tahmin ettiğim için ve büyük ihtimalle ilk klibin Adımı kalbine yaz'a çekileceğini düşündüğüm için klibin hep Ozinga versiyona çekilmesini istiyodum..Kaldı ki eğer haber doğruysa çok isabetli bi seçim olmuş çünkü normal versiyon fazla alaturka...

garez
10-08-10, 15:07
arkadaşlar en iyisini yapıyor Megstar..çünkü Ramazan ayı içerindeyiz artık...Öp ve Acımayacak gibi şarkılara klip çekilemez.. Çok akıllı bir tercih Adımı Kalbine Yaz..Ozinga Remix her kesime hitap ediyor..

eLiF
10-08-10, 15:12
Doğru seçim yapmış. Öp ve Acımayacak'ın Ramazandan sonraya kalması mantıklı

leyla
10-08-10, 15:13
bence de iyi bi tercih
number1 tv adimi kalbine yaz remixi yayinliyor,eski kliplerinden bir klip duzenlemisler

denizmavisi
10-08-10, 15:18
ben klibi bayramda bekliyordum ramazanda klip çekmesi ilginç ama şarkı seçimi çok doğru madem ramazanda çekecek bari orjinaline çekseydi daha uygun olurdu...

denizarya
10-08-10, 15:28
güzel secim sevindim...en akilda kalici sarki o..ve tüm türk halkina sevdirecektir kendini..mesela öp sarkisini herkes sevmezdi

schumaer
10-08-10, 15:32
referandum yaklaşıyo o yüzden albümdeki en iyi şarkı olan öpü daha sonra kullanması daha mantıklı olcak,aky çok doğru bir tercih ramazanda bile dinlenebilir,sözleri çok sıcak,klip sırası olarak şöyle bir tahminim var,bayrama doğru aky,sonbahar sonu işim olmaz,çetin kış mevsiminde kayıp,ilkbaharda öp,yaz ortası acımayacak,önümüzdeki sonbahar slow şarkıların ağırlıkta olduğu bir albüm daha hemen sıcağı sıcağına ( tarkan bu yazdıklarımı okuyosundur inş :))

denizarya
10-08-10, 15:32
ins bol dans ettigi eski klipleri gibi olur..vee tabi ins metin arolat ceker...

disiseytan
10-08-10, 16:05
Baştan beri çogu yerde adını kalbime yazın remix haline klip çekilecegi söleniyordu zaten şaşırtıcı bi durum deil ama dinledikçe bni en çok coşturan havaya sokan şarkı acımıycak umarım arada kaynayıp gitmez ve ramazan sonrasında en azından yaz bitiminde bu şarkıya süper enerjik kıvrak ve kışkırtıcı bi klip gelir Tarkanın cilveli seksi hallerini çok özledik valaaa kndisine duyrulur:P

Buzlukahve
10-08-10, 16:06
bence çok doğru bi tercih albümdeki tek öne çıkan parça bu bütün arabalarda yazlık yerlerde acımıycak öp değil ADIMI KALBİNE YAZ remix çalıyo çünküüüüü

zilli
10-08-10, 16:29
keşke acımayacak olsaydı klip

devilscream
10-08-10, 16:39
Bence iyi bir seçim ki benimde isteğim buydu
Şu dönem için en uygun şarkı:)

bounce
10-08-10, 16:42
biri şu ramazanda öp veya acımayacak'a klip çekilmemesi gerektiğinin mantıklı nedenini açıklayabilir mi? ama mantıklı olsun...
ayrıca orjinal sürümü daha güzelken neden çıkış klibini remixle çekersin ki Tarkan.. bence yanlış olur. sonuna kadar orjinal sürüm.

fincan
10-08-10, 16:58
daha önce hüpe çektiği klip sorun olmuştu yine ramazana denk gelmişti Tarkan kendisi söylemişti tepki aldığını o yüzden seksi bi klip çekecekse ramazan sonu olması daha mantıklı yoksa bizim açımızdan sorun değil her türlü seyrederim Tarkan ı

smh
10-08-10, 17:00
bence zaten ilk basta sevdanın son vuruşuna çekilmeliydi canım şarkı güme gitti adımı kalbine yazın orjınal versiyon olması yanlıstı bence alaturka versiyon olarak konulmalıydı ben tabi ki acımayacak şarkısına çekılmesını ıstıyordum ona bi klip çekilse şarkı gerçekten patlardı ama ozinga mix iyidir bakalım klip nası olucak

schumaer
10-08-10, 17:07
aky alaturka versiyonu da çok alaturka be,benimde albümdeki en sevdiğim şarkılardan biri ama çok eleştri alır bu kadar alaturka olurmu diye,en güzeliydi yani aky ozinga versiyona klip gelmesi,radyolar zaten alaturka versionu çalıyo sürekli,ayrıca ssv na kral tv klip yaptı ve şarkı 2 ay 1 numara oldu,bütün radyolarda ve billboarda da 1 numara oldu,tarkan bu şarkının kaymağın fazlasıyla aldı yani :) klibe gerek yoktu yani,şarkı zaten çok güzel patladı klibe gerek kalmadı,bu arada öp şarkısını bitek benmi olağanüstü buldum anlamadım,dünya standartlarında bi şarkı olarak görüyorum ve sexy bi kliple yeni bi fenomen yaratacağını düşünüyorum bkz.kuzu kuzu,şımarık,dudu..

