PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bitsin artık bu hasret...

TarkanColl
20-07-10, 23:29
Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik ama, artık bekleyecek halimiz kalmadı Tarkanım. Bitir artık bu hasreti. Bize gün saydırma artık. Seni, sesini, şarkılarını özledik. Her an seninleydik zaten ama adını kalbimize yazmak istiyoruz artık. Hadi 30 Temmuzu bekletme bize. Ne olur...:8:
:29::54::35::52::30::35::48:

fatihvefatih
20-07-10, 23:44
içinden geldi sanırım, evet bizi daha fazla bekletme Tarkan ne olur artık bitsin şu hasret!!

Yakisikli89
20-07-10, 23:45
Haklisin Ebru Abla. Bizdede sabir kalmadi. Artik takvime bile bakmaya korkuyorum. Cünkü biliyorum ki beklememiz bir haftadan daha fazla sürecek. Neyse herseyin hayirlisi. bravo

HakanÇelik
20-07-10, 23:45
Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik ama, artık bekleyecek halimiz kalmadı Tarkanım. Bitir artık bu hasreti. Bize gün saydırma artık. Seni, sesini, şarkılarını özledik. Her an seninleydik zaten ama adını kalbimize yazmak istiyoruz artık. Hadi 30 Temmuzu bekletme bize. Ne olur...:8:

Bekletecek gibi gözüküyor :( Bari Sadece 30 Temmuza kadar bekletse...

Derin
20-07-10, 23:49
Tarkan 30 Temmuz'a kadar bizleri bekletme ltf. yada senle bizi bulusturan canım Ebru'muzu Istanbula misafirin olarak davet et ve albumunu dinlet. Seninle yıllardır aramızda köprü olan tek kişiden , albumun piyasaya cıkmadan, yorumları duymak istiyoruz ve bizimde senin icin özel oldugumuzu hissetmek istiyoruz.. Bunuda fanlarına yaptıgın bir ayrıcalık olarak jest olarak tarihe yazmak istiyoruz.

TarkanColl
20-07-10, 23:50
Ben yıllardır bekliyorum tarkanın albümlerini aslında alışığım ama bu sefer nedense sabrım kalmadı... :)

simgem__
20-07-10, 23:53
evet artık günler geçmek bilmiyor!!!!!!!!!!

TarkanColl
20-07-10, 23:55
Tarkan 30 Temmuz'a kadar bizleri bekletme ltf. yada senle bizi bulusturan canım Ebru'muzu Istanbula misafirin olarak davet et ve albumunu dinlet. Seninle yıllardır aramızda köprü olan tek kişiden , albumun piyasaya cıkmadan, yorumları duymak istiyoruz ve bizimde senin icin özel oldugumuzu hissetmek istiyoruz.. Bunuda fanlarına yaptıgın bir ayrıcalık olarak jest olarak tarihe yazmak istiyoruz.

Teşekkür ederim Derincim. Albümü dinleyen o şanslı kişiler kadar hak ediyoruz sanırım bizler de dinlemeyi... :29:

Derin
20-07-10, 23:57
Tarkan ebru'yu istanbula davet et. ;) please. Hepimiz adına. Bunu hakediyoruz. Sence ?

yigit
21-07-10, 00:22
26 Temmuz olabilirmiş.Aman kimse ümitlenmesin malum tarih verdikçe uzadı :) Umarım konsere kadar çıkmış olur.Gerçekten çok özledik sabırsızlığımız bundan.

Dark_blue
21-07-10, 00:43

Cok dogru , onca gazeteciye albumu dinletene kadar burda Tarkan icin hergun birseyler yapan birine hepimiz adina bi ayricalik taninmali hadi :54::35::52::30::35::48::20:bravo

jetaime
21-07-10, 01:09
yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik ama, artık bekleyecek halimiz kalmadı tarkanım. Bitir artık bu hasreti. Bize gün saydırma artık. Seni, sesini, şarkılarını özledik. Her an seninleydik zaten ama adını kalbimize yazmak istiyoruz artık. Hadi 30 temmuzu bekletme bize. Ne olur...:8:

bende vallah cok uzuldum
tabiki biz alistik beklemek icin ama bu defa vallah cok uzun oluyo
hadi tarkancim bize o kadar bekletme bu 30 temmuz cok uzak gozukuyo yaaa

**MegaStarkan**
21-07-10, 03:05
Bende nedense hic heyecan yok... tarihlere inanmadigim icin illa ciksin da demiyorum, hic cikmayabilir de bu sene... cikinca sevinc iki kat oluyor böylece. Tarkan'in albüm tarihi Tarkan'in davasi gibi sürekli yetki anlasmazligi yüzünden erteleniyor, kim kimle yarisiyor belli degil. Her ikisi icinde hayirlisi.

ozgem__
21-07-10, 13:06
ebru abla içimden geçenleri yazmışsın:) saol valla..:) sabrımız tükendi valla... ama tarkanada kızamıyoruz... sadece beklemek zorundayız...(

sobraveheart
21-07-10, 14:45
ebru hanım ben size mesaj attım gelmedi mi?bir videoyu video kısmına yüklemenizi istemiştim mümkünse:)

Hüli 82
21-07-10, 16:25
artik beklemekden sabir kalmadi hadi tarkan bas gaza artik da cikart albümünü

sally
21-07-10, 19:41
Umarim yakinda hasret biter yine ertelenmese

günışığım
21-07-10, 19:51
cikacak insallah :-))

asd1234
29-07-10, 01:08
Çok şükür albüm çıktı,o muhteşem şarkılarla buluştuk :) Benim şimdi Tarkan'a söylemek istediğim tek bir şey var:

Adın kalbimizde zaten yazılıydı..Başka nereye yazalım istersin? :)

gülcan
29-07-10, 11:25
o gün şu gün bu gün derken albüm çıktı ve biz çok mutluyuz :) Hemde 30 temmuz olmadan çıktı albüm :) Teşekkürler bu kadar titiz çalışmalarından sonra bu kadar güzel bir albümle döndüğün bizi bekletmeye değdiği için.. Adın Kalbimizde...Her daim, her zaman..

TEVETOGLU
29-07-10, 11:29
Camlarda Tarkan son albümü gelmiştir yazısı görmek çok mutluluk verici.

**MegaStarkan**
29-07-10, 11:52
Tarkan kendini affettirdi hayranlarina :)

ece**
29-07-10, 11:57
tüm şarkılar hit yaW :) İnsan hangisiyle çıkacağnı şaşırır :) tarkan olmakta ne zor yaw :))

fatihvefatih
29-07-10, 12:15
tüm şarkılar hit yaW :) İnsan hangisiyle çıkacağnı şaşırır :) tarkan olmakta ne zor yaw :))

Evet kulaklarıma inanamıyorum bütün şarkılar hit, hit demek yetmiyor bütün şarkılar dünya standartlarında! Böyle bir başarıya Türkiye'de hiçbir sanatçı ulaşamaz, artık Tarkan'la kimsenin yarışamayacağını anlamıştır tüm Türkiye!!

Efsane_1
16-10-15, 01:56
Şimdi de başka bi yeni albümü için bekliyoruz...Aslında beklemek denmez de çıldırıyoruz adeta...Hayır yani, albümün yılan hikayesine döndü onu anladıkta, bari halimizden de Sen anla yani...Hiç değilse bi siteye falan uğra, burda ölmüşmüyüz kalmışmıyız bi ehvalimizi sor be Adam...

Kalbimin Sen yetmezliği var be Adam, kan gibisin, can gibisin, takatım yok Sensiz...Bir yudum sevgine, şefkatli dokunuşuna, o sıcak nefesine muhtacım, ne olur ilacım ol gel...