PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan sevgisi anlatılmaz ama biraz anlatmak istedim...

gizem-akkaş
02-08-10, 03:43
nasıl bişi bu bilmiorm gece gece içimden geldi yazmak resimlerne bakıodm eski şarkılarını dnliodm konserine falanda gidemedm çok özledm ne kadr ilginç nasıl bir sevgi bu nasıl bir aşk karşılıksız ölesiye okadr farklı bişiki bu eminim burdaki herkes için böle ama çok farklı bi duygu Tarkana sevgimi anlatamamki ben sığmaz buralara onu bi kerecik görmek için nelerimi vermezdm ama olmuo iştee zooor aama bi gün ulaşıcam o gün benm için yeniden doğuş olucak bayramım olucak benm..gözümü açtğmda Tarkan vardı halada var bazen kızıolar baana yeter artk büyüdn diolar ama bunun küçüklükle büyüklkle bi ilgisi yokki tarif edilemez bi duygu nefes gibisiin... iyiki varsın sen olmasaydn hepimiz eksik kalırdık... umarım bi yerlerden sesimi duyarsınn çok çok çooooook seviyorum seniii hep benle hep bizimle kal....

pdrlütfiye
05-08-10, 11:19
nasıl bişi bu bilmiorm gece gece içimden geldi yazmak resimlerne bakıodm eski şarkılarını dnliodm konserine falanda gidemedm çok özledm ne kadr ilginç nasıl bir sevgi bu nasıl bir aşk karşılıksız ölesiye okadr farklı bişiki bu eminim burdaki herkes için böle ama çok farklı bi duygu Tarkana sevgimi anlatamamki ben sığmaz buralara onu bi kerecik görmek için nelerimi vermezdm ama olmuo iştee zooor aama bi gün ulaşıcam o gün benm için yeniden doğuş olucak bayramım olucak benm..gözümü açtğmda Tarkan vardı halada var bazen kızıolar baana yeter artk büyüdn diolar ama bunun küçüklükle büyüklkle bi ilgisi yokki tarif edilemez bi duygu nefes gibisiin... iyiki varsın sen olmasaydn hepimiz eksik kalırdık... umarım bi yerlerden sesimi duyarsınn çok çok çooooook seviyorum seniii hep benle hep bizimle kal....

ne garipki ben de hep etraftan "biraz gerçekçi ol, artık büyü lütfen" sözlerini duyuyorum. ama açıkçası hiç de aldırış etmiyorum. ben onsuz yapamam. bu çok farklı, aynı zamanda çok haklı bi duygu. çünkü o çok tatlı.

hepinizden bi ricam olacak arkadaşlar. tarkanı gören birileri olursa ona mutlaka benden bahsedebilir mi acaba? onu sonsuza dek bekleyebilecek ve onun uğruna her şeyi göze alabilecek birileri olduğunu söyleyin lütfen... :41:

gizem-akkaş
06-08-10, 00:08
bende aynen hiç aldırış etmiorum kmseye çok farklı bi duygu cidden bende bi göreblsem senide sölerm kendmide böle büyük bi sevgiyi duymak hakkıdır heralde dmi:))

fatihvefatih
06-08-10, 00:16
Evet Tarkan benim içinde çok çok farklı! Ben onun şarkılarıyla büyüdüm, çocukluğumdan olgunluk çağıma ve bugünde hep içimde onun sevgisi, bu sevgi anlatılmaz yaşanır!! Tarkan hiç bir sanatçıya benzemez onun sevgisi bambaşkadır!!

gizem-akkaş
06-08-10, 01:13
evet çok başka hiç bitmeyen bi sevgi bitmezdeee:))anlatılmaazdaaa:))

pdrlütfiye
06-08-10, 01:49
o halde onu yaşama fırsatı bulmalı...

simgem__
06-08-10, 12:08
gerçekten tarkan sevgisi bambaşka.... tarkan başlı başına zaten bambaşka çok özel ...tarkan sevgisi anlatılmaz yaşanır!!! :))

gizem-akkaş
07-08-10, 02:49
aynen ölee asla kelimlere sığmaaz:))

arzutatar
11-08-10, 00:10
Tarkan... Başka söze gerek yok ki...

pdrlütfiye
26-08-10, 02:27
Tarkan... Başka söze gerek yok ki...

