PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sanırım bu kez çıkacak!

fatihvefatih
23-07-10, 01:49
Arkadaşlar Twitter'da Ozan Çolakoğlu'na sormuştum sorular ve yanıtları aşağıda sanırım albüm haftaya elimizde ohh beeeeeeeeee haftaya bayram var bayrammm :))

yalnız Twitter'ı kullanmayı çok iyi bilmediğimden Ozan Çolakoğlu'na özel olarak attığım soruyu tam metniyle yayınlayamıyorum sadece onun cevabını tam metniyle yayınlıyorum, Ozan Abiye Tarkan'ın albüm ne zaman çıkacak demiştim

@ozancolakoglu Ozan Abi Tarkan'ın albüm ne zaman çıkacak bir tek size inanıyoruz ne olur bişey söyleyin!

@asanfa album mastering e gitmedi. Mastering bitti bugun. Glass Master icin Almanya ya gitti. 27 veya 28i cikmis olur.

asanfa @ozancolakoglu Ozan abi çok teşekkür ederim size güveniyoruz inşallah haftaya elimizde olacak albüm, ilgilenip cevapladığınız için çok tşk:)

Buzlukahve
23-07-10, 01:52
fatih süpersinde twitter ı fazla bilmiyorum deme bari:D benden iyi biliyosun haberde süperrrr

jetaime
23-07-10, 01:56
waouw insallah haber dogru olacak tarkan album degistirmecek yaa

nedjohnlansen
23-07-10, 02:38
26'sında site açılsın da gerisi önemli değil. yeni albüme dair merakımız giderilsin yeter. tabi iyi oldu bu haber, haftaya elimizde olacağına inanıyordum zaten, artık inanmaya bile gerek kalmadı.

ozgem__
23-07-10, 12:23
hadi inşallah artık :)

ece**
23-07-10, 12:29
16 temmuz öncesinde de aynı bunlar olmuştu. bi kesinlik bi kesinlik sormayın gitsin .. !! ozaman çok emindim çıkacağından ama hayal kırıklığı yaşadım..şimdi sadece, çıksın gidip alırım diyorum..

meryem_17
23-07-10, 12:41
16 temmuz öncesinde de aynı bunlar olmuştu. bi kesinlik bi kesinlik sormayın gitsin .. !! ozaman çok emindim çıkacağından ama hayal kırıklığı yaşadım..şimdi sadece, çıksın gidip alırım diyorum..

Aynen wllahi yhaa bende bıktım artık hayal kırıklığına uğramaktan.Albümü elime almadan hiçbir şeye inanmıycamm.

denizmavisi
23-07-10, 12:45
bir kişi daha mastering bitti dedi ama hiçbirimizin çıkan haberlere güveni kalmadığı için her zaman olduğu gibi bekleyeceğiz alıştık zaten...

simgem__
23-07-10, 13:06
artık çıksın yaaa....

HakanÇelik
23-07-10, 13:16
album mastering e gitmedi. Mastering bitti bugun. Glass Master icin Almanya ya gitti. 27 veya 28i cikmis olur.

Glass Master : Cd veya dvd çoğaltmak için üretilen kalıp demektir.

Yani albüm bitti, sadece fabrikada toplu üretime geçecek. Bu da çok uzun sürmez. En geç haftaya çarşamba elimizde olur. Bu yüzden herkesin içi rahat olsun.

eLiF
23-07-10, 13:21
Bugünü saymayalım 2 günümüz kaldı bakalım ne kadar doğru bu tarih. İnşallah doğrudur. Teşekkürler Fatih

ozkan1907
23-07-10, 13:28
arkadaşlar günay çobana sordum facebookta (bu twitter ve facebooktan haber alma olayına sinir olsamda) pazartesi çıkıyormu acaba albüm dedim o da baskıya girdi p.tesi olmayabilir fakat hafta içi mutlaka çıkıcak dedi. Sonuçta bi şarkısının söz yazarı sadece ama bilgisi olup olmadığını anca çıkınca öğreneceğiz.

günışığım
23-07-10, 14:17
zaten 27 si diye biliyorduk yeniden yeniden defalarca sormaya ne gerek var hala anlamadim :-) adamlar bikti :7: