PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan neden şık olamıyor?

DaLy
28-07-10, 04:08
Tarkan neden şık olamıyor?
Tarkan'ın albümü "Adımı Kalbine Yaz" yarın çıkıyor!
İki hafta önce albümü dinleyip köşemde çiziktirmiştim. Şahane bir albüm. Tarkan'ı ellerinden, gözlerinden, ses tellerinden öperim.
Ve methiyemiz biter.
Gelelim makaraya. Dün Tarkan'ın yeni albüm ilanları gazetelere düştü.
Bu kadar güzel bir adam bu kadar çirkin mi giyinir? Ve yıllardır bu kara talih nasıl değişmez anlayamıyorum.
Şu fotoğrafların hepsi senin fikrin mi Tarkanım. Belindeki kemer olayım da o belindeki iki sıra zımbalı kemer ne olacak? Ya o kafayı sola yatırarak büktüğü dudakları? (Bir an aklıma Yılmaz Morgül'ün son pozları geldi de kovdum, hoşşt hoşşt). Bi de o çift atleli ve kelimelerin yetersiz kaldığı botları.
Peki, kabul!
Tarkan hiçbir zaman şık olamayacak. Sesiyle bizi göklere çıkaracak ama kılıklarla hep çuvallayacak (Çuvallamak mı? Hımm. Nur Yerlitaş Ajda'dan sonra bir çuval kostümü de Tarkan'a patlatsa mı?).
Peki Tarkan'ın bu kıyafet sıkıntısının kaynağı ne?
Diyelim Kenan Doğulu tarzıyla biz kadınları bile kıskandırmayı başarırken, Tarkan niçin 90'lardan 2010'a gelemiyor? Açın Tarkan'ın önünü!
Ve bendeniz kasaba kuşu, üşenmedim şu yaz sıcağında Tarkan'ın botlarına kafayı taka taka düşündüm, buldum. Haydi maddeler gelsinler.
Acaba Tarkan neden şık olamıyor?

Bir türlü zincirlerini kıramadığı için.
Şık giyinirse canının acıyacağını zannettiği için.
Aynalara küsüp kıl olduğu için.
Sanırım A-acayip stilistlerle çalıştığı için.
Kuzu kuzu ne bulursa giydiği için.
"Unutmamalı" diye diye 90'ları unutamadığı için.
Moda dergisi bulamayıp ay ay kahrolduğu için.
Salına salına sinsice rüküşlük kanına gizlice girdiği için.
Kılık kıyafet hadisesinde metamorfoz geçiremediği için.
Yok yok bu konuda karması bozuk olduğu için.
Ben de Tarkan'a buradan sesleniyorum; adımı kalbine yaz 3939'a gönder Ayşe seni düzeltsin. Bak valla çözeriz, valla zımbadan, çizmeden, zincirden kurtarırız seni.
Hadi gel gel gel güzelim, gel hiç acımayacak.

Ayşe Özyılmazel-SABAH

denizarya
28-07-10, 04:12
haydaa ..iyide bu yeni resimlerde ki giynis tarzi imaji süper adamin daha nee..90 larda nerde vardi böyle kiyafetler

pembe_cin
28-07-10, 04:17
Sanırım A-acayip stilistlerle çalıştığı için.:15:

DaLy
28-07-10, 04:17
Kendisi Türk basın tarihinin en gereksiz kişiliklerinden biri..He pardon şarkıcı mı demeliydim..=)

Ayrıca albüm fotolarında gayet şık.İki kere iki dört.

volkan35
28-07-10, 04:20
ayşeyi de fatmayı da gördük tüm platformlarda.izlediğim en kötü kliplerden biriydi ayşenin ki:)tee amerikalara gitmesine gerek yoktu o sacma klip için bizim emin önünde çekerdi aynısını:))hem ayşe kusurabakma ama kazulet gibisin..

love_speak
28-07-10, 04:24
ya bırakın bu işleri hepiniz önce taşlarsınız sonra tarkan tarkan diye bağırırsınız!!!. KAZULET AYŞE:)))))

pembe_cin
28-07-10, 04:29
ahh ahhh en şık dönemleri karma dönemleriydi:12:

volkan35
28-07-10, 04:34
yok yaa her halı guzel bu adamın

love_speak
28-07-10, 04:38
bencede adam ne yapsa taklit ediliyo. .