tarkan öyle bişey ki, insan onu onunla bile anlatamıyor... :10:

asd1234
27-08-10, 19:07
Bu sevginin küçüklükle büyüklükle hiç bir alakası yok evet,haklısın :) Ben 10 yıl önce Tarkan'ı ne kadar çok seviyorsam,bir şarkısını klibini her izlediğimde-duyduğumda nasıl mutlu oluyorsam yine aynen öyleyim,hatta belki daha da heyecanlıyım, çünkü zaman içinde çok şükür ki gittiğim konserler , o heyecanla gün saya saya beklediğimiz albüm çıkışları,şarkılar hepsi bu sevgiyi tazeliyor içimde. İşin ilginç tarafı Tarkan'ın başarılarıyla sanki ben yapmışım gibi gurur duyuyorum,heyecanlanıyorum, Allah'ım nolur her şey güzel gitsin Tarkan için diye dua ediyorum..Bu sevgi sanırım hiç bitmeyecek :)

bilge
02-10-10, 20:06
Tarkan sevgisi çok ama çok ayrı bir şey umarım bizde bi günn onu görebilirz o gün gerçektende yeni bir doğuş olur..

!ffeT.T.
03-10-10, 03:25
Kesinliklee Tarkan bambaşkaaa yaaa sevgisi tarif edilemezzz... :) :29:

Bakinka
03-10-10, 09:34
haklisin arkadasim tarkan sevgisi anlatilmayacak kadar buyuk ve sonsuz.vede bunun buyuklukle kucuklukle gercekten alakasi yok.16 yildir bana da herkez ayni seyleri diyo buyuyunce Tarkan sevgisi gecicek diye ama artik cok buyuduk ;) ve Tarkan askida bizimle beraber buyudu ve son nefesimize kadar da Tarkan hep bizim ruhumuzda olucak .

secil.06
03-10-10, 11:45
Tarkan anlatılmaz yaşanır,tarifi yok ,o cok farklı,cok özel bir duygu herkez sevgisini içinde yaşar

gizem-akkaş
03-10-10, 13:50
evet arkadşlarım halaaa diolar bana hatta yeni kuzenim dedi kızım sen 21 yaşındasın yeter artık dedi.. dedim olurmu yaa nası yeter 21 yaşında olablrlm ama bu Tarkanı sevmiyceğim anlamına gelmezkii nasıl bitebilirki böle bi sevgi hiç azalma bile olamaz bambaşka bişi bu sizde bilirsniz zaten bu duyguyu ölene kadarda bitmicek sanırım yaa:)

secil.06
03-10-10, 14:26
Tek özel duygu,sevgi,aşk bu dünde seviyodum,bu günde,yarında sevecem,seviceğiz bunun belli yaşı zamanı yok insan sevmek istedi kadar sever kimse bunun için kimseyi zorlayamaz en masum,en cıkarsız sevgi Tarkanı sevmek bence

gizem-akkaş
03-10-10, 18:19
kesnlkle odamı topluodm elime Tarkan posteri geçti annem atcakmısın dedi anne yok atamam kıyamam dedm astım yne odamın bi yerinee gerçekten bambaşka bişi ya kimsede engelliyemez bu sevgiyii

xurush'nine
03-10-10, 20:09
Tarkan sevgisi çok ama çok ayrı bir şey umarım bizde bi günn onu görebilirz o gün gerçektende yeni bir doğuş olur..

Bilge(ler) gore bilgi kadar o sevgiyi gordu zaten.. Ya da bi Bilgenin gordugu o bur tum Bilgelere yeter de artar bile..Birak azcik da biz gorelim be...;) :28: :19:

asd1234
03-10-10, 20:59
Bilge(ler) gore bilgi kadar o sevgiyi gordu zaten.. Ya da bi Bilgenin gordugu o bur tum Bilgelere yeter de artar bile..Birak azcik da biz gorelim be...;) :28: :19:

Ayynen katılıyorum :D :D

TarkanColl
03-10-10, 21:03
Tarkan sevgisi öyle bir şey ki nekadar çabalarsan çabala içinden atamıyorsun...

asd1234
03-10-10, 21:06
Tarkan sevgisi öyle bir şey ki nekadar çabalarsan çabala içinden atamıyorsun...

