PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alman metalciler Şıkıdım'ı söyledi

WILDBOYS
31-07-10, 14:50
İZMİR’in Foça ilçesinde düzenlenen beş günlük Rock Tatili’nin ikinci gününde de eğlence ve müzik hız kesmeden devam etti. İngiliz Burnu’nda düzenlenen festivalin ikinci gününde, sahneye son yılların en önemli power-metal gruplarından Primal Fear çıktı.

Alman grup, ilk kez geldikleri Türkiye’de hayranlarını Türkçe selamladı. “N’aber, nasılsınız, iyiyim, saçların çok güzel, gözlerin çok güzel, teşekkürler” gibi Türkçe kelimeleri başarıyla telaffuz eden grubun solisti Ralf Scheepers, performansı sırasında “Oynama Şıkıdım Şıkıdım” deyince hayranları büyük şaşkınlık yaşadı. “Oynama Şıkıdım Şıkıdım metal müzik değil mi?” diye espri yapan Sheepers, şarkının bir bölümünü seslendirmeyi de ihmal etmedi.

Kaynak: hürriyet.com.tr

eLiF
31-07-10, 14:55
bu şarkı hiç eskimeyecek

fatihvefatih
31-07-10, 15:10
Tarkan fırtınası esmeye devam ediyor bugün ve yarın ki harbiye konserlerinden sonra kasırgaya dönecek yaşasın iyi bir reklam daha olmuş Alman Metalci grubu çok teşekkürler :))

love_speak
31-07-10, 17:04
bencede kesinlikle eskimeyecek eskimezde çünki hafızalara kazındı artık bir kere unutulmazlar arasına girdi. artk metal pop rock her türlü versiyonlarını coverlarını yaparlar!!

**MegaStarkan**
31-07-10, 17:06
Tarkan'in bu sarkisi tek Türkiye'de degil, tüm dünyada efsane.

DaLy
31-07-10, 18:51
Keşke video olsaydı çok merak ettim..

xurush'nine
31-07-10, 19:52
Gurur verici bir sey :21: bravo

Insallah ileride yalniz "metalci"ler degil "hollywoodcu"lar da Tarkan(dan) calir,Tarkan soyler..:)