pembe_cin
28-07-10, 04:38
:17:adam güzel ona lafım yok laf edenide döverim:5:

xurush'nine
28-07-10, 09:13
Ya neresi kotu, cok guzel giyinmis!Kemer botlar durus hepsi de yikiliyor..
Bi tek sen mi anliyorsun yeni trendden? Biz de takip ediyoruz trendi her halde..
Hem guzel iste kendi de soyluyor..Ne giyse yakisiyor..
Yalanci!Biz almayalim o sahte opucuklerini de hemen iade edelim!Gecen defaki yazisindan sonra ertelenme oldu ya.Akli sira "rotar'in" kisasini aliyor..
Git isine be..Kenanmis,bilmem kimmis..
P.S. Sana mi kaldi Tarkan'a zevk danismanligi yapmak?Cok zevkli oldugun Okan'la cikmis olmandan belli..Adam oldum olasi acayip trend giyiniyor,modayi hep takip ediyor, "tas devri" modasini.. :18:

TARQANIM
28-07-10, 09:29
arebesk arabesk omuzlari süngerli takim elbisemi giyseymis.. ayse hanim kendi albüm kapagina baksin hic bi dogallik yok asiri rötüslu fotolar..sarkisindada dedigi gibi "CIRKINSIN BIRSEYE BENZEMIYORSUN"

meryem_17
28-07-10, 09:57
Al işte yine dilli düdüklüğünü yaptı.Adam n yapsa yaranmıo size.Hem sen beyensen n olcak beyenmesen n olcak:7::7::7::7: Milyonlar beyenio onun her imajını daha doğrusu hereşini.Çokta tınnndı wlla ayşecimm.:7::7::7::7:Sen bu lafları sölediğine çok pişman olcan ama nysee.

gülcan
28-07-10, 10:27
Ne yapsın öylede yapsa eleştiriliyor böylede yapsa eleştiriliyor bazen o da ne yapacağını şaşırıyor ama bir gerçekki ne yaparsa yapsın Tarkan'a çok yakışıyor...

devilmaycry11
28-07-10, 10:57
çok doğru yazmış ...

ece**
28-07-10, 11:35
komik yazmış ama :) şuan şık buluyomuyum ? hayır.. sadece sesini duymak istiyorum şuaralar :)adam zaten güzel adam yüzü yetiyo arkadaş :D

veli
28-07-10, 11:41
_____ayşe özyılmaz tarkan ı çok sever ve daha iyisi olabileceğine inandığı için biraz şakayla karışık takılmış ,, sorun değil ,, biz hertürlü onun arkasındayız______

disiseytan
28-07-10, 11:43
Ya herkes bi şekilde bahane bulmak için yarışıo işde laf atılan kişi Tarkan olsunda gerisi boş şarkıları madem ii hadi kıyafetine saldır ne bulursan salla durumu o yüzden bizde onları tınlamıyoruz ya pehhh!!!:P imaja gelince bn hiç de kötü bi giyim tarzı göremiorum bnm içime sinmeyen kndisiyle bagdaştıramadıgım tek dönem metamorfoz dönemi kuzu kuzu karma dönemi ise tam anlamıyla bittigim dönemdir ama bu halide süper oldukça genç dinamik ve karizma bn bayıldım yani ımmmmm:)

arau
28-07-10, 11:51
kenan doğulu'nun kıyafetlerini beğeniyorsa tarkan'ı beğenmemesi normal. pembe pantalon yeşil t-shirt vb. giymiyor çünkü tarkan. ayrıca bu yalnızca albüm kapağı kıyafetlerini eleştirmeden bir konserini görseydin.....

::TT::
28-07-10, 11:53
yaz sıcağı demiş ama bu resimler nerdeyse kışın çekilmişti yanlış hatırlamıyorsam,yazmak için yazmış sanırım...