"Ne kadar çok uğraşsan da,beni kırmaya çalışsan da senden ayrılmam mümkün değil..Yaaaaa.." diye boşuna dememiş Tarkan :)

Tarkan sevgisi öyle bir şey ki... öyle bir şey ki deyip kalıyorsun ancak. Hiçbir şey yazamıyorsun :)

pdrlütfiye
03-10-10, 21:36
ben 23 yaşındayım ve tarkanı ilk gördüğümden beri aynı şeyleri hatta daha fazlasını hissediyorum. o, " bu aşk fazla sürmez kızım" diyenler hep yanıldı. sevgim o kadar büyük ki şimdiye kadar kimseye bakmadım. zaten böle bişi düşünmüyorum da. onu karşılıksız sevebilmek bile yetiyor bana. sabırla, özlemle, hasretle onu bekliyorum ve hep bekliyor olacağım...

gizem-akkaş
03-10-10, 23:00
ya düşünüormda Tarkan olmasa hayatımız çok eksik kalırmış zevksiz olurmuş iyiki vaaarrr hepte olsun bizi Tarkansız bırakma allahımmmmm

pdrlütfiye
04-10-10, 23:24
onu sevdiğim için kendimi birçok insandan daha farklı, daha özel ve daha duygulu hissediyorum. bu yüzden ona sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum...

secil.06
04-10-10, 23:32
Kimseye anlatılmayan sadece yaşanan tek gerceğimsin Tarkan :)

tarkankolik1972
07-10-10, 11:58
suretinin belleğime resmedildiği o günden beri SEVİYORUM SENİİİ..TAPIYORUM SANA

tarkan_mania
07-10-10, 12:05
Hep hayatımızda ol yeşil gözlü , güler yüzlü insan...
Sesinle bize huzur ver.. yeri gelince ağlat , yeri gelince zıplat oynatt : )
Sevgin öyle büyükki!!!! İyiki varsınn!! :41:

Elif Yokgörme
18-03-11, 16:41
Tarkan sevgisi elbette anlatılmaz ben çok seviyorum Tarkan'ı hem de bu hayatta ki her şeyden çok..:1:

dafoune
18-03-11, 22:43
Anlatilmaz... Yaşanır !!!
Tarkan benim biricik askim ! <3

Yolcu
19-03-11, 14:42
tarkan..ımm..başka...başka.başka bişi...nasıl anlatılır ki..off söz bulamıyorum..:10::29::24:

..BTT..
09-07-11, 23:53
Tarkan Anlatılmaz!Yaşanır.. İnsan Onu Sevmeye Başlayınca Anlıyor Tarkan'ın Ne Demek Olduğunu... Ki Zaten Tarkan Kısaca:HERŞEY.. ;)) Tarkann.. Seni Seviyorumm...

MlkeTarkn
24-07-11, 20:53
Tarkan Anlatılmaz!Yaşanır.. İnsan Onu Sevmeye Başlayınca Anlıyor Tarkan'ın Ne Demek Olduğunu... Ki Zaten Tarkan Kısaca:HERŞEY.. ;)) Tarkann.. Seni Seviyorumm...

Evet aynen öyle oluyor onu ssevmeye başlayınca insan bambaşka duygulara kapılıyor.ZATEN O BAŞLI BAŞINA FARKLI BİRİ...seni seviyoruz tarkan her zaman her yerde herkese karşı seni seviyoruz canımmm

YusuF.KRK
24-07-11, 21:03
aman sakin canına kıyma

asligul.yaymaz
25-07-11, 20:20
Ona duyulan sevgi bambaşka..

MlkeTarkn
25-07-11, 20:31
Ona olan sevgimizi anlatmak çok zor olur diye düşünüyorum...

asligul.yaymaz
25-07-11, 21:01
nazik,hoşgörülü,samimi,sıcak,kırılgan birisi o :)))

asligul.yaymaz
25-07-11, 21:02
samimi,sıcacık,hoşgörülü,nazikk,kırılgann birisi o :)))

secil.06
26-07-11, 22:47
kelimelere sığmayan,kimseye anlatılmayan tek sevgi,tek aşk

İffeT.T.
28-07-11, 12:06
Duygular, birine duyulan sevgi nasıl anlatılır ki? Hele bu Tarkan ise işim daha zor :) Arkadaşlarımın konser günlerini bana "şafak kaç İffet?" diye sormaları bile mutluluk veriyor bana :4: Demekki ne kadar çok sevdiğimin herkes farkında diyorum :10: Tarkan bambaşka herkesten herşeyden başka... Tanımadan, konuşmadan biri bu kadar çok sevilirmi, seviliyor işte! Hepte sevilecek! :22: Allah'ım sağlığını bozmasın, hep mutlu olsun inşallah...
:54::35::52::30::35::48: SENİ ÇOK SEVİYORUMMMM....

