PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : adımı kalbine yaz'da katkısı olan müzisyenler

bounce
29-07-10, 23:26
Adımı Kalbine yaz

söz - müzik: tarkan
düzenleme: ozan çolakoğlu
ud - elektrik gitar: fatih ahıskalı
yaylılar: gündem yaylı grubu
akustik gitar: erdem sökmen
bas gitar: alp ersönmez
vurmalılar: mehmet akatay
vokal: tarkan, cihan okan, ercüment vural, sibel gürsoy, yeşim vatan (bu şarkı neden bu kadar güzel sanıyorsunuz?)
mix: levent demirbaş

İşim Olmaz

söz: yıldız tilbe
müzik: tarkan
yaylılar: gündem yaylı grubu
gitar: ayhan günyıl
bas gitar: alp ersönmez
ney - kavala: eyüp hamiş
vurmalılar: mehmet akatay
vokaller: tarkan

Öp

söz: tarkan - sezen aksu
müzik: tarkan - ozan çolakoğlu
gitarlar: simon hosford - gültekin kaçar - can şengün
bas gitar: birkan şener
yaylılar: amedeus yaylı grubu
vokal: tarkan
ek vokal: altay oktar
mix: m. matthew erdem

Sen Çoktan Gitmişsin

söz: sezen aksu
müzik: ozan çolakoğlu
akustik gitar: erdem sökmen, ayhan günyıl
vokal: sezen aksu

ekşi sözlükteki birde bana sor nickli yazara teşekkürler... sağolsun forumda albümü alan arkadaşlar bi türlü şunları yüklemediler!!!

İZMİRLİ
29-07-10, 23:50
Bende üşendiğime ekleyemedim şu yazıları , fakat beni şaşırtan bir şey oldu usta-çırak adlı şarkının söz-müzik yazarı mustafa sandalın yanında çalışanlardan biri, şu keman çalan kız bilen bilir, belki forumda bu bilgi paylaşılmıştır ben yeni farkettim :))

bounce
29-07-10, 23:53
o kız o muymuş? kız ilik gibi:)) ah iç geçirmedim onun için konserlerde. Harbiye de görürsem bi sarılırım.. o ne güzel şarkı öyle diye.. işin gerceği şarkı kimin umrunda:) Kız ilik gibi:)

TorNadO
30-07-10, 00:00
Yukarıda ki ayrıntı nedir

Adımı Kalbine Yaz'da yani (bu şarkı neden bu kadar güzel sanıyorsunuz?) demişsiniz yaa.

bounce
30-07-10, 00:13
Yukarıda ki ayrıntı nedir

Adımı Kalbine Yaz'da yani (bu şarkı neden bu kadar güzel sanıyorsunuz?) demişsiniz yaa.

ben ekşi sözlükten aldım bu bilgileri... oraya yazan yazarın kendi görüşü.. daha başka şeyler de yazmıştı diğer şarkılar da.. ama yazı kalsın istedim yazara bi saygı anlamında

TorNadO
30-07-10, 00:49
ben ekşi sözlükten aldım bu bilgileri... oraya yazan yazarın kendi görüşü.. daha başka şeyler de yazmıştı diğer şarkılar da.. ama yazı kalsın istedim yazara bi saygı anlamında

Hıı anladım saol

İZMİRLİ
30-07-10, 10:26
o kız o muymuş? kız ilik gibi:)) ah iç geçirmedim onun için konserlerde. Harbiye de görürsem bi sarılırım.. o ne güzel şarkı öyle diye.. işin gerceği şarkı kimin umrunda:) Kız ilik gibi:)

sorma, kız çok fenaaa :)) Ah keşke Tarkan keşke şu kızla bir şeyler yaşasa Tam ona göre çok tatlı yakışır megastarımıza :)) Tarkan bizi duyuyorsan biz senin yanında, onu görmek istiyoruz :))):1:

bounce
30-07-10, 13:03
sorma, kız çok fenaaa :)) Ah keşke Tarkan keşke şu kızla bir şeyler yaşasa Tam ona göre çok tatlı yakışır megastarımıza :)) Tarkan bizi duyuyorsan biz senin yanında, onu görmek istiyoruz :))):1:

Benim yanımda görseniz Gülşah'ı ben daha çok mutlu olurum

İZMİRLİ
30-07-10, 13:24

:18:, hayır benim olmalı :))), neyse Allah sahibine bağışlasın hakketten çok tatlı :))

ZEHRA
07-08-10, 12:46
yaa bu albüm öyle güzel olmuş ki hiçbir şarkısına laf yok hele de kayıp şarkısına...

denoş
10-08-10, 06:24
her sarkii ayyrii bii duyguyla bezenmş durumdaaaa:) KENDİNE İYİ BAK ENN SEWGİLİİİ EYY SEWGİLİ...

asteria
19-08-10, 13:55

ben sayfasında gördüm gülşah'ı walla fotoğrafları diğer şarkıları fln çok tatlı... ondan ıyı dans partneri olur walla :36: http://www.facebook.com/video/video.php?v=114315441954261&ref=mf nerdeyse aşık oluyodumda zor attım kendımı sayfadan :10:

Bamboo
19-08-10, 14:01
ben sayfasında gördüm gülşah'ı walla fotoğrafları diğer şarkıları fln çok tatlı... ondan ıyı dans partneri olur walla :36: http://www.facebook.com/video/video.php?v=114315441954261&ref=mf nerdeyse aşık oluyodumda zor attım kendımı sayfadan :10:

vrdiğin linkteki videoda usta-çıraka şarkısı ile danslar ne kadar uyuyor değil mi.. muhteşem bi şarkı yaa.. keşka tarkan bu tarz bol danslı bi video hazırlasa.. ki ama hiç sanamıyom bu şarkıyı harcıyacak tarkan malesef..