yiğit
10-08-10, 17:11
adımı kalbine yaz orjinale çekilmeli..zaten tarkan bi şarkıya 2 klip çekmeye alışkın..

bounce
10-08-10, 17:11
daha önce hüpe çektiği klip sorun olmuştu yine ramazana denk gelmişti Tarkan kendisi söylemişti tepki aldığını o yüzden seksi bi klip çekecekse ramazan sonu olması daha mantıklı yoksa bizim açımızdan sorun değil her türlü seyrederim Tarkan ı

UYDURMAYALIM!!!! öyle ramazana geldi felan diye.. hüp klibi çekildiğinde ramazana epey bi süre vardı... kasımın sonu ya da aralığın başıdy ramazan.Hüp klibi o kadar geç çekilmedi...
klibin içerği ile alakalı bi tepki vardı..mantıklı cevaplar bekliyorum..

garez
10-08-10, 17:32
Arkadaşlar şu an Adımı Kalbine yaz şarkısı her kesime hitap eden bir şarkı..Direk ağıza dolanabilen bir şarkı..Gel gelelim Acımaycak'a niye klip çekilmiyor..Ülkemizde her zaman Ramazan ayında muhafazakarlığa daha da önem veriliyor ve Acımayacak şarkısı içinde erotik hava varmış gibi bir şarkı olduğu için Türk halkının ister istemez tepkisini alır..kaldı ki Tarkanın öyle bir şarkıya çekeceği klipte normal bir klip olmaz içinde erotizmi barındıran görüntüler olur.

fincan
10-08-10, 17:51
Tarkan kendisi söylemişti günü günene denk gelmemiş olabilir ama kısa bir zaman aralığı vardı ve klip sorun olmuştu içerik zaten sorun öp ve acımayacak şarkılarının içeriğininde çok masum olacağını sanmıyorum ben klip olarak dolayısıyla sonraya ertelenmesi daha iyi tabi seksi bi klip çekilecekse ama noprmal bişey olacak sa sorun olmaz

ozgem__
10-08-10, 19:47
ramazan olduğu için öp ve acımıyacak olmaz zaten.. geriye çıkış parçası kalıyo ve ozinga doğru bir tercih bence!!!

bounce
10-08-10, 20:00
acayip saçma görüşleri olan insanlar var. neymiş ramazan diye seksi klip çekilmezmiş.. niye ki? oruç mu bozuluyor.. hayır klipte orucu bozabilecek ne olabilir ki?
müslümanlıkta da bi reform gerekli...
iyice saçmalıyorsunuz.. sadece o ay mutassıp olan insanlara da biraz samimiyet diyorum.. o zaman kuzu kuzu klibini hüp klibini bu gece salına salına sinsice klibini asla ama asla ramazanda izlemeyin!!!! sakın ha...orucunuz felan bozulur...

garez
10-08-10, 20:23
acayip saçma görüşleri olan insanlar var. neymiş ramazan diye seksi klip çekilmezmiş.. niye ki? oruç mu bozuluyor.. hayır klipte orucu bozabilecek ne olabilir ki?
iyice saçmalıyorsunuz.. sadece o ay mutassıp olan insanlara da biraz samimiyet diyorum.. o zaman kuzu kuzu klibini hüp klibini bu gece salına salına sinsice klibini asla ama asla ramazanda izlemeyin!!!! sakın ha...orucunuz felan bozulur...

sana oruç bozulacağını kim söyledi.. İslamda reform gerekliymiş bak bak bak!!....İslam dini başlı başına günceldir.. Anca yaşamasını bilene!!..

bounce
10-08-10, 20:43
sana oruç bozulacağını kim söyledi.. İslamda reform gerekliymiş bak bak bak!!....İslam dini başlı başına günceldir.. Anca yaşamasını bilene!!..

benim dinle bi sorunum yok!! bana karşı savunman da çok cahilce. nasıl yaşadığın da sana kalsın.

garez
10-08-10, 20:59
Haksızlık karşısında susmak dilsiz şeytan olmaktır..dinde reform diye bir şey mi olur yahu. sana karşı çıkma sebebim..neyse kardeşim ortam gerilmeden gönüller bir olsun diyelim..:-)

trkntrkn89
10-08-10, 21:48

oruç bozulma ne alaka,dinde reform falan uçmuşsun,unutmayalım burası tarkan fan club din tartışmaya gerek yok,he bana kalsa öp e klip çeksin hemde çok sexi olsun ama bu 1 ay pek kimse umursamaz benden demesi...

