PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TARKAN' ımız İle Tanışmış Olanlar Burayaaaa...

sürpriz
29-06-06, 08:24
Arkadaşlar;
TARKAN'ı yakından görmüş, sarılmış, elini tutmuş, yanağından öpmüş, oturup konuşmuş vs....
SÜPER STAR' ımızla ile en uzun ben konuştum, sarıldım, kokladım diyeniniz varmı? Ama lütfen dürüst olalım olurmu..?!!

Şahsen benim topu-topu 3 dakikayı geçmemiştir mesela.... :36_1_44:
keşke saatlerce sürseydiiii.....

Samet
29-06-06, 11:41
ne kadar sanslisin yaa

zynprtrk
29-06-06, 11:53
Benimki :36_1_20: saniye sürdü ya...1994 de Ankara Konseri sırasında...:36_1_20:

uludagbahadir
29-06-06, 11:54
arkadaşlar bende sanırım 0rta 2.sınıftaaydım. istanbul kadıkoyde gordumm..pasajın bırıne gırıyordu..ben gorunce tarkann dıe bagırdımm..bana dondu gulumsediii...allahım hala unutamıyorumm..yanına gıdıp ancak elını sıkabıldım..ama o sıcaklığı unutulmazz..oo gerçekten harika biriii

tara
29-06-06, 12:19
arkadaslar ben ruyamda hep goruyoeum olmiyor mu

SEA
29-06-06, 13:28
Dudu'nun klibinde oynamıştım. :4: :4: :4:
Bu resimlerde orda çekildi.
Kuliste de konuştuk onunla çok şeker ve mütevazi biri süper bi geceydi...

:36_1_41: :36_1_41: :36_1_41:

http://img160.imageshack.us/img160/2410/duduklipekimi15ns.jpg (http://imageshack.us)

http://img525.imageshack.us/img525/7974/duduklipekimi33jg.jpg (http://imageshack.us)

http://img161.imageshack.us/img161/827/duduklipekimi40um.jpg (http://imageshack.us)

SEA
29-06-06, 13:29
Arkadaşlar resimler biraz büyük olmuş kusura bakmayın ...

Blg
29-06-06, 13:39
2003 D&R da uzun uzun konuşabildim kendisiyle, dünyanın en tatlı insanı!

deniz
02-07-06, 14:22
bende konuştum 5-10 dk. görüştük.. gerçekten çok cana yakındı :))

Rammstein
20-07-06, 02:44
:( aglarım lan ben..saka arkadslar sanlısınız ya

EmiLy
20-07-06, 10:42
Benimki :36_1_20: saniye sürdü ya...1994 de Ankara Konseri sırasında...:36_1_20:
ben 3 yaşındaymışım bee :36_11_6: :36_11_6: :36_11_6:

wengin
20-07-06, 12:00
27 Temmuz İzmit konserinde yapacağımız kulis muhabbetini anlatırız. Dağıtıcaz orayı :D

OZANNN
08-08-06, 04:07
cok acayıp buluyorum yazılarınızı gorunce en son rızedeyken baya uzun bırlıkteydık ben koyden bıkac kısı akrabalar ve bıle yemek yemıstık sonra koyu dolastık resımlerı cekmek ıcınde zatı sadece benı gorevlendırmıstı sonra ıste sızın sıtenıze koydugum gıbı babasının mezarına ve kendı evının orayada gıtmıstı ama ınanın hıc ole tarkan olarak gercekten hıssetmedım bılmıyorum...
rıze konserınde bır arkadasım aramıstı bana sordu nerdesın dedım konserden cıktım sıkıldım su anda ıcerde sarkı soluyo bırazdan bıter bende vıp (kulis) onunde oturmus beklıyorum konserın bıtmesını dedım arkdasım cok sasırmıstı bana delısın dedı...
sonra konusurken sesler geldı ne oluyo ya ole orda dedı bende normal bı ses tonuyla bısı yok ya tarkan abı jıpıne bıttı gıdıyo su anda arkamda gazetıcılerle konusuyo demıstım:)
eger kabul edersenız daha cok sey paylasırım sızle...
ıyı aksamlar....

OZANNN
08-08-06, 04:11
bu arada haberınız olsun bılge bısı yemıyo hep tarkan yıyo sonrada gobusu sısıyo hehe.... bılge sadece salata yedı ama nefıs alabalıga ıkısıde hayır dıyemedıler.........
guzel bır gundur!!!
umarım tekrar koye gelır ve benımde orda olurum....

