PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bu ay sonunda

haluk seki
17-07-10, 00:15
arkadaşlar sevgili samsun demir den aldığım cevap, ne kadar zor durumda kaldıklarını gösterdi...
yazdığı cevap şöyle bu ay sonuna kadar diyelim yanılıyoruz tarih verince
eminim onlarda bizim gibi TARKAN dan kesin bir cevap bekliyorlar...

jetaime
17-07-10, 00:39
Artik bu adam inanmak istemiyorum

denizarya
17-07-10, 01:13
bunun tarkan ile alakasi yok..onun bi istegi oldu oda sarki eklemek..gerisini tarkanin ekibi yapior..okunmalar hersey hazir..ona birsey kalmadi zaten

fatihvefatih
17-07-10, 01:23
bunun tarkan ile alakasi yok..onun bi istegi oldu oda sarki eklemek..gerisini tarkanin ekibi yapior..okunmalar hersey hazir..ona birsey kalmadi zaten

İş Tarkan'dan çıksa Samsun Demir neden kesin tarih veremesin ki? Samsun Demir şu sıralar Tarkan'ın ekleyeceği şarkıları bekliyor, ve bu şarkılar yeniden okunacak, yani okunmalar bitse sanıyormusun ki Samsun Demir bu albümü 15 gün sonra çıkarsın 1 haftayı geçmez dağıtım yapılır ama maalesef Tarkan henüz ekleyeceği 2 şarkıyla uğraştığı için Samsun Demir'de bilemiyor ne zaman çıkacağını!! Tarkan bu, belkide 2011 yazına erteler hiiiç belli olmaz!!

denizarya
17-07-10, 01:25
İş Tarkan'dan çıksa Samsun Demir neden kesin tarih veremesin ki? Samsun Demir şu sıralar Tarkan'ın ekleyeceği şarkıları bekliyor, ve bu şarkılar yeniden okunacak, yani okunmalar bitse sanıyormusun ki Samsun Demir bu albümü 15 gün sonra çıkarsın 1 haftayı geçmez dağıtım yapılır ama maalesef Tarkan henüz ekleyeceği 2 şarkıyla uğraştığı için Samsun Demir'de bilemiyor ne zaman çıkacağını!! Tarkan bu, belkide 2011 yazına erteler hiiiç belli olmaz!!

okunmalar zaten yapildi..birtek gözden cikarip sonra mastering..kendi dedi..tarkanin isi yok artik

Dark_blue
17-07-10, 01:27
tarkan.com yenileniyormu$ album 2 hafta icinde cikar:17::17:

fatihvefatih
17-07-10, 01:30
okunmalar zaten yapildi..birtek gözden cikarip sonra mastering..kendi dedi..tarkanin isi yok artik

evet doğru söylüyorsun samsun demir öyle dedi ama bana mantıklı gelmedi yoksa düşünsene Tarkan dese alın şu iki şarkıyı da albüme ekleyin albümü öyle çıkarın (mastering falan çok kolay 2 şarkı en fazla 2-3 günde yapılır) samsun demir en fazla 1 haftada basımını ve dağıtımını bitirir ve şimdiden kesin tarih verirdi!! samsun demir önceden verdiği tarihlerin mahcubiyetinden önü açık bir tarih vermek istemiyor, yaa işte en fazla 15 gün sonra çıkar falan diyor ama korkarım albüm Tarkan2ın ağzından çıkacak tamamdır lafına kaldığı için bu iş uzayabilir riskli bir dönemdeyiz inşallah Tarkan erteleme değilde çıkarma uğraşı verir bu albümü tabiiki en geç Temmuz sonu için!!

denizarya
17-07-10, 01:41
evet doğru söylüyorsun samsun demir öyle dedi ama bana mantıklı gelmedi yoksa düşünsene Tarkan dese alın şu iki şarkıyı da albüme ekleyin albümü öyle çıkarın (mastering falan çok kolay 2 şarkı en fazla 2-3 günde yapılır) samsun demir en fazla 1 haftada basımını ve dağıtımını bitirir ve şimdiden kesin tarih verirdi!! samsun demir önceden verdiği tarihlerin mahcubiyetinden önü açık bir tarih vermek istemiyor, yaa işte en fazla 15 gün sonra çıkar falan diyor ama korkarım albüm Tarkan2ın ağzından çıkacak tamamdır lafına kaldığı için bu iş uzayabilir riskli bir dönemdeyiz inşallah Tarkan erteleme değilde çıkarma uğraşı verir bu albümü tabiiki en geç Temmuz sonu için!!

ee tabi avrupadaki gibi disiplin yok türkiyede ..hep gecistirme...sonradan yapariz durumu var...ama eminim ki bizim sandigmiz gibi kolay birsey degil..öyle sandigmiz gibi cabuk bitmez bu isler...amaan bosver be arkadasim..bekeleyim sonunda coikar iste albüm..bize de dinlemek kalir:D

veli
17-07-10, 01:45
_____en kısa sürede çıksa çok güzel olacak_____

nedjohnlansen
17-07-10, 04:18
aslında soru sorulması gereken kişi şu an samsun demir değil ozan çokakoğlu. o diyecek ki tt şarkıları tamamlandı, o zaman anlayacağız ki albümün çıkmasına 5 gün var...

Ibrahim24
17-07-10, 04:29
tarkan.com yenileniyormu$ album 2 hafta icinde cikar:17::17:

Nerde yaziyo? Site halen ayni... :27:

twilight
17-07-10, 11:30
:| ooof...hep ayni haberler...
ciksin artik ta kurtulalim...ne albümmüs be... :)

xurush'nine
17-07-10, 13:10
ee tabi avrupadaki gibi disiplin yok türkiyede ..hep gecistirme...sonradan yapariz durumu var...ama eminim ki bizim sandigmiz gibi kolay birsey degil..öyle sandigmiz gibi cabuk bitmez bu isler...

