PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adımı Kalbine Yaz (Kısık Sesli Kayıt Paylaşımı)

serkan
25-07-10, 02:19
Arkadaşlar merhaba.

Şu an twitter`da mail aracılığıyla

sedaisen, gokhanberber ve yakamozdamla isimli kullanıcılar arasında Adımı Kalbine Yaz`ın kısık sesli bir kaydı dolaşmakta.

bounce
25-07-10, 02:24
öyle bişey olabileceğini sanmıyorum...
ame eğer olmuşsa da buraya yüklemeyin..

fatihvefatih
25-07-10, 02:26
karma daki gibi bir şarkı ya süpperrrrr

gerçek mi bu söylediğin? gerçekse, nasıl oldu bu? nereden aldınız?

meetee55
25-07-10, 02:56
abi bende dinleyeyim bana bi yardımcı olurmusunz çok merak ediyorumm ya sabaha kadar uyamam lütfenn

smh
25-07-10, 02:57
ya mage mail adresımı versem atsan bana:) bari sözlerini fln yazsan zaten 1 hafta içinde duyarız şarkıyı

_trkn_
25-07-10, 03:56
ciddimisiniz ya gerçekten paylaşıldı mı şarkı ? :9:

daha albümün çıkmasına 4 gün var..

TARQANIM
25-07-10, 03:58
ciddimisiniz ya gerçekten paylaşıldı mı şarkı ? :9:

daha albümün çıkmasına 4 gün var..
espiri yapiyodu arkadaslar yok öyle bisey :))

TorNadO
25-07-10, 12:43
Tarkan bu albüme çok emek verdi umarım şarkıları internette paylaşılmadan albüm çıkmış olur,haliyle zaten çıkınca bilmem kaç bin dowland olacak oda allahın emridir.

Yakisikli89
25-07-10, 13:13
yakamozdamla'nin sedaisen'e yazdiklari:

@sedaisen hmm fena değilmişş :))
vor ungefähr 12 Stunden via web

@sedaisen yok dinlemedim :)) at bakem mail'den :)) dinleyelim :P merakım yok gerçi şu sıra ben şarkımı buldum ama :D dinlemek lazım ;)

/TWITTER!

ozgem__
25-07-10, 13:16
internete sızmasın bence... Çok saçma..

Dark_blue
25-07-10, 13:52
inandirici gelmedi , ama okadar cok kisiye dinletilmesi iyi degil.

yasinenessahin
25-07-10, 14:48
işin büyüsünü illaki kaçırıcaklar. benim tavsiyem internette dolaşsa bile sakın dinlemeyin. böyle bir durumda tüm emekler çöpte; tüm beklentiler, hevesler ... kursakta kalıyor ...

ece**
25-07-10, 15:24
nete sızmış mı yani ? we bizim fan'larda buna hemen atlayıp dinlemek istiyo yanlış mı anladım ? ayıp çok ayıp...siz yapmayın bari !

_trkn_
25-07-10, 15:31
Şarkıyı birileri paylaşsa bile dinlemeyelim lütfen..
şahsen ben 29 temmuzda orjinal albümden dinlemek isterim,işin büyüsü kaçmasın..
bu kadar bekledik,biraz daha beklesek bişey olmaz..:)

**MegaStarkan**
25-07-10, 15:34
Herkes bir birine bos yeminler vererek bir sekilde sarkilara ulasiyorlar... burda politika yapan, özelden isteyebilir. Biz yönetim olarak HiTT sirketi tarafindan bir demo dinlemezken, digerlerin eline telefon kayitlari gecmesi düsündürücü. Tarkan olaylarin böyle gelismesini istemezdi... ama abartilicak durum da degil artik, kalite kötü arti bir kac gün sonra zaten herkes sarkiyi dinlicektir. Artik oy yaydan cikiyor, albüm cikdiginda tamamen cikicaktir. Bu durum önlenemez, kabullenmemiz gerek. Kiskanilicak durum da ortada yok, yagi ceken ipini bir sekilde kopariyor sonucta; ben sahsen böyle iyim gerek yok kapris cekmeye.

Buzlukahve
25-07-10, 15:42
bu arkadaşlar twitter da hep gorkie ye soruyor albümle alakalı bilgiler nasıl dinlemişler bence yalan

xurush'nine
25-07-10, 16:09
Birilerinin hava atmasini bir kenara birakalim da daha onceden dinleye bilme merakini hos gorelim mesela..Bu insanin kendi secimi mesela pastayi hazir olmadan - yarim yamalak haliyle mi kesmek ister ya da sabr edip tam susulu buslu halini bekler..
Beni daha cok sarkiyi iyice bir dinlemeden orjinal haline ulasmadan yorum yapmak(yargisiz infaz!) ve dahasi bu yorumla bunca heyecanla album bekleyen hayranin keyfini kacirmak.. Sarkiyi yarim yamalak haliyle dinleyip begenmediysen(ki olabilir) ve gercek hayransan dusuncelerini en azindan album cikincayadek kendine sakla arkadasim!

Dark_blue
25-07-10, 17:05
Bir albumu orjinal alip dinlemiyorsaniz , o albume kotu deme gibi bir hakkinizda yoktur.

love_speak
25-07-10, 17:26
eet kesinlikle dark_blue ya katılıyorum

günışığım
25-07-10, 17:36
cok sacma insallah boyle bir durum yoktur varsada o kisileri kiniyorum

denizmavisi
25-07-10, 18:24
Albüm çıkmadan şarkıların birçok kişi tarafından dinlenilmesi çok yanlış bence:16: Tarkan da ekibindekilere çok dikkat etmeli

xurush'nine
25-07-10, 19:36
Kotu(ya da yalnis) olmasina kotu de ama malesef ismi kotu olan bir gercekle karsi karsiyayiz..Bu gercek tum dunyayi sardi..Bi tek Tarkan'la ilgili degil..
Daha kotusu aramizda bu gercekten yararlanip(yukarida da dedigim gibi bu kisinin kendi tercihi, bizim dinleme dememizle kararindan vaz gecirme ihtimalimiz cok dusuk.. ) bir suru hop oturup hop kalkan hayran'i ruhtan dusurme cabasi(kasitli olmasa bile)..

meryem_17
26-07-10, 12:19
Bencede ineternete lütfen sızdırmayalım arkadaşlar n olur albüm çıkmadan çıkasada böle bi şeye engel olalım lütfen MEGASTARIMIZI SEWİORSAK ORJİNAL CD ALALIM ONA ANCAK BÖLE DETSEK OLURUZ.MEGASTAR İÇİN KORSANA HAYIRRR.