Khaos
08-08-06, 04:12
Pek acayip bulacak bi durum yok
Bizler onu hervakit gören insanlar degiliz

Tarkan'da bi insan ve herkes gibi onun da akrabaları ve yakınları var...
Ben pek sasırmazdım acıkcasi.Onun da etrafında insanlar olacak elbet...

Sen yaz biz okuruz:)

OZANNN
08-08-06, 04:12
tarkan alabalık geldıgınde dedıkı ohhh yedırın yedırın bol bol tereyagıyla .....
kocamı dayanır bu menuye demıstı jherkeste gulmustu....

Khaos
08-08-06, 04:15
Herkes gibi espri yapabildigine sevindim tarkanın:D
Yok cidden neseli adam be Tarkanımız..

Only-Tarkan
10-08-06, 01:30
offf benim basimdan oyle birsey gecmedi daha :) sadece konserlerde gordum 20/30 meter'den :(

mavi
10-08-06, 02:05
ben mydonose showland deki konseri öncesi provaya gelirken kapıda yakaladım...taksiye para öderken birde baktımki siyah bir minübüs geliyo anladım onun olduğunu arkadaşı arabada bırakıp koşturdum tarkan kapıya varmıştı koştuğumu görünce bekledi canım benim sarıldım öptüm 3 defaaa :10: başında şapkası vardı yüzünü rahat görebileyim diye şapkasını çıkardı biraz konuştuk sonra içeri girdi o anı hiç unutmuyorum...

doruk
11-08-06, 00:16
7 8 9 ağustos konser çıkışlarında olmaz üzere tanıştımm özellikle ilk akşamm baya konuştukk havlusunu verdiii konserii beendin mii dedii canımsınn dediiiii :) çok tatlıydıı gerçektenn hayal ettii daa sıcaktı vede çoook çok daa yakışıklıydı öle bi gözz başka kimsede daa olamazz soraa 2. akşam pek konuşamadık elini filan öptüm sadece :)) o kadarr 3 akşamdaa çok güzeldii bilgeyle tanıştım çook ii bi kız tarkana yakışabilcek daa öte bi insan olmadıına karar verdim sora 3. akşam tarkanıı yakaladımm genee imzaa aldım bu seferdee küpe istedim genee 3 akşamdırr hep içerdee aldılar ama olsun sen havlu aldın dediii 3 akşam üstüne dedim işte ben bu adama işte bu yüzdenn tapıorum eşsizz bi insann 2 bi tarkan gelemezz çok eminimm ama işinn kötüsüü 3 akşam üst üste tarkanı gördükten dokunduktan öptükten sora şimdi evde oturup sadece tarkanı düşünmek koyuyo adama!sütten kesilmiş bebek gibiyim :(

duygutarkan
11-08-06, 00:20
:2: :2: :2: harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

**MegaStarkan**
11-08-06, 02:06
7 8 9 ağustos konser çıkışlarında olmaz üzere tanıştımm özellikle ilk akşamm baya konuştukk havlusunu verdiii konserii beendin mii dedii canımsınn dediiiii :) çok tatlıydıı gerçektenn hayal ettii daa sıcaktı vede çoook çok daa yakışıklıydı öle bi gözz başka kimsede daa olamazz soraa 2. akşam pek konuşamadık elini filan öptüm sadece :)) o kadarr 3 akşamdaa çok güzeldii bilgeyle tanıştım çook ii bi kız tarkana yakışabilcek daa öte bi insan olmadıına karar verdim sora 3. akşam tarkanıı yakaladımm genee imzaa aldım bu seferdee küpe istedim genee 3 akşamdırr hep içerdee aldılar ama olsun sen havlu aldın dediii 3 akşam üstüne dedim işte ben bu adama işte bu yüzdenn tapıorum eşsizz bi insann 2 bi tarkan gelemezz çok eminimm ama işinn kötüsüü 3 akşam üst üste tarkanı gördükten dokunduktan öptükten sora şimdi evde oturup sadece tarkanı düşünmek koyuyo adama!sütten kesilmiş bebek gibiyim :(
valla cok güzel insallah birgün bende yasarim senin o yasadigin üc günü bir gününe bile raziyim:21:
sormasi ayip nasil üc gün pes pese hep onlarin yaninda olabildin vipmidin yoksa?

SERAP...
11-08-06, 04:43
Arkadaşlar;
TARKAN'ı yakından görmüş, sarılmış, elini tutmuş, yanağından öpmüş, oturup konuşmuş vs....
SÜPER STAR' ımızla ile en uzun ben konuştum, sarıldım, kokladım diyeniniz varmı? Ama lütfen dürüst olalım olurmu..?!!

Şahsen benim topu-topu 3 dakikayı geçmemiştir mesela.... :36_1_44:
keşke saatlerce sürseydiiii.....

Ben en iyisi hic yazmiyayim... Cok komik olur galiba...

Khaos
11-08-06, 04:44
Ben en iyisi hic yazmiyayim... Cok komik olur galiba...

Sakın öyle birsey yazma Serapcım :D

SERAP...
11-08-06, 04:50
Sakın öyle birsey yazma Serapcım :D

Niye beni Disliyorsun Gökhancim :)))

118
14-08-06, 16:13
yeter yaff ösendirmeyin:)

pelince
14-08-06, 16:18
ahhh ahh ne şanslısınz bn sadece grmüştüm ykından ama dokunamadım ulaşamadım

tarkan_vildan
05-09-06, 16:11
[B][COLOR="DeepSkyBlue"]ben 7 agustosta tarkanın provasını izledim saten de buraya yasmıstım neler oldugunu onu konser öncesinde yakalayıp öptüm konuştuk birascık bilgeyle tanıstık ve 25 agustosta tekrar konsere gittim ama provaya gtceğimi sanıodum ama tarkan prova yapmamıs ama olsun konser cıkısı yanına gittim herkes onu dısarıda beklerken ben içeri girmiştim(doruk ve arasda dısarıda TARKANI bekliolardı:D :D) ve onu bira içerken yakaladım ve beni görünce gözlerini acarak "ooo" dedi şasırarak sanırım beni tanımıstı ona sarıldıgımda ilk bira kokusunu aldım:D sonra onu terli terli boynundan ve yanaklarından doyasıya öptüm ve alnı boncuk boncuk terlemişti terini sildim ve göbüşüne dokundum ve sen biranı içmeye devam edebilirsin dedim o da bana" yok biras dinleniyim" dedi elini göbeğine koyarak ona hediye almıstım ama arabada kaldı:D bnm salaklıgım ellerini acarak " hani nerde hediyen" dedi bnde salak salak unuttum dedim yaa:D ama kulagına dokunarak küpesine dokunarak söledim aptalım yha küpesini almadım:D aptalım aptall snra yine tarkanın fotografcısına foto cektirdim yine onda kaldı:D olsun bende de bira içerken 4 saniyede olsa video cektim o bnm için ccokk büyük bişee:D ama nasıl koktugunu hatırlayamıyorum sadece bira kokusu burnumda:D bide yapış yapıştı dogal olarakk:D snra bn mutlu mutlu eve giderken bi baktım ki tarkanın arabası önümüzde yine tepeye cıkmıs yanındaki arabayla konsuuordu gaza bastık ama yetişemedik:D o reinaya gitti ne enerji yhaa cok gzl bir duyguyydu inş seneye hediyesini verebilirim [COLOR="DeepSkyBlue"] benim yasadıklarım da bunlardıı! konser ise muhtesemdi her zmn oldugu gibi :D

pelince
05-09-06, 17:44
yaa bn anlamadım wildan sen tarkanı önceden tanıomuydun akraban flnmıydı hediye gtrceni nerden bilodu ???

tarkan_vildan
05-09-06, 22:01
keske akrabam olsa:D yok tarkana dedim sana hediye aldım diee o da bana hani nerde hediyen dedi öle oldu yanii ama hediyeyi veremedim cünkü arabada bırakmıstım cantamı tarkanın yanına gitceğimi bilmiodum aras ve doruk un yanına gitmiştim tarkanı beklerken.İçeri girmem süpriz oldu!! cok güvenlik wardı ve hepsi cok sertti:S :S

pelince
05-09-06, 22:38
hımm anladım canım walla süper nasıl ulaşıosunuz yaa bn kadr çaba gösteriorum ama olmuoo uuff keşke o konsere bnde glsedim:6:

Ayca*
12-09-06, 21:39
ben tarkaniii öptüm:10: sarildim,konustum,hatta sakalastik :4: imza aldim :17:
fotograf cektim :17:

herhalde 15-20dak... :17:

nesli
12-09-06, 21:43
bende öptüm hemde küpesini hediye etti banaa:17: :17: (aslında kendim istedim ama)

b_a_S_k
13-09-06, 01:05
maddi açıdan çok zarara uğrattık tarkancoll fancıları olarak tarkanı kesin adımız çıkacak :)) " heryerdeyizz "

tarkan_vildan
13-09-06, 22:37
puhahhahaha!!! kesin kesin artık tarkan tarkancoll fanlarını tanıoo(: