PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan hakkında güzel bir yazı

fincan
06-08-10, 17:20
Son Muhabir Tarkan'ı kaleme aldı...
Son Muhabir: "Tarkan bu ülke insanı tarafından bu denli sevilen ve güvenilen biri olmasaydı yaşadıkları karşısında bitmişti."

HALKIN GERÇEK MEGA STARI..

Son bir yıldır hayatında hiç olmadığı kadar çok sıkıntıyla boğuştu.

Bir kere tökezlemeye gör darbeler arka arkaya inmeye başlar.

Pusuda bekler felekat tellalları.

Vururlar hiç acımadan.

İyi iken herkes iyidir.

Ayağını tökezlediğini gördükleri an o bütün iyiler giyerler gerçek elbiselerini sürerler yüzlerine savaş boyalarını sonra başlarlar saldırmaya.

Ne kadar iki yüzlüdür geneli bu camiyanın,kimin dost kimin düşman olduğunu ayırmak çoğu zaman zordur.

Ama onu yıkmaya omzunu yere değdirerek tuş etmeye yetmedi o kötülerin gücü.

Bugünkü yazım halkın gerçek mega starı TARKAN.

Evet yukarıda yazdıklarıma tarafsız gözle bakabilen herkes bana katılır.

Daha önce Tarkan ın düşmüş olduğu o zor dönemlerde ben bir yazı yazmıştım, "Tarkan bu zor günlerinden alnının akıyla çıkmasını bilir" diye.

Birkere daha haklı çıkmanın gururunu taşıyorum bugünlerde.

Bir kere daha kötü niyetli bazı felaket tellallarının yüzlerinden akan savaş boyalarının dökülmesini görmenin mutluluğunu yaşıyorum.

Kolay değil bu denli kabus dolu günlerden sıyrılıp dimdik ayakta durabilmek.

Tarkan bunu başardı.

Bazı sanatçılarımız Tarkan’ a sahip çıkıp, arkasında durdular, onlarında haklarını yememek lazım.
Ama geneline bakarsak böylesi başarılı birinin sendelediğini görmek onların içlerindeki kıskançlığı kamçıladı ve "nasıl nemalanırız"ın hesaplarına girdiler.

Ama bir kere daha başarısız oldular.

TARKAN uzun zamandır hazırladığı ve her seferinde tarihini ertelediği albümünü çıkardı.

İki gün üst üste Harbiye Açık Hava konser alanını hınca hınc doldurdu.

Kelimenin tam anlamıyla iki gün Harbiye Açık Hava yı salladı.

Tarkan sanatçı olarak önemli bir isim ve Türkiye için bir değerdir, bunu hepimiz biliyoruz.
Tarkan sanatçı kimliği kadar kişilik olarakta çok büyüktür, yakinen tanıdığım için biliyorum.

Merhametli, yardım sever, her şeyden önce büyük sanatçı kimliğinin yanında mütevazi birisi olmasından dolayı kendisini çok takdir ediyorum.

Kibirsiz, mevkisine göre ayakları yere basmaması gerekir diye düşünürsünüz ama son derece alçak gönüllü kırılgan ,hassas bir yapısı olan sizden bizden birisidir.

Zaten böyle olduğu için Türk halkı onu bağrına bastı.

Tarkan bu ülke insanı tarafından bu denli sevilen ve güvenilen biri olmasaydı yaşadıkları karşısında bitmişti.

Samimiyseniz, oynamıyorsanız gerçekciliğiniz sevenlerinizde kalıcı oluyor.Bu yüzdendir ki Tarkan yıkılmadı ayakta kaldı.

Bu halk nice sahte samimiyetsizleri ne tahtlardan indirdi.

Ama Tarkan gibi samimi,yapmacık olmayanlara da her zaman sahip çıktı.

Son söz olarak Tarkan’ a hoş geldin iyi ki varsın demek istiyorum.

Her zaman ne olursa olsun küllerinden doğmasını bilen Tarkan’ a yolun açık olsun diyorum.

son muhabir /sacitaslan.com

pare pare
06-08-10, 18:00
Okudum sayiden de guzel yazilmis . . . Tesekkurler

simgem__
06-08-10, 20:41
güzel bi yazı olmuş gerçekten teşekkürler :))

sally
06-08-10, 23:05
Güzel yazmis yazar samimi buldum

denizarya
07-08-10, 00:42
öyle olaylar tarkani bitiremez..müziginde okadar basarili olmus biri icin bu olaylar düsüs yasatmaz