Dark_blue
28-07-10, 12:22
haberin yazarina dikkat etseydim yaziyi okumazdim , cocukca bi yazi olmus , sarki sozlerinden espiri yapma 90 larda kaldi , habercilik bumudur ? herkes once bir kendi giyimine baksin , klibindeki hallerine baksin sonra tarkana bahane bulsun bulabiliosa ;)

simgem__
28-07-10, 12:31
bence gayet hoş görünüyor....

schumaer
28-07-10, 12:38
tarkanı ilk defa bu kadar cool ve karizma gördüm ben,hem modern hem eski tarz arası,düşünmüştüm acaba bu fotolar bile eleştirilir mi diye,harbi eleştirildi gülüyorum sadece :D yalnız ayşe tarkanı çok seviyo esprili bi dille yaklaşmış olaya,kendi zevki saygı duymak gerekir,albümün tanıtımını yapıyo bi yerde de,reklamın iyisi kötüsü olmaz yani :)

**MegaStarkan**
28-07-10, 12:46
Yilmaz Morgüle benzetmis hic gülesim yoktu sabah sabah... ama sonlara dogru sarki sözlerini anlatmak istedigi ile iyi uydurmus :)) artik alismamiz gerek, yazarlar iyi yazarak dikkat cekemiyor elestirmeli gerekler ister istemez.

twilight
28-07-10, 12:56
Bu kadinda övüyor mu sövüyor mu belli deil...Yillardir böyle...
Sevmem,ama saygi duyarim...
Begenmemis olabilir...Kisisel zevk...
Ben mi?Cok begendim...Özellikle t-shirt mükemmel... (:

HND
28-07-10, 12:56
albümdeki pozlarına bittim ben..
cidden giyim kuşam konusuna gelince bkz: karma dönemi :)

CanK
28-07-10, 13:02
aynaya bak ayşe...

trkntrkn89
28-07-10, 13:19
neresi kötü kenandan beklenti fazla olmadıqı için beqeniliyor tarkan yola devam böyle eleştirilerde olacaktır...

eskalen
28-07-10, 13:58
Her yazarin kendi dusuncesi vardir...Bu da Ayse'nin dusuncesi...Ama tahminim Tarkan bu fotograflari Kisin cektirdigini dusunmem...Belki botlari seviyordur...Bu arada Ayse Hanim Tarkan'i Kenan Dogulu ile karistirmasin....Ikisinin de giyim tarzlari farkli....Hep bir kefeye koyar Aysa!!!

asd1234
28-07-10, 14:05
Tarkan'ın bu tarzını ben de pek beğenmedim şahsen.Hani ondan ne muhteşem imajlar gördük bu güne kadar,umarım devamı da gelir,özellikle Harbiye konserindeki kıyafetlerinde.Ayşe Özyılmazel'in yazısının da haklı yönleri var bence. Mizahi bi üslupla kaleme almış yazıyı,ilginç olmuş :D

jetaime
28-07-10, 23:46
benim icin tarkan cok iyi giyiniyo ama evet birinci album zamaninda cok tuaf oluyo ama eskiden moda oyle normal zaten

physics
28-07-10, 23:53
tarkanın bu albümdeki imajı süper yalnız albümdeki alaturka şarkılara uymuyo sadece öp ve belki usta çırak şarkısına uyuyo

serennn
29-07-10, 02:41
sen de dilli düdükklerdenn olduğun içinn ...........

Bamboo
29-07-10, 12:47
her zaman bu kadının samimiyetsiz olduğunu düşündüm ve haklıyımda.. ikiyüzlü resmen..

TEVETOGLU
29-07-10, 13:16
Kıyafetler ve takılar gayet başarılı.

ozgem__
29-07-10, 13:35
tarkanın tarzı gibi var mı :)

efsane_01
29-07-10, 15:17
TARKAN Asla Ve Asla yashlanmicak...Supersin ASHKim super!...Yeni İmajina Geldikte İse Cok Guzel...Bayildim!...

karma_elcin
29-07-10, 15:24
Tarkan'ın imajı iyi yaa ben beendim herkes Tarkan imajını benimser bi zaman snra bu yazılanların bi önemi yok :) kuzu kuzu zamanında da kimse kabullenememişti ama snra bütün yaz herkesin saçlar uzamıştı herkes Tarkan olmuştu :)

denizmavisi
29-07-10, 18:09
Her zaman ben de söylerim Tarkan hiçbir zaman güzel giyinmeyi bilemiyor diye Ayşe hanıma sonuna kadar katılıyorum Tarkan kendi zevksiz bi de etrafındaki zevksizlerle çalışınca sonuç ortada...