PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Öp Öp Doyamadım

yasinenessahin
28-07-10, 00:18
Şarkı çok enteresan. Şarkıyı beğenme her zamanki gibi demlenme sürecinden sonra olacak gibi duruyor. İçinde öyle bir söz var ki sanki bizlere bir mesajı var Tarkan'ın.

''Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması''

hem albümün geç çıkması hem karmadan daha iyi olur olamaz kıyaslamasına ...

Bu durumda geçmişin Karması şimdinin Adımı Kalbine Yazı oluyor

jetaime
28-07-10, 00:34
Bu sarki cok sevindim vallah ve senin gibi dusunuyorum
rytm de cok guzel
cok seviyorum hemde cok hihihi

insallah bu sarkidan bir klip cekicek bekliyorummm

mage
28-07-10, 00:51
Şakrının adı öp ama biz hiç Öp sözü duymadık belkide şıamrığı sallayacak şarkı budur bi nakaratını dinleyelim yarında bakalım nasılmış :)

Yakisikli89
28-07-10, 00:56
Şakrının adı öp ama biz hiç Öp sözü duymadık belkide şıamrığı sallayacak şarkı budur bi nakaratını dinleyelim yarında bakalım nasılmış :)

Katiliyorum. Bende o kismini cok merak ediyorum. Bence alt yapi olarak, söz olarak sarki'da bize cok güzel, nice sürprizler bekliyor.

'Yikadi günahlarimdan beni masumiyeti. Cennet'den gelen bir melek'di sanki' Bu kismi cok hos.

schumaer
28-07-10, 00:59
aşk dansı neden yayınlanmadı bu arada bi bilgisi olan varmı bu konuda??

haskimm
28-07-10, 01:10
aşk dansı part-2de olucak öp öp doyamadım tarkan-sezen-ozançolakğlu üçlemesinin eseridir bilginize

trkntrkn89
28-07-10, 02:39
Katiliyorum. Bende o kismini cok merak ediyorum. Bence alt yapi olarak, söz olarak sarki'da bize cok güzel, nice sürprizler bekliyor.

'Yikadi günahlarimdan beni masumiyeti. Cennet'den gelen bir melek'di sanki' Bu kismi cok hos.

özellikle cennetten dediği yer bnm çok hoşuma gitti öp bence bu yazın 1 numarası nakaratıda güzelse yeni bi avrupa macerası olabilir tarkan için..

ecemaşkısı
02-08-10, 01:24
en hosuma giden şarkı bu oldu sözleri müthiş!
Tarkan onca aydır beklediğimiz albümü müthiş şekilde çıkardı!

sidar
02-08-10, 02:10
sarap gibi sarki itse dinledikce insanin hosuna gidiyo

pare pare
02-08-10, 02:21
Aynen boyle dusunuyorum bende . . .

cagatayoz
02-08-10, 16:44
İlk klip hakkında duyumu olan varmı? Bu şarkı umarım kliplenir, yoksa yazık olur. Mühtiş bir parça. İnsan dinlerken çosuyor. En son Şımarık'da böyle çoşmuştum. Hit yok diyenlere en babasından Hit bu şarkı. Umarım ilk klip buna çekilir.

efsane_01
03-08-10, 16:28
aşk dansı neden yayınlanmadı bu arada bi bilgisi olan varmı bu konuda??

Sahiden, Yeni Albumde Neden Olmadi ,,Ashk Dansi,,?...:19:

cagatayoz
04-08-10, 17:24
Bu şarkı çok övülüyordu. Acaba diyorum Tarkan bir sonraki albumuneli bıraktı bu şarkıyı, malum bu zamanda hit yakalamak kolay değil, bu şarkınında hit olacağı konuşuluyordu...

Noemi89
03-11-10, 02:30
bu sarki cok seviyorum, hersey sözü anlamadim, ama sarki sözü türkcede gördüm, ve söyle böyle anlabilirdim. Tarkan Türkce cok güzel söylüyor, sadece dinlerken de anlasmak daha kolay. bunu cok hosuma gidiyo :)

TEVETOGLU
03-11-10, 15:27
Çok merak ediyorum Öp şarkısının hangi sözleri Tarkan'a ait?Çünkü Sezen Aksu'yla ortaklaşa şarkı sözlerini yazmışlar.