PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni albüm 'Karma'danda..

Yakisikli89
24-07-10, 19:33
Yeni albüm 'Karma'danda, 'Metamorfoz'danda iyi!

Yeni albümü dinliyen bi arkadsimizdan yorum:

Friday 23rd July 2010, @SalonErkegi said:

Her ikisinden iyi. Karma iyiydi, Metamorfoz çok iyi değildi. Sound olarak Karma'daki gibi vurmalı zurnalı parçalar çok olmasa da kıyaslama yapmak gerekirse Karma'nın ruhuna daha yakın ama yine karakteri var. Bir kaç şarkısında Şıkıdım, Şımarık dönemi havası var ama çoğunlukla Sevdanın Son Vuruşu tarzında. Ben beğendim.

http://www.twitlonger.com/show/2n0p56

Edit (Ekleme):

Albüm hakkinda bi duyuru daha:

''Tarkan'in yeni şarkısında meşhur Tarkan ayy ay'larini duyacaksiniz:) simdiden ezberledim diyebilirim enerjisi cok yuksek bi şarkı olmuş;)'' (sedaisen/twitter)

eLiF
24-07-10, 19:38
Karmadan daha iyiyse bizi ne bekliyor ben hayal edemiyorum :) Ama bu dinleyen kişinin düşüncesi tabiki, belki başkasına göre böyle değildir. Teşekkürler

denizarya
24-07-10, 19:44
herkesin görüsü farkli tabi..o arkadas karmadan daha iyi diyor ama belki bazilari karmadan yana olcak..herkesin sevki ayri..ama keske karma gibi bir albüm olsa

pembe_cin
24-07-10, 19:51
şimdiye kadar hep başkalarının ağzından duyduk gerekli gereksiz bisürü yazı bizde dinlesekte kendi yorumumuzu katabilsek:7:

TARQANIM
24-07-10, 20:05
dinleyen kisi ilginc yorulmamis, karma' daki gibi vurmali zurnali pek yokmus ama karmanin ruhuna yakinmis, simarik dönem havasi varmis ama ssv tarzindaymis pek bisey anlamadim dogrusu.. bu 3 albüm arasinda cok fark var bence ama kisi birbirine bagladi daha cok meraklandim simdi

nedjohnlansen
24-07-10, 22:43
nerden dinliyorlar? nasıl buluyorlar? anlamak güç.

denizmavisi
24-07-10, 23:13
zevkler ve renkler tartışılmaz herkesin beğenisi kendinedir o yüzden başkasının beğenip beğenmemesi beni ilgilendirmiyor

ozkan1907
24-07-10, 23:37
yeni albümü sadece tarkan hayranları dinlememiş demekki babam dinlemiştir o zaman ona soriim bende :)))

İZMİRLİ
25-07-10, 00:15
Karmadan iyiyse olay bitmiştir zaten :))

**MegaStarkan**
25-07-10, 00:37
Biran önce kendi notumu kendim vermek istiyorum, onun bunun zevkine pek güvenesim yok.

serkan
25-07-10, 00:51
Arkadaşın albüm yorumunu okuyunca aklıma hemen Mehmet Ali Birand geldi:

"fenerbahçe`nin sarı lacivert başkentin ve ankara`nın bembeyazlı senfonisini mehmet okur`un mavi beyaz moruyla döneceğiz o yüzden bizden ayrılmayın 9 dakika sonra buluşuyoruz efendim."

Zannederim yorumlayan arkadaşın kendisinin de kafası karışmış bence güzel olduğunu bilelim yeter.

Hiç bir dinleyenden de henüz olumsuz bir yorum almadık bu da çok güzel.

Ancak Karma`dan iyi demek...

Bilemiyorum...!?

Çünkü Karma Türk pop tarihinin en büyük 5 albümünden biridir.

pare pare
25-07-10, 00:56
Bence KARMA-dan iyisi hala cikmadi bakalim nolucak herkes dinledi bizler kaldik . . . ((((

ozgem__
25-07-10, 13:33
Biran önce kendi notumu kendim vermek istiyorum, onun bunun zevkine pek güvenesim yok.

evet bizde dinlesekte bizde yorum yapabilsekk...