Dusuncelerine katiliyorum..Keske kosa muzik sirketi ve Samsun Demir de elini cabuk tutsa ve her "2 gun sonra.. ,"yetistiremiyoruz 3 gun sonra.." demese de ciddi ciddi ulkesinin en onemli stari icin gerektigince kollari sivasaydi..O zaman da Tarkan arayi bos bulup elestirilere kulak ver(e)mez(mesela album 40.000-50.000 tane bastiktan sonra..) suan bir album bir coklarinin elinde olurdu, biz qurberciler de en azindan sarkilari dinliyor olurduk...
Sonra da Tarkan suclu cikiyor..Qaribim hedense hep suclu sorumlu, utanmasalar dunyanin bu hale gelmesinden de sorumlu Tarkan'i tutacaklar ama neyse..
Soylemek istedigim su:Onceki yorumlarimda da belirtmistim, bu is bir ekip isi,-bir tek Tarkan'la bitmiyor.Ekip,yetkili kisiler isini gerektigi kadar ciddiye almiyor, hep gecistirmecilikle mesguller, bi megastarla calistiklarini onemsemiyorlar.. Onlar icin her sey para para para!!!Maddi ve manevi cikar!!!
Sonra da kalkip mukayese ediyoruz Lady Gagaymis, Beyonceymis, bilmem Rihannaymis..Hic alakasi yok kardesim..Onlarin nasil bir isini ciddiye alan ekiple calistiklarini biliyormuydunuz acaba? Degil gun, saat, dakika hesabi yapiliyor..Aksa(til)malara acayip tazminatlar odeniyor..Ve ekip bir projeyi ortaya cikarmak icin nasilk afedersiniz e--- gibi calisiyor hic dusundunuz mu? Kahr olaraktan soyluyorum, - cahil tembel musluman, her isde cikar arayan, bencil turk toplumuyuz biz..Icimizdeki uc-bes farkli "Ben sen olamam!" deyenleri de kabul etmemek icin suclu duruma dusurmekte yeminli, bitirmekte kararliyiz hem..Tamam mi?
Sonra da "Tarkan yine albumu erteledi.." oluyor, "Tarkan yine albumu cope atti.." oluyor,"Tarkan rotar yapti.." oluyor "bildigimiz Tarkan iste.." oluyor...

DMC 'i gecelim..Varsayalim bu isler kolay degil..En humanist halimizle 10-15 gun aksamalar teknik nedenlerden cika bilir deyelim.. Baska bir ornek vereyim:Daha oncesine donelim..Tarkan'in cope attigi albume..
Eminim cok guzel bir sarkilar vardi o albumde..Dunyayi sallayan megastar kotu sarkilar koymaz ki albumune..Ne oldu efendim?Serzen hanim dinledi de, begenmedi de,cikarma, cope at dedi..Nedenmis acaba? Cunki onun sarkilari yoktu albumde...En buyuk neden de bu bundan buyuk sebeb aramayin!Desteklemiyorlar Tarkani onmeli sorun bu.O da ruhtan,hevesten dusuyor..Her kes eqosunun derdinde....Tamam, sen de cok tecrubeli unlu divasin, sanatina saygilar, ama cocugun yasta birinin emeklerini bir nefeste "cope at(tir)acagina", destek olsaydin, bir kac yerine el atsatdin, retusleyip cikari verseydiniz, dimi?Ya, 10-15 sarkidan hepsinin copluk olmasina kimse ihtimal vermez herhalde..Koca megastar sectigi sarkilarin, hem de..Neymis, kralice begenmemis! Eqois hepsi bunlarin..Sanki son yillar kralicenin yaptigi sarkilar 4x4'luk de, tutuyor da..(Ne kerametse muzige yillarini vermis biri olaraktan onune gelene para karsiligi sarki veriyor, hem de ates pahasina..( bunu ben soylemiyorum, show dunyasindan olanlar soyluyor..) baskasini emegini elinin tersiyle cevirmek ne kolay dimi?!..(Ama benim bildigim gercek muzik adamlari da sanat eserlerini acliktan olseler de para karsiligi muzikle alakasi olmayan birilerine satmazlar..) Simdi neden kollari sivadi derseniz -ogluna yol aciyor da, ondan derim..
Arkadaslar, yemin ederim benim bi insanlari tanidigim falan yok, sahsi dusmanligim hic yok..Gencligimden de hep bayilmisimdir Sezen sarkilarina..Kendisini cok severdim..O meshur filmini ayil bayil izlerdim..Guzelligine hayrandim.. Simdi qicik oluyorum kisiliyine..Kos koca kralice, bu yil "ailevi album" cikardiginizda degil de , gecen yil Tarkan icin kollari sinvasaydin, studyoda ter dokseydin o bur album icin..Neden simdi sarki ustune sarki (7) veriyorsun? Uckagitcilik aldi basinia gidiyor..Gercek dost su devirde fenerle arasanaiz bulamazsiniz..Her kes cikar pesinde.Tarkani dusunen yok..Sonunda da cancigazimiz'a bilmedigimiz bir suru nedenden dolayi bizi beklettigi icin kiziyor kusuyoruz,isyan ediyoruz..Olan Tarkanla bizlere oluyor..

gizem-akkaş
17-07-10, 13:22
yaaaa çıksın artk noluuurrr bu ay sonuna kadr kalmasn Tarkaaaaaan duy sesimiiziii tamam artıııkkk herkes dinledii bizde dinlielmm çok özlettn kendniiiiiiiiii

ozgem__
17-07-10, 14:01
elimizde 31 temmuz'a kadar çıkacak bilgisi var nede olsa.. sabretmek lazım