erdem
10-08-10, 22:01
ya en süper ini yapacak tarkan. albümün en güzel şarkısı o, hem orjinali çok alturka bi şarkı. popstar için gitmez yani ısrar etmeyin bence bu konuda.

qüccin
10-08-10, 23:12
Kesınlıkle doğru bı secim olduğunu düşünüyorum.. Ayrıca albümdeki en ıyı remix bence.. Benim favorim oydu zaten klibin ona çekilecek olmasına sevindim:17:

simgem__
10-08-10, 23:12
bencede doğru bir seçimmm:20::20::20:

cansu06
10-08-10, 23:17
remixlere klip çekmez diye düşünüyodum ama çok doğru bi seçim olmuş çoook sevindim:1:

the_answer3535
11-08-10, 00:32
Bence bu ara Öp veya Acımıycak'a çekilebilir, Eylül Ekim gibi de Adımı Kalbine Yaz'ın orjinal versiyonuna çekilebilirdi.Ayrıca Ramazan olsa nolcak onu da anlamadım.Gayet de çekilebilir.Ama şu anda Aky için çekilcekse yaz olduğundan sanki orjinal versiyonu değil de remix olanı daha uygun gibi

jetaime
11-08-10, 01:06
Oooo op cekmicek mi ???

günışığım
11-08-10, 02:06
kayip a gelseydi ramazanadan sonrada istedigine ceksin :28:

e.r
11-08-10, 02:17
fazla tartışmanın lüzumu yok..klip iyi olsun yeter..mesela arada bir mükemmel bi şarkıydı ama klibi çok kötüydü..klip iyi olsun da neye çekerse çeksin..albüm zaten sağlam bi etki yaratmış durumda..

ekrem
11-08-10, 21:53
bence öp sarkısına gelmeliydi ilk klip

sally
11-08-10, 22:02
Dogru tercih yapmislar

Miya
11-08-10, 23:18
Harika bir haber süper 1 seçim :1:

yasinenessahin
12-08-10, 02:13
Acımayacak, Öp şarkılarına klip gelmiyor demek ... ramazan sansürü ... sansüre ne gerek ... nasıl olsa 'muhafazakarlığı fazla abarttık' deyip klip çekecek ama o zaman da yaz bitecek ...

cagatayoz
13-08-10, 12:56
Acımayacak, Öp şarkılarına klip gelmiyor demek ... ramazan sansürü ... sansüre ne gerek ... nasıl olsa 'muhafazakarlığı fazla abarttık' deyip klip çekecek ama o zaman da yaz bitecek ...

Bana göre acimayacak ve Öp çekilmiyorsa bi daha zor çekilir. Yazık olcak bu iki parçaya.. Çünkü Tarkan öyle kısa aralıklarla klip çeken biri değil. Daha sonraki şarkılar Kış aylarına uygun olan İşim olmaz ve Kayıp olur sanırım.

salimotrmk
14-08-10, 14:34
Klip ne zaman çikiyor... :)

gizem-akkaş
14-08-10, 14:46
çok doğru bi tercih bence hem hareketli plajlarda en çok çalan şarkı datçada bütün şarkıları çok çalınıo ama daha çok adımı kalbine yaz.. soraki klipte kayıp şarkısına olsun lütfeeenn okadr güzel bi şarkıki okadr özelki benm için klibide okadr özel olucaktır kesnlkle:))

RaSKaS
14-08-10, 15:09
Ozinga olan versiyonunu da beğensem de klip orjinal versiyonuna gelmeli diye düşünüyorum.

leyla
16-08-10, 15:12
adimi kalbine yaz klipi numberone tvde playlist programinda 2 numarada(eski kliplerden bir klip duzenlemisler)

cagatayoz
16-08-10, 15:40
asanfa
@_Tarkan_ @tarkanonline gerçek olandır bu fakedir!Ayrıca Adımı Kalbine Yaz Ozinga Club Mix ile Öp şarkılarının ikisine birden klip geliyor!

Böyle birşey gerçekmi?

aykutcan35
21-08-10, 14:14
adımı kalbıne yazın orjınalıne gelmelıydı bence ondan sonrada acımayacak olmalıydı ve kısın da tabıkı kayıp.

TARQANIM
21-08-10, 18:17
keske isim olmaza cekse ilk klibini yaa elini cabuk tutsa yaz bitmek üzere son bahar sarkisina gecmeyelim hemen

Bamboo
22-08-10, 00:16
klip olarak iyi bi seçim ama eğer single yapacaksa ve daha uluslararasına hitap etmek istiyorsa öp ve usta-çırak olmalı.. ayırca AKYnin remix'i orginalinden çoook daha iidir bence..