MlkeTarkn
28-07-11, 17:38
Gerçekten öyle ona olan sevgimi anlatamıyorum.İşte arkadaşlarım soruyo niye seviyorsun seviyorum bilmiyorum nedenini o farklı herkesten diyorum halime acıyolar resmen onlarla ilgilenmez oldum tarkadna başka kimseyle ilgilenmiyorum dah doğrusu bu konuyu kim açtıysa çok haklı ona olan sevgi anlatılamaz ben anlatamıyorum yani çok başka bişey o zaman başka çare yok :) yine aynı şeyi söyleyeceğim: SENİ SEVİYORUM TARKAN....

sena T@RKAN
31-07-11, 17:01
tarkana olan sevgimi gercekten bi türlü anlatamıyorum kelimeler yetmio ne onu anlatmaya nede ona duyulan sevgiyi

trkn_sry
31-07-11, 17:14
Tarkan anlatılmaz yaşanır :D

megastarım
31-07-11, 18:16
gercektende ona duyulan sevgi bi türlü anlatılamıo

MlkeTarkn
01-08-11, 00:19

Evet ya anlatamıyoruz işte ancak onun sevgisini içimizde yaşayabiliyouz...

Deniz Tevetoğlu
18-08-11, 18:31
Tarkan seni nasıl sevdiğimi bir bilsen sen dünyanın görüp görabileceği en şahane varlıksın aşkım benim

secil.06
19-08-11, 17:34
kelimelere sığmayan,tarifi olmayan azalmadan artan tek sevgi

Mainz
27-08-11, 23:55
anlatmaya kelimeler yetmez !!!!!!!!!!!!

..BTT..
28-08-11, 17:42
Evet aynen öyle oluyor onu ssevmeye başlayınca insan bambaşka duygulara kapılıyor.ZATEN O BAŞLI BAŞINA FARKLI BİRİ...seni seviyoruz tarkan her zaman her yerde herkese karşı seni seviyoruz canımmm

Kesinliklee canım ya :) Onu sevmeye başladığım andan itibaren duygularımın tamamı değiştii :)) Eveett.. Ne olursa olsun seni her daim seveceğizz.. Seni ölümüne seviyoruuzz :))

..BTT..
28-08-11, 17:53
Evet ya anlatamıyoruz işte ancak onun sevgisini içimizde yaşayabiliyouz...

Aynen öyle canıımm beniimmm :))

..BTT..
28-08-11, 17:54

Aynen öyle yavruşuummm :)

MlkeTarkn
28-08-11, 18:21
Aynen öyle yavruşuummm :)

ne olucak bizim bu halimizzz :)

..BTT..
28-08-11, 18:42
ne olucak bizim bu halimizzz :)

:) Valla Tarkan'la ölene kadar devamm canıım benimm :))

seyma_tt
28-08-11, 22:08
:) Valla Tarkan'la ölene kadar devamm canıım benimm :))
Mezara kadar :) Bizi bırakma Tarkan :) Muah seni çok seviyoruz.

..BTT..
28-08-11, 23:30
Mezara kadar :) Bizi bırakma Tarkan :) Muah seni çok seviyoruz.

Eveettt.. :)) Hatta Öldükten sonrada seveceğiimm :D Hemde çoookk :D Deliler gibiii :D

efsane_01
19-07-12, 16:50
Ben de seviyorum canım Benim...

Efsane_1
05-05-14, 09:38
"Ne kadar çok uğraşsan da,beni kırmaya çalışsan da senden ayrılmam mümkün değil..Yaaaaa.." diye boşuna dememiş Tarkan :)

Tarkan sevgisi öyle bir şey ki... öyle bir şey ki deyip kalıyorsun ancak. Hiçbir şey yazamıyorsun :)

E öyle bir şey işte...:D