PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'a bir sarki verseniz mesela ...

Yakisikli89
22-07-10, 20:03
“Popçulara şarkı yazmak hiç içimden gelmiyor. Aslında becerebileceğimi de sanmıyorum” (Bülent Ortacgil ile röpörtaj)

Şu anda pop müzik için söz yazsanız fena mı olurdu?
İyi kazanırdın diyorsun yani...

Bilmem. Tarkan’a bir şarkı verseniz mesela... Böyle şeyler aklınızın ucundan geçmiyor mu?Bir: Sandığın kadar kolay değil o iş. İki: İnsan kendinin dışında bir şey yapamıyor.

İçinizden gelmiyor mu?
Gelmiyor. Becerebileceğimi de sanmıyorum. Yaptığım şey o hale dönüşürse de beni rahatsız etmez. Hayatta en bilinen şarkım herhalde “Sensiz Olmaz”dır.
Eğer Müslüm Gürses söylemeseydi standart bir Bülent Ortaçgil şarkısı olarak kenarda duracaktı. Adam çok güzel söyledi, herkesin beğendiği şekilde söyledi. Herkes de o şarkıyı aldı başka bir yere koydu.

devamini okumak icin: http://www.milliyet.com.tr/-17-yasindayken-pop-yildizi-olmayi-dusunuyordum-/pazar/haberdetayarsiv/22.07.2010/1264892/default.htm

**MegaStarkan**
22-07-10, 20:59
Bugün haberlerde cikmisti, Sezen Aksuda gelmis konserine. Tarzi Tarkan'a uygun olmadigini düsünüyorum bende, kötü anlamda dememis hakli.

pare pare
23-07-10, 00:08
Adam oldugu gibi soylemish herseyi . . . Tarzi uygun digil Tarkana o yuzden . . .
Haber icin tesekkurler

meryem_17
23-07-10, 12:03
Bencede doğru sölemiş tarkanın tarzı bambaşka.

simgem__
23-07-10, 13:16
Bencede doğru sölemiş tarkanın tarzı bambaşka.

bencede...