PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2 yeni şarkının sözleri yeni yazılmıyor

nedjohnlansen
17-07-10, 15:30
http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=14406

üstteki haberde şu ibare vardı:"İki yeni şarkıya gelince, isimleri belli değil. Sözleri daha yazım aşamasında. Birini Yıldız Tilbe, diğerini Gülşah Tütüncü yazıyor. Besteleri Tarkan’a ait. "

ben de merak edip bunu samsun demir'e sordum. sonuçta kendisi şarkılar hazır, mix yapılacak sadece diyordu.

sorum:@SamsunDemir tarkan'ın yeni ekleneceği şarkıların sözleri daha yeni yazılıyormuş. doğru mu? sabah gazetesinde haberde yazmışlar bunu.

cevap:SamsunDemir@nedjj sadece rötuşlar yapılıyor

düzenleme: ben sabah gazetesi sanıyordum ama milliyet'miş.

twilight
17-07-10, 15:35
=) Demek ki haber yalanmis...bunu ögrenmemiz güzel oldu...
Yoksa Tarkan bu...6-7 ay erteler 2 sarki icin... :)
İyi bari,rütüşlardan sonra çıkar.. ;)

eLiF
17-07-10, 15:39
Ben de şarkıların yeni yazılmadığını düşünüyodum. Açıklık getirlmiş oldu. Teşekkürler

yigit
17-07-10, 15:51
ne rötuşmuş ya :)

nedjohnlansen
17-07-10, 16:01
albüm cuma'ya kadar çıkamayacak herhalde. az önce samsun demir'e sordum:

@SamsunDemir tarkan'ın albümünün önümüzdeki cumaya kadar çıkma şansı var mı? artık tarih açıklamaktan çekindiğinizi biliyorum ama...

cevap:
@nedjj bence yok sonraki hafta

Yakisikli89
17-07-10, 17:23
bende sordum :29:

SerenSHN@SamsunDemir samsun bey. tt albümüne yeni sarki yazdiriyormus: gülsah tütüncü digeri ise yildiz tilbe. bu haberler dogru mu?

SamsunDemir @SerenSHN hayır bu şarkılar vardı zaten final
mixleri yoktu

**MegaStarkan**
17-07-10, 19:14
Eski duyumlarda Yildiz Tilben'in sarkisi da güzel deniliyordu... umarim o sarkiyi koyar merak ettim.

xurush'nine
17-07-10, 19:33
Aslinda bayagi da konusu gecmisti Yildiz sarkilarinin .Neden son kararla koyulmadigini ben de merak etmistim.. Insallah ondan da sarki olur albumde..

jetaime
18-07-10, 01:57
Ben bilmiyorum ne dusuncem bilmiyorum
yalan mi gercek mi
album bekliyorum ne zaman golzerimle gorecem her sey inancam

ozgem__
18-07-10, 13:10
haberin yalan olduğunu anlamıştım zaten... bunuda o konuda belirtmiştm..

veli
18-07-10, 14:52
___EWT YA YENİ Şaqrkı falan yoq sadece hazır olan ve 2. parti olarak çıkarılacak olan maxi single deki şarkıları aldılar yeni albümeee_____

pare pare
18-07-10, 15:04
Ben inanmiyorum album hazir bence . . .

simgem__
18-07-10, 15:55
ohh en azından 1-2 haftaya elimizde olacak albümm...

denizarya
18-07-10, 19:53
okunmus sarkilar niye yine okunsun...part 2 de olcak sarkilar birincide olcak

TRKN_NB
19-07-10, 13:37
bence ne şarkı yazılıyor nede ekleniyor. belkide daha evvelden eklendi. ben zamanında bi gazetede yada bi forumda okudum. tarkan ın albümü ibrahim tatlıses albümünden sonra çıkacak yani 1 hafta sonra diyorlardı. twitter de baktım samsun demir ibrahim tatlıses in albümü bitti dedi. acaba ertelemenin bunla bağlantısı olabilir mi. nihayetinde tatlısesi bekliyoruz diyemezler ya.

fatihvefatih
19-07-10, 13:45
ne alakası var canım!!

TRKN_NB
19-07-10, 13:47
ne alakası var canım!!

cidden öyle okudum hatta bulursam yazıyı kopyalacam. neden olmasın. bekliyor olabilirler.

Ibrahim24
19-07-10, 16:48
cidden öyle okudum hatta bulursam yazıyı kopyalacam. neden olmasın. bekliyor olabilirler.

Benim anlamadigim, Tarkan'in albumunu herkez 4 gözle bekliyor.
Ha Ibrahim Tatlises once cikarmis, ha sonra. Onun satislarini durdurmazi.

Gerci hayirdir diyelim. Belkide bi bildigi vardir. Arkadaslar kaldi 11 gun ay sonuna. Az biraz sabir.

TARQANIM
20-07-10, 00:38
bence ne şarkı yazılıyor nede ekleniyor. belkide daha evvelden eklendi. ben zamanında bi gazetede yada bi forumda okudum. tarkan ın albümü ibrahim tatlıses albümünden sonra çıkacak yani 1 hafta sonra diyorlardı. twitter de baktım samsun demir ibrahim tatlıses in albümü bitti dedi. acaba ertelemenin bunla bağlantısı olabilir mi. nihayetinde tatlısesi bekliyoruz diyemezler ya.
tarkan ibrahim tatlisesi sever saygi duyar ama albüm söz konusu olunca heleki hazirsa simdiye cikartirdi beklemezdi.. ibrahim tatlisesde coktan cikartmasi gerekiyodu albümünü oda erteledi, bence o bekliyo tarkani bu daha inandirici :)

TRKN_NB
20-07-10, 11:41
bende gerçek bir haber diye iddaa etmiyorum. tarkan ile tatlıses in arasınında iyi olduğunu düşünmüyorum. aylar önce mp3 indirilen forumda albüm tanıtımlarından tarkan patlıyorum 2010 başlığı altında yazıyordu. ihtimal %50-50. sonuçta bu olayların perde arkası var.

lakin bu sessizlik hiç hoş değil. hani nerde kaldı o tarih verenler. herkes en kısa zamanda diyor. bana kalırsa bu albüm 30 temmuzda çıkar ertesi günde konserde tanıtım olur.

TARQANIM
20-07-10, 19:33
bende gerçek bir haber diye iddaa etmiyorum. tarkan ile tatlıses in arasınında iyi olduğunu düşünmüyorum. aylar önce mp3 indirilen forumda albüm tanıtımlarından tarkan patlıyorum 2010 başlığı altında yazıyordu. ihtimal %50-50. sonuçta bu olayların perde arkası var.

lakin bu sessizlik hiç hoş değil. hani nerde kaldı o tarih verenler. herkes en kısa zamanda diyor. bana kalırsa bu albüm 30 temmuzda çıkar ertesi günde konserde tanıtım olur.
bende öyle düsünüyorum tanitimi harbiyede yapacak gibi .. konserede herkes uyumadan gidecek sarkiyi konsere kadar ezberliyeyim diye:D

ece**
20-07-10, 21:08
napıyolarsa yapsınlar ya... albüm çıktığı gün gider alırım.kendimi paralamıyorun artık. zaten çıktığı gün tarkan bile inanamayacak albümünün çıktığına bu gidişle...