PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adımı Kalbine Yaz

_trkn_
23-07-10, 22:31
MegaStar Tarkan'ın yeni albümü 'Adımı Kalbine Yaz' 29 temmuzda tüm müzik marketlerde!

Ön Sipariş için tıklayın!

http://www.dr.com.tr/Product.aspx?pid=0000000318525

Albümü Facebook gibi sitelerde paylaşalım lütfen

Şarkı Listesi

1 ) Sevdanın Son Vuruşu

2 ) Acımayacak

3 ) İşim Olmaz

4 ) Kayıp

5 ) Öp Öp Doyamadım

6 ) Adımı Kalbine Yaz

7 ) Sen Çoktan Gitmişsin

8 ) Usta - Çırak

9 ) Acımayacak ( Gurcell Club Mix )

10 ) Adımı Kalbine Yaz ( Ozinga Club Mix )

11 ) Sevdanın Son Vuruşu ( Suat Ateşdağlı Mix )

12 ) Öp ( Gurcell Club Mix )

13 ) Sevdanın Son Vuruşu ( Kıvanch Club Mix )

Tanıtım şarkılarını dinlemek için www.tarkan.com tıklayın!

fatihvefatih
23-07-10, 23:40
Allah'ım bu ne güzel bir haber yaşasın yaşasınnnnnnnnnnnn :)))))))

xurush'nine
24-07-10, 00:34
29 temuz Nilin("Carki felek"te kendisi soyledi) dogum gunu qaliba bunu bekliyormus Tarkan.. ;)

bounce
24-07-10, 00:55
29 temuz Nilin("Carki felek"te kendisi soyledi) dogum gunu qaliba bunu bekliyormus Tarkan.. ;)

buna gülerim işte.

TARQANIM
24-07-10, 01:01
yok canim daha neler nilin dogum günü diyemi cikartacak albümü o gün, daha öncede sezen aksunun dogum gününe denk getirmeye calismisti.. hic inandirici degil ya ya nil yalan söylemis yada sen kendin görmediysen yanlis bilgiler vermisler..

fatihvefatih
24-07-10, 01:29
Tarkan Nil'i mi takacakmış işte buna gülerim :)

xurush'nine
24-07-10, 01:31
Ya, cocuklar ben de sakaciktan yazdim ki gulelim..(Hani Sezen Aksunun dogum gunu konusu gecmisti ya forumda ona "ozenerekten" yazdim..) Bakin sonunda ";)" duruyor..

Bu yuzden bi sakincasi yok gule bilirsin Cihan kardes,Fatih kardes(ler). ;) Artik gulme zamanimiz geldi,bundan boyle cok yurekten gulup egleniriz insallah..:)

Bu arada konu daha once(ki saatlerden) forumda varmis ben simdi fark ettim..

P.S. Ben kendim duydum Demetcigim Nil Carkifelege cikmisti , Mehmeteli Erbil sordu o da soyledi..Bir gun oncesinde de esimin dogum gunu var ordan hatirimda kalmis..

TARQANIM
24-07-10, 01:39
Ya, cocuklar ben de sakaciktan yazdim ki gulelim..(Hani Sezen Aksunun dogum gunu konusu gecmisti ya forumda ona "ozenerekten" yazdim..) Bakin sonunda ";)" duruyor..

Bu yuzden bi sakincasi yok gule bilirsin Cihan kardes,Fatih kardes(ler). ;) Artik gulme zamanimiz geldi,bundan boyle cok yurekten gulup egleniriz insallah..:)

Bu arada konu daha once(ki saatlerden) forumda varmis ben simdi fark ettim..

P.S. Ben kendim duydum Demetcigim Nil Carkifelege cikmisti , Mehmeteli Erbil sordu o da soyledi..Bir gun oncesinde de esimin dogum gunu var ordan hatirimda kalmis.. bende gercek sanmistim off rahatladim :D

ozgem__
24-07-10, 17:42
:D nill he çok